Jump to content

aster_

Użytkownicy
 • Content Count

  653
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1551 profile views
 1. To nie jest przecież solowa płyta Nicka tylko kolejna kapeli Nick Cave & the Bad Seeds. A za warstwę muzyczną zdecydowanie bardziej jest odpowiedzialny Warren Ellis i to on co najwyżej używa prostszych środków wyrazu ( nie mylić z upraszczaniem 🙂)
 2. Trochę pozytywnej energii na początek weekendu
 3. Najlepiej od razu wybrać się do Media Markt (jak wiadomo nie dla nie idiotów), kupić Denona, Marantza bądź Yamahę. Innego wyboru tam chyba nie ma. Ale zresztą po co, bo jak wiadomo do 10 tyś nic innego nie ma sensu kupować 🙂.
 4. aster_

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Miałem się wziąć za drugi sezon Dark, to sobie na chwilkę włączyłem pierwszy, żeby sobie przypomnieć niektóre zawiłości i z marszu obejrzałem 5 ostatnich odcinków i co ciekawe od końca 🙂 Zapomniałem już, jaka fajna tam muzyka była. Na koniec śpiewał nawet Blixa Bargeld
 5. W 2017 nagrali jedną z najlepszych płyt roku. i to po ponad 20 latach od poprzedniej.
 6. Dziś mnie naszło na klasykę, czyli feministyczny protest song menstruacyjny. Ale tak serio to wyjątkowo aktualne w obecnych czasach, gdy się widzi jacy kretyni dochodzą do władzy.
 7. Nine Inch Nails i Hurt. Wszystko inne co stworzył Reznor z ta kapelą, jest tak pretensjonalnym pseudo industrialnym kiczem, że nie idzie tego słuchać 🙂 A Africa - Toto to zdaje się, że przez wielu jest uważana za przykład piosenki z najgłupszym tekstem, jaki kiedykolwiek powstał. I nie bez racji 🙂
 8. U mnie Héloïse Letissier czyli Christine and the Queens i jej kolejny dwujęzyczny album. Oczywiście, jak powszechnie wiadomo, po francusku znacznie lepiej :)
 9. A co się stało, że Meryl Streep nie nominowali?
 10. Nowa Sharon Van Etten. Płyta ponoć byłaby świetna, gdyby nie była tak koszmarnie nagrana. Ciekawe jaki sprzęt temu podoła. Na żywo przynajmniej znacznie lepiej to brzmi :)
 11. A może by tak... Neutral Milk Hotel - In the Aeroplane Over the Sea Galaxie 500 - On Fire Wilco - Yankee Hotel Foxtrot Sonic Youth - Sister lub EVOL Pavement - Slanted and Enchanted Guided by Voices - Bee Thousand Television - Marquee Moon Neu! - Neu! Menomena - I Am the Fun Blame Monster! The Stone Roses - The Stone Roses i z setki innych :) Trudno na pewno wybrać jedną, ale zawsze można coś z parpli, cepów, raszów, sraszów, flojdów, acepiorun deców, troglodytów z mety itp:) Wątek upada, dlatego trzeba podgrzać atmosferę :) Albo Soundtracks grupy Can. Przez wielu uznany za ich najsłabszy album, ale ja się z tym nie zgadzam. Ale wokal "beznadziejny" jak zawsze :)
 12. The Velvet Underground & Nico i Sierżant Pieprz. Prawdopodobnie te są najlepsze, a jeśli nie, to na pewno najbardziej wpływowe. A muzyka Cepów tak się zestarzała, że tego się nie da słuchać.. moja racja jest najmojsza :)
 13. Bohemian Rhapsody podoba mi się tylko w koncertowych coverach w wykonaniu Flaming Lips. [Hidden Content]
 14. Niemcom też zdarzało się grać punka, kiedy nikt jeszcze nie słyszał o Sex Pistols :) [Hidden Content]
 15. Na obronę tych kapel mogę powiedzieć, że są znacznie gorsze zespoły:) Np te z obrębu rocka neoprogresywnego, symfonicznego, operowego, post-grungu, gitarowego onanizmu czy pudel metalu :) A nie jest tak, że odrzucam Queen w całości, kilka kawałków mają naprawdę dobrych (np Don't Stop me Now, Under Pressure) Ale za wyprodukowanie takich stadionowych koszmarów jak We Are the Champions czy We Will Rock You to normalnie się należy spalenie na stosie :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.