Jump to content

Lukeoon

Użytkownicy
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie. Ja zawsze robię test na jednym i tym samym utworze, żeby mieć bezpośrednie porównanie.
 2. Oczywiście Kolego, że masz rację. Ja nigdzie nie napisałem, że tego basu jest mało, albo że jest zły. Po prostu nie schodzi aż tak nisko.
 3. A inny wzmacniacz w tym samym pokoju miał ten bas ? Nawet w klubie NADa każdy potwierdzi, że NADy grają średnicą. Ja nie mówię, że to złe wzmacniacze, bo to bardzo fajne konstrukcje, ale zależy czym dla kogo jest ten bas. Mam kolumny gdzie niskotonowe mają 30cm. Na niektórych wzmacniaczach niskie tony wywracały człowiekowi wnętrzności :) na żadnym NADzie takiego efektu nie było. Basu może być dużo, tylko pytanie jaki on jest? Nisko schodzący? Na pewno nie.
 4. Powtórzę się, ale miałem kilka NADów oraz miałem R-N803D i mam A S-701. W stu procentach podzielam zdanie Kolegi - Whiplash. NADy grają rozlazłą średnicą. Gdzie Wy tam macie jakiś nisko schodzący bas? Chyba nie słyszeliście starych Kenwoodów,albo TEACów... 803 w porównaniu do 701 gra dokładnie tak jak opisał kolega Whiplash. NADy i bas ...
 5. Po namysłach zdecydowałem się na Raspberry Pi + dokładka DAC. Między innymi dlatego, że nie wiadomo jak będzie ze wsparciem gotowych strumieniowców za jakiś czas. Kiedyś po prostu może pojawić się informacja, że np Yamaha już nie ma wsparcia dla Tidal czy Spotify.
 6. Ja miałem tą Yamahę, a wcześniej kilka NADów. Ten 326 nie gra wcale basem! Skąd te opinie o tym basie to nie wiem. On gra ale rozlazłą średnicą, a nie niskim basem. Brałbym Yamahę.
 7. Kupię Malinę z Allo Boss [emoji846][emoji846][emoji846]
 8. Co to brzmienia to słucham dużo muzyki gdzie potrzebny jest nisko schodzący, mięsisty bas, ale nie kosztem reszty pasma. Moja Yamaha nie gra ciemno, więc ciężko będzie ją " stłamsić" DACem, więc myślę, że bez obaw.
 9. Chyba zdecyduję się na Malinę. Kwestia jaka nakładka, bo nie mam DACa, a wykorzystywanie DACa wbudowanego w mój wzmacniacz - Yamahę A S-701 (PCM5102A / PCM9211) nie wiem, czy ma sens, bo jakość chyba bez rewelacji.
 10. Czy ktoś porównywał Malinę do Yamahy WXC-50 ?
 11. Z lektury wyczytanej przeze mnie jak do tej pory to chyba WXC-50 wypada najkorzystniej. Kwestia czy ktoś to zestawiał z maliną, która będzie 3x tańsza.
 12. [Hidden Content] Może by ktoś mi podpowiedział w tym temacie w związku z Maliną jako alternatywa ? :)
 13. Jeśli masz wybierać między A S-501 a R-N803D to bez zastanowienia ta druga.
 14. A Yamaha CD - N500 ? Tu plus, że mamy odtwarzacz CD z funkcjami sieciowymi.
 15. Witam Panowie, Jakiś czas temu rozstałem się z Yamahą R-N803D, bo miałem ku temu dobrą okazję $$ 🙂 Teraz gra A S-701 no i właśnie...Jakiś czas temu zgrałem wszystkie płyty na dysk. Używam też Tidala. Brakuje mi teraz funkcji sieciowych. Chcę coś dokupić ale nie wiem, czy zakupić Malinę do sterowania multimediami i wykorzystać DAC wbudowany w Yamahę (chyba PCM5102A / PCM9211 o ile dobrze doczytałem) czy zakupić coś innego - Malinę z przystawką DAC ? Wymagania do obsługa dysków sieciowych DLNA bo tam znajduje się moja muzyka i wygodna obsługa telefonem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.