Jump to content

Lukeoon

Użytkownicy
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadza się. Po prostu nie miałem pewności.
 2. Czyli jednak moje rozważania były słuszne. Dziękuję sprawdzę i porównam. Przesyłam tylko pliki audio. Tak więc dziękuję, sprawdzę. Bardzo dużo czasu zajęło mi zgrywanie wszystkich płyt CD , dlatego chciałbym te zasoby wykorzystywać w jak najbardziej wygodny i efektywny sposób.
 3. Dość okrojona funkcjonalność - brak wyszukiwania po tytule, max. 5 playlist itp
 4. Dziękuję za odpowiedź. Zastanawiałem się czy przez Serviio idzie plik 1:1 z dysku, czy jest jakoś "próbkowany/konwertowany" oraz czy jest może jakaś aplikacja przyjemniejsza w obsłudze niż ta od Yamahy godna polecania do takich rozwiązań.
 5. Witam, Szukałem w sieci ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, ani rozwiązania, a jestem dość zielony w tym temacie, dlatego proszę o pomoc. Posiadam Amplituner Sieciowy Yamaha R-N803D. Pomyślałem że skoro technologia na to pozwala to ją wykorzystam 🙂 Wszystkie płyty zgrałem przy pomocy EAC na dysk komputera z Windowsem do FLAC - docelowo będzie jakiś serwer Synology czy coś w tym rodzaju. Otóż borykałem się z udostępnieniem folderu z muzyką amplitunerowi poprzez sieć - brak sieci domowej w Win10 itp. Pomógł program Serviio. Na telefonie mam zainstalowaną dedykowaną aplikację od Yamahy MusicCast. Tak że Serviio na komputerze + MusicCast na telefonie. Nie wiem jak z jakością przy takim zestawieniu tych dwóch aplikacji i takim strumieniowaniem jeśli chodzi o wpływ na dźwięk. Czy polecacie jakieś lepsze rozwiązanie/aplikacje na wygodne sterowanie z telefonu/tabletu z zachowaniem jak najlepszej jakości w zestawieniu z Yamahą R-N803D?
 6. Amplituner już gra. Tak jak pisałem wcześniej, zastanawiam się tylko czy będzie duża różnica pomiędzy budżetową Yamahą CD-S300, a tym DVD Pioneer'a DV-300 po coaxialu.
 7. Kiedyś też to rozważałem. Przykładowo Tidal dostaje "materiał/płytę/album" od producenta/wytwórni/artysty, zależy jaki gatunek. Skąd więc pewność że producent przesłał/ udostępnił to w jakości studyjnej? Może przesłał to w mp3, bo zajmuje mniej miejsca i szybciej się prześle, a Tidal robi z tego FLAC. Przecież taki materiał studyjny to są potężne ilości GB. Oczywiście mam tu na myśli małych producentów / artystów czy wytwórnie.
 8. Ale dlaczego miałbym oddawać sprzęt? Yamaha R-N803D jest już w domu. Udało się mi zdobyć kolor srebrny. Staniały od tamtej pory jakieś 200-300 zł, ale widzę, że ceny znów idą w górę od wczoraj. Dołączę tylko tego Pionnera na jakiś czas, zanim kupię odtwarzacz CD. Chociaż nie wiem, czy będzie aż tak duża różnica między DVD Pioneera dv-300 po coaxialu, a taką Yamahą S-300?
 9. Nie wiedziałem o możliwości spieniężenia bonu. Nie przyszło mi to do głowy, ponieważ tego typu karty podarunkowe zazwyczaj nie mają możliwości zamiany na gotówkę.
 10. Lukeoon

  NAD C320BEE

  Do sprzedania posiadam wzmacniacz NAD C320BEE. Wzmacniacz posiada bardzo dobre opinie, jest też świetną bazą do modyfikacji, po której deklasuje sprzęty z górnych półek. Wzmacniacz w super stanie.
 11. Tak dla zakończenia tematu - jedzie do mnie już Yamaha R-N803D. Co do płyt CD, przypomniałem sobie że w domu posiadam DVD Pioneera DV-300 i myślę wykorzystać go jako transport, więc podłączę go do Yamahy coaxialem.
 12. Rewelacja ! Chyba najlepsza opcja. Dziękuję
 13. U mnie siatka ma dużo drobniejsze oczka, nie wiem czy wyjdzie tak ładnie. U Ciebie bardzo ładnie to wygląda. Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 14. Co do malowania membran, to słyszałem, że maluje się je tuszem po prostu, który tylko barwi papier, nie zmieniając wagi membrany. Bardzo fajne Grundigi ! Może faktycznie zrobiłbym Cantony w kolorze białym, a maskownice z jakiegoś nieprześwitującego materiału, może szarego. Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 15. Panowie może ktoś coś podpowie w tym temacie ---- >
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.