Jump to content

Ciekawski

Użytkownicy
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Dominik Wania Trio feat. Maciej Obara ?
 2. Na Spotify tez. Koniec kupowania ECM w ciemno.
 3. Recenzja to chyba słowo na wyrost. Na AS już można więcej się dowiedzieć.
 4. Ciekawski

  Nowości Jazzowe

  Premiera 3.11.2017 Możliwe że w Stanach 10.11. U nich to czas jakiś opóźniony trochę jest.
 5. Czy możecie coś powiedzieć na temat jakości dźwięku wznowień Stańki przez label B.Free? ukazały się rok temu. Tomasz Stańko & Adam Makowicz Unit z Bartkowskim Jazzmessage From Poland
 6. Ciekawski

  Płyty ECM

  gdybyś lubił dociekać... Tomasz Szukalski na płycie Stańki Balladyna - ECM 1976r. (tylko nie pisz, że był tylko sidemanem u Stańki, bo przecież był saksofonistą na płycie ECM)
 7. Ciekawski

  Płyty ECM

  Płyta Obary w ECM to jego 9-ta autorska (jest liderem) płyta, stąd miałeś propozycję kupienia 9 CD. Przecież tak piałeś z zachwytu nad Obarą. Wygląda, że nie interesuje Cię muzyka Obary i pewnie to samo jest z wychwalanym przez Ciebie Wasilewskim.
 8. Ciekawski

  Płyty ECM

  Obarę kupiłeś? Stańko, Wasilewski Trio Polski jazz ma się dobrze, warto sięgnąć po nasze talenty a mamy ich sporo. Nie tylko zagramaniczne ale nasze polskie. Polska od wielu lat jest w czołówce europejskiego jazzu i nie trzeba Berklejów żeby mieć coś do powiedzenia.
 9. Two Classic Late-'60s Ornette Albums Never Before on CD!" Ornette at 12 (Impulse! AS-9178, rel. 1969) Crisis (Impulse! AS-9187, rel. 1972)
 10. Daje lekcje Kubie Więckowi?
 11. Saksofon skończył w zeszłym roku 170 lat, Lee Konitz dziś 90.
 12. Charles Lloyd brzmi rozpoznawalnie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.