Jump to content

SirJack7

Użytkownicy
 • Content Count

  739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SirJack7 last won the day on September 2 2010

SirJack7 had the most liked content!

Community Reputation

373 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Kilka lat temu trafiło mi się całe pudełko tych kaset , prezentowałem je tu na forum i nikt nic na o takich nie wiedział . Prawdopodobnie jest to produkcja ostatnich lat PRL .
 2. To różni się od mojej napisem : INDONESIA . :-) Jak byś był Max tak miły i podrzucił skan wkładki :-) to sobie wydrukuję , bo moja kasetka taka goła ;-)
 3. Dużo żarła, dobrej muzy. Lasek boskich jak arbuzy. Zgrzewy piwa i ogórka, A na sylwka petard półka. Życzy Jacek .
 4. szpulki jak i zatrzaski są wzięte z TDK FE , występują tam czarne i czerwone oraz białe zatrzaski .
 5. Max przecież u nas w małych sklepikach czy kioskach też są kasety VHS i Video 8 , sam widziałem latem na Targowej w kiosku jakąś no name VHS i video 8 Sony. Trudniej tylko byłoby kupić VHSC .
 6. 250 bo się długość zgadza ;-)
 7. 234.5zł Ja też przegrałem :-(
 8. Kiedyś drukowałem wkładki atramentówką , później wpadłem na coś takiego że skaluję obraz wkładki w jpg tak aby uzyskać oryginalne wymiary w ramce 100mm na 150mm potem drukuję to w sklepie fotograficznym jako zdjęcie w formacie 10 na 15 , obcinam naddatek i mam bardzo ładną wkładkę. Oczywiście trzeba mieć dobry skan oryginału, Niżej przykład , ta wkładka jak stoi w pudełku obok oryginału niczym się nie różni :-) zrobiłem tak kilkanaście wkładek w cenie 1,39 za szt. Wkładki większej dł niż 150mm trzeba by drukować w większym formacie , pewnie by się zmieściły dwie na zdjęciu , ale to dłuższa zabawa w skalowanie wielkości tak aby otrzymać pożądany rozmiar.
 9. Tak ale ty zbierasz ,,długości,, a mnie bardzo się podoba Audio Magnetics tak ogólnie : szata graficzna , system paraflo i same kasety. Jakoś tak od pierwszej posiadanej XHE coś mnie w nich urzekło :-)
 10. Udało mi się powiększyć kolekcję Kaset marki Audio Magnetics o wersję Extra dł 90+9 min. :-)
 11. Smacznego jajeczka Wielkanocnego, Dużego zająca czekoladowego, Zdrowia niezawodnego, wielu radości I przez całe Święta samej wesołości!
 12. Każdy daje ile może , chce .. . Raczej do kolekcji poszedł , jeszcze trochę minie czasu gdy kasety będą równowartą lokatą do złota :-) A ja sobie zafundowałem równolatka .... ciekawe czy jego też rano w stawach strzyka ? :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.