Jump to content

lowfi81

Użytkownicy
 • Content Count

  510
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5231 profile views
 1. Warto posłuchać tego Magnata, kiedyś o mały włos go nie kupiłem i tylko dlatego, że wyskoczyły mi inne nagłe wydatki.
 2. To ja Ci polecę coś nowego, taniego jak barszcz, solidnie wykonanego i świetnie wyglądającego... Magnat Shadow 203. Złożyłem bliskiej mi osobie system oparty na tych głośnikach i gra to lepiej niż niejeden zestaw za kilkanaście tys. zł. Na ten moment nie wyobrażam sobie lepiej wydanych 850 zł za NOWE kolumny z takim brzmieniem. Można bawić się w wyszukiwanie jakiś egzotycznych pudeł za krocie... tylko po co. Szczerze sprawdź, wypożycz, posłuchaj i koniecznie podziel się wrażeniami.
 3. Niestety nasze hobby do najtańszych nie należy i jest często uciążliwe dla reszty rodziny, a droga kompromisów bywa bardzo wyboista. Trzymaj się Adam ja również bardzo cenię Twoje zaangażowanie na forum i pomoc. Wszystkiego dobrego!
 4. Posiadałem przez 8 lat zestaw wzmacniacz Onkyo a-5vl i odtwarzacz c-s5vl. Jakościowo super wykonany sprzęt, choć np. terminale głośnikowe uważam, że mogły by być solidniejsze. Lekkie brumienie wzmacniacza mi nie przeszkadzało, a występowało praktycznie w każdym egzemplarzu, który spotkałem. Brzmienie czyste, lekkie z impulsowym, niskim i ładnym basem. Scena w moim zestawieniu raczej wypchnięta do przodu niż schowana. Bardzo dobry sprzęt do słuchania muzyki instrumentalnej, poważnej, elektronicznej, a gorzej wypadał w cięższych klimatach typu metal, hard rock. Ogromną zaletą była cena zakupu i cena sprzętu na rynku wtórnym, tutaj właściwie nie miał konkurencji. Mocy mu nie brakowało, ale przy większej głośności potrafił zniekształcić dźwięk. Świetny kompan dla łatwych do wysterowania kolumn. Za niewielkie pieniądze można złożyć na jego bazie kapitalny zestaw. Szczerze polecam, choć sam pół roku temu z ciężkim bólem sprzedałem a5vl wraz z odtwarzaczem. Dla zaciekawionych osób szukających rozwinięcia brzmienia przedmiotowego Onkyo polecam z czystym sumieniem chińskiego Topping TP-60 - będziecie jeszcze bardziej zaskoczeni jak za niewielkie pieniądze można nieć tak dobre granie.
 5. Te kabelki Canare jak sprawdzają się jako głośnikowe? Myślałem o modelu CANARE 2S9F?
 6. No i jak marka Audiosymptom zaprezentowała się na AVS?
 7. No i pięknie! Nie przejmuj się ustawieniem. Ja swoje Callisto mam również ustawione w (wydawać by się mogło) kiepskich warunkach akustycznych, a jednak grają cudownie. Zauważyłem, że poniżej Naima masz jakiś element Cyrusa, zdradzisz co to dokładnie jest? Jeszcze zapytam o podstawki pod kolumny, z czego są wykonane?
 8. Może nie tyle co x 4,30 ale np. okaże się, że chodzi o sztukę a nie parkę.
 9. Chyba mało kto się nie zgodzi z faktem, że jedną z największych wad naszego hobby są (niestety nadal) wszechobecne absurdy cenowe.
 10. Myślę, że jednak zł. Może jest szansa, że w końcu ktoś uczciwie podejdzie do tematu cen w naszym kraju. Sam chętnie przetestuję monitory.
 11. Topping ma rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Używam D30 i również polecam.
 12. Gratulacje peter250! Jak możesz podziel się zdjęciami. W jakim zestawieniu grają Twoje Elary?
 13. Adam a jak oceniasz z pamięci Elac 244.3 w porównaniu do JMR Lucia? Jak Cyrusowi idzie wysterowanie Elaców? Czy trzeba daleko kręcić potencjometrem, żeby grało? Pozdrawiam!
 14. Adam ogromy szacun za co robisz. Sam już robiłem podejście w kierunku wypożyczenia Elac`a (niestety jak zwykle wygrały sprawy zawodowe, a hobby musi poczekać) a tu takie miłe zaskoczenie z Twojej strony. Z niecierpliwością czekam opisu Twoich wrażeń z obcowania ze wstęgą tej zacnej firmy. Trzymam kciuki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.