Jump to content

5maniek

Użytkownicy
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5682 profile views
 1. Duński serial "Rząd" - mimo że "wiekowy" bo I-szy sezon to 2010r. , to dopiero teraz na niego wpadłem. Wg mnie bardzo dobry, dobry scenariusz, główni bohaterowie grają co najmniej dobrze. Wciągający, bez dłużyzn.
 2. Polecam fajny, brytyjski serial z Eve Myles ("starsza wersja" Ruth Wilson) - "Zaczęło się w środę".
 3. No ciekaw jestem czy ktoś z Szanownych obejrzał Dark 3sezon? Tezy, wyjaśnienia, w kółko te same zdania, pudełko zapałek przesunięte 3cm za164 lata. Idiotyczne jak mało co. Szkoda czasu - nomen omen.
 4. a poleciałeś temat " co wam w duszy gra......." od początku? Fajne....
 5. Ale kino. W ich zestawie.
 6. Na powakacyjną kwarantannę polecam " Granica zbrodni" niemiecki serial inspirowany mostem nad sundem, ale daje radę. Postać grana przez Ofczarka - zwłaszcza w pierwszych odcinkach bardzo fajnie zagrana.
 7. ttps://open.spotify.com/playlist/5t1XMHd5CbykwLYIsYXXuJ?si=oyeTX9J-QQisjywpBL5xlw POLECAM!
 8. opuścił mnie instynkt. A potem zaciemnienie umysłu pt. .... a może coś w końcu z tego się wykluje? Nadzieja umarła ostatnia! Żona się nie zgadza z moim zdaniem! i piszę to pod przymusem!
 9. a ja - wstyd się przyznać - obejrzałem "Znaki" czyli jak spie..lić jeszcze bardziej przy pomocy słabych aktorów, słabego scenariusza i jeszcze słabszego montażu coś co od początku było bez sensu. Nie polecam!!!
 10. Tyler Rake - film z gatunku - Zobaczyć; Ostrzec; Zapomnieć; - PAŹDZIERZ z nowej fali Bollllyłudu.
 11. "Oświadczyny po irlandzku" - z Amy Adams i M. Goode - pozytywnie, choć już lekko starszawy - plus dodatni pandemii to oglądanie staroci.
 12. I am the night - nooo 3-ci odcinek i nieźle. Na razie polecam - trzyma tam gdzie trzeba!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.