Jump to content

Less

Użytkownicy
 • Content Count

  2347
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2243 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14488 profile views
 1. Widziałeś krajobrazy. Wystąpiła tam prawdziwa głęboka czerń?
 2. Gerard, nie wdawaj się w dyskusję z głuchymi misjonarzami. To droga donikąd. Szkoda czasu i nerwów. Ignoruj.
 3. Czyli telewizor 8K to na razie artykuł dla jeleni...
 4. MacGyver dał nieodpowiednie rzeczy słowo. Miał na myśli po prostu brzmienia akustyczne bez prądu jako wzór Zamiast live
 5. Less

  Mono bloki w klasie D

  Ba! W Altusach można sobie było ustawiać wysokie na trzech poziomach.
 6. Masz na mysli 10000_
 7. Jeżeli coś zostało mniej czy bardziej nadpsute, to nie powód, żeby psuć to jeszcze bardziej
 8. Łeee.... Violetty Villas nie ma
 9. Z takim budżetem to rozpocząłbym od zbudowania chałupy z salonem godnym tej nazwy, a nie z pokoikiem udającym salon.
 10. Comment(4) l lukk llukk 6 godzin temu Gmeru . prawie się nabrałem .brawo ty!!!!!!!!!Prima aprilis pełną gębą. LV426 LV426 5 godzin temu Kiedy w sprzedaży? Nie mogę się doczekać. Chętnie wymienię moją kolekcję UHD BD 😄 binary binary 32 minuty temu 5 godzin temu, llukk napisał: Gmeru . prawie się nabrałem .brawo ty!!!!!!!!!Prima aprilis pełną gębą. Spalic tak dobrze przygotowana PA wrzutke, pierwszym, porannym postem ? "Brawo Ty!!!" Groszek Groszek 20 minut temu Ja w to dalej wierze mimo Waszych komentarzy! 😉 Źródło: https://hdtvpolska.com/ultra-hd-blu-ray-8k-wraz-ze-wsparciem-3d-4k-zapowiedziany/
 11. Jeżeli niwelacja ma być delikatna, to kable rezon, węglowe Van den Hul, lub cardas. Rezony jeszcze ktoś sprzedaje?
 12. Czego to na forum można się naczytać. Na odwrót. Te parametry akurat mają rewelacyjne. Brakuje im szybkości i poweru.
 13. Ale kto sam nie spróbował, ten nie wie.... W zakładce HI END ogłasza się firma Oni włożyli zapewne w tą zabawę sporo kasy, mają gotowe produkty... ale.... brak im kapitału na marketing i zapewne na zwiększenie skali produkcji. A jak kapitał się znajdzie, to będzie oczekiwał zwrotu. A że sprzedaż zapewne nie pójdzie w miliony, chyba też nie w tysiące, to jakie mają być marże? Oczywiście nie zmienia to faktu, że na rynku jest sporo wydrwigroszy. Dlatego z sympatią śledzę antymetkową kampanię Szymona (jak dotrzeć do kieszeni audiofila), mimo że poza tym go nie lubię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.