Jump to content

Less

Użytkownicy
 • Content Count

  2426
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2609 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14899 profile views
 1. Przeczytałeś materiał z linku do końca?
 2. Zyzol, jak zaraza minie, to chyba nie będzie przeszkód, żebyś taki kiosk założył i prowadził korzystając z wolności gospodarczej. Potem być może całą sieć.
 3. Less

  Koronawirus z Chin

  Idee ideami a z czegoś żyć trzeba.
 4. Less

  Koronawirus z Chin

  Ciesz się, może komunizm przywrócą... A tymczasem Słowacy mogą Na Słowacji wprowadzono płatne testy na żądanie 2020-03-19 10:58:44 Na Słowacji można zrobić sobie test na obecność koronawirusa na żądanie. Koszt to 30 euro, wyniki można odebrać po 48 godzinach.
 5. To dziwne. Najbardziej pinkfloydowska Używałem jej do pokazywania wyższości analogu nad cyfrą. A cyfrę miałem na złocie z MFSL
 6. Less

  Koronawirus z Chin

  Jacchusia Muszę Ci wyjątkowo przyznać rację. Senat byłby wiarygodniejszy, gdyby pozostał przy samych wykreśleniach. ALE ktoś tą spiralę obietnic i rozdawnictwa uruchomił. .
 7. Less

  Koronawirus z Chin

  Daruj sobie propagandowe odzywki tego rodzaju. Albo przynajmniej podaj procedurę rezygnacji z dobrodziejstwa 500+, tak żeby na pewno trafiło na R&D. Najpierw finansuje 500+ w podatkach i innych daninach po to, żeby jeszcze je zwracać?
 8. Czyżbyś tej nie znał? Pierwsza, najlepsza
 9. Less

  Koronawirus z Chin

  Gdyby z tą temperaturą była prawda, to wirusa nie byłoby w RPA, Australii i Brazylii. Tam właśnie kończy się lato. RPA jest najbardziej dotkniętym krajem Afryki. Ale tu chodziło o wiarygodność Gazety Polskiej i nie o odporność wirusa na letnie temperatury.
 10. Ach ten mądry urzędniczy język: dla każdego podmiotu leczniczego
 11. Jeżeli nie słuchasz od 20 lat, to co Cię obchodzi, co jest i czego nie ma?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.