Jump to content

Less

Użytkownicy
 • Content Count

  2378
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2431 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14631 profile views
 1. Nie chciało mi się o to dopytywać, ale sam napisałeś. Ciepła woda będzie wytracać ciepło w długich rurach. Będziesz długo czekał, zanim ciepła woda pojawi ci się w kranie. Po skorzystaniu sporo ciepłej wody w rurach pozostanie i ostygnie bezużytecznie. Od junkersa w kuchni lub łazience miałbyś rury krótsze i mniejsze straty po drodze.
 2. Less

  Pozytywna sila ,PiS.

  I filmy dobre na ich podstawie zrobili...
 3. Bo utrzymuje stale, długimi godzinami, nocami zadaną temperatury cwu, kiedy nie jest potrzebna. To kosztuje energię i pieniądze, które niepotrzebnie wylatują przez komin. Można dla oszczędności włączać ogrzewanie cwu tylko na krótko przed kąpielą, myciem naczyń, myciem zębów... upierdliwe to. Jak najbardziej. Ponadto w tym układzie awaria kotła ogrzewania nie pozbawia cię ciepłej wody. A awaria przepływowego gazowego podgrzewacza wody (junkersa) nie pozbawia cię ogrzewania.
 4. Less

  Pozytywna sila ,PiS.

  Nie ma obowiązku składania pozwów. Nie każdy musi lubić ciągać się po sądach (coraz bardziej Ziobrowskich) Nie ma potrzeby robienia niepotrzebnej darmowej reklamy kolejnemu nawiedzonemu.
 5. W Wolnej Europie też zdrajcy pracowali. A to też zdrajcy byli [Hidden Content] [Hidden Content],prezydent-duda-donosi-na-polske-niemcom
 6. Less

  Pozytywna sila ,PiS.

  Taki konkurs to tylko zbędna biurokratyczna mitręga.
 7. Czekamy na pierwszego smartphona z 8K
 8. Bez napinki nie podali z jakim odchyleniem. Wbrew temu co można tu przeczytać, nie ma na to żadnej normy. Mogło być -3, -6 lub więcej db. Nie ma informacji o odchyleniu, to nie ma informacji o paśmie. Poza tym w przypadku Sylwka mamy kolumnę otwartą, której w subbasie jest ciężko, a które oferuje inne zalety. Nie wolno o tym zapominać porównując cyferki.
 9. Od ćwierć wieku przechowuje opony w piwnicy. Bez żadnego obracania. Ułożona jedna na drugiej leżąco . Jak dotychczas nic się z tego powodu nie stało
 10. Są uzależnienia mniej i bardziej groźne
 11. sly30 dołączam się do prośby o zdjęcie, przynajmniej jednego kanału.
 12. Less

  Pozytywna sila ,PiS.

  Tak nigdy nie będzie. Medycyna to niestety worek bez dna - zwłaszcza państwowa. A Orkiestra niech gra
 13. Z drugiej strony nie ma co się przejmować. Niech drą gumy, a to chyba nie przeszkadza, żeby jechać swoim statecznym tempem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.