Jump to content

Less

Użytkownicy
 • Content Count

  2341
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2180 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14426 profile views
 1. Jeżeli coś zostało mniej czy bardziej nadpsute, to nie powód, żeby psuć to jeszcze bardziej
 2. Łeee.... Violetty Villas nie ma
 3. Z takim budżetem to rozpocząłbym od zbudowania chałupy z salonem godnym tej nazwy, a nie z pokoikiem udającym salon.
 4. Comment(4) l lukk llukk 6 godzin temu Gmeru . prawie się nabrałem .brawo ty!!!!!!!!!Prima aprilis pełną gębą. LV426 LV426 5 godzin temu Kiedy w sprzedaży? Nie mogę się doczekać. Chętnie wymienię moją kolekcję UHD BD 😄 binary binary 32 minuty temu 5 godzin temu, llukk napisał: Gmeru . prawie się nabrałem .brawo ty!!!!!!!!!Prima aprilis pełną gębą. Spalic tak dobrze przygotowana PA wrzutke, pierwszym, porannym postem ? "Brawo Ty!!!" Groszek Groszek 20 minut temu Ja w to dalej wierze mimo Waszych komentarzy! 😉 Źródło: https://hdtvpolska.com/ultra-hd-blu-ray-8k-wraz-ze-wsparciem-3d-4k-zapowiedziany/
 5. Jeżeli niwelacja ma być delikatna, to kable rezon, węglowe Van den Hul, lub cardas. Rezony jeszcze ktoś sprzedaje?
 6. Czego to na forum można się naczytać. Na odwrót. Te parametry akurat mają rewelacyjne. Brakuje im szybkości i poweru.
 7. Ale kto sam nie spróbował, ten nie wie.... W zakładce HI END ogłasza się firma Oni włożyli zapewne w tą zabawę sporo kasy, mają gotowe produkty... ale.... brak im kapitału na marketing i zapewne na zwiększenie skali produkcji. A jak kapitał się znajdzie, to będzie oczekiwał zwrotu. A że sprzedaż zapewne nie pójdzie w miliony, chyba też nie w tysiące, to jakie mają być marże? Oczywiście nie zmienia to faktu, że na rynku jest sporo wydrwigroszy. Dlatego z sympatią śledzę antymetkową kampanię Szymona (jak dotrzeć do kieszeni audiofila), mimo że poza tym go nie lubię.
 8. Żyć bez siebie nie możecie. A mnie, nie wiadomo dlaczego, kusi, żeby tu zaglądać.
 9. Pod linkiem znajduję takie dane. Inna moc na wysokie i resztę mogłaby wskazywać na "prawdziwą" aktywność, to znaczy osobne wzmacniacze dla wysokich i reszty oraz podział pasma przed wzmacniaczami. Podobną wskazówkę zawiera zdanie z minitestu Notice that it uses a proprietary 5-pin connector to connect the 2 speakers, it is said to separate treble and bass and reduce interference. https://www.techwalls.com/edifier-s2000-pro-active-bluetooth-bookshelf-speakers-review/ Ktoś ma bliższe informacje na ten temat?
 10. Nic mnie nie dziwi. Jeżeli będę chciał kupić 55" i okaże że 8K jest tylko kilka stówek droższe od 4K, to kupiię 8K. Mimo, że dużego sensu to nie ma. Oglądałem wielkiego Samsunga 8K z materiałem natywnym. Z bliska. Jakieś różnicę są, szału nie ma. Ale ja nigdy nie byłem videofilem.
 11. 8K musiałoby być w cenie niewiele wyższej niż 4K. Dopóki 8K kosztuje ponad 2 razy więcej niż odpowiednie 4k, na taki scenariusz nie ma szans.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.