Jump to content

Less

Użytkownicy
 • Content Count

  2369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2390 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14593 profile views
 1. Ot co się podoba ludowi polskiemu tak pan mówił autentycznie - niesamowite
 2. Kryształowy to on nie był. Chciałem tylko pokazać, że mimo wszystko była możliwa kariera z domu dziecka na listę najbogatszych Polaków "Forbesa" z majątkiem szacowanym na 950 mln zł. I to mimo potknięć po drodze.
 3. [Hidden Content],niesamowita-kariera-mariusza-switalskiego-juz-z-wyrokiem-na-koncie-stworzyl-zabke-i-biedronke.html
 4. Najpierw trzeba było zakumulować kapitał. Kto wie, co by było potem? Byli najwięksi a zaczynali od zera. To zresztą kolejne dobre przykłady dla malkontentów.
 5. A jak usłyszymy, to nagranie nabiera nagle zupełnie innego wyrazu (nie tylko siły wyrazu), jakieś dotychczas bezsensowne dźwięki stają się rozpoznawalne i nawet przestrzeń rysuje się lepiej. Ale Czego uszy nie słyszą, tego sercu nie żal.
 6. Chodzi mi o maksymalne zejście i głośność - tu muzyka jest bardzie tolerancyjna od kina
 7. Jak sklepy ccc widziałem chyba w każdym większym centrum handlowym w Niemczech, Czechach, Słowacji i Słowenii. Nie byłem dawno w żadnym centrum handlowym w Austrii (przejechałem nie zatrzymując się) ale nie zdziwiłbym się, gdyby tam również były. No proszę, jest ich tam od jasnej cholery [Hidden Content] Co by było gdyby.... Polskie urzędy nie wykończyły JTT i Optimusa
 8. Najlepsze subwoofery do kina i muzyki byłyby pewnie takie same. Ale w świecie realnym na najlepsze nas nie stać i musimy godzić się z takimi czy innymi niedostatkami. Kino jest bardziej tolerancyjne dla tych niedostatków i chętniej toleruje inny ich rodzaj niż muzyka. O ile subwoofer "do muzyki" zastosowany w kinie może ewentualnie budzić niedosyt, to subwoofer "do kina" w wielu przypadkach zostanie szybko wykopany z systemu stereo.
 9. To do mnie? Jeżeli tak, to odsyłam do klasyka.
 10. Nie ma co wykluczać, to już było - Uwertura 1812 Czajkowski - Final Cut, Pink Floyd (nie salwa, ale wystrzał z armaty imponujący)
 11. Nawet nie Żydów? Jestem zawiedziony. Na poważnie rozpoczęli w 2010 Ze styropianem raczej nic wspólnego nie miał. Reszta nie wiem. Mało mnie to obchodzi.
 12. Rzewne smęcenie nieudaczników, którym znowu nie wyszło. W innych dziedzinach to rękę mamy pewnie w dybach. Natomiast ci, którym wyszło, to jak się domyślam, Żydzi albo SB-cy, albo jedno i drugie naraz, Solorz np. Dlaczego udało się właścicielowi Żabki a wcześniej Biedronki? Dlaczego wyszło Krzysztofowi Olszewskiemu? Tomasz Biernacki i Szymon Piducha - jak oni to zrobili? CCC też chyba Polskie??? Jasne, że takich przykładów jest za mało. Ale trudno, lud polski głupi to i biedny.
 13. Czas leci, a właściwie to za....la. Tak to było ponad 3 dziesięciolecia temu.
 14. Pisowska nagonka na sędziów nie wzięła się z niczego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.