Jump to content

simon470

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. proponuję posłuchać Linear Audio Research, to polski wzmacniacz lampowy 50 W , posiada te wszystkie zalety o które Ci chodzi.
 2. Czy ktoś napisze trochę więcej z odsłuchu Sharq. Jak mogą się spisać z lampą 40 W w pokoju ok 30m2
 3. Czy zestawił ktoś z Was lampę IA-30MKII z Herbeth 7SE-3,ciekaw jestem jak brzmi takie zestawienie ?
 4. Posiadam przedwzmacniacz gramofonowy LPS – 1, kupiłem go w 2013 r., dźwięk świetny ale mimo to jestem ciekaw czy też jest modyfikowany przez Pana Eugeniusza Czyżewskiego.
 5. Jestem posiadaczem Fontka od trzech lat, polecam pre - Linear Audio Research LAR PhonoStage LPS-1, którego posiadam od 2 lat. Przed zakupem sam szukałem odpowiedniego, wcześniej grałem na pro-ject, oczywiście główna rolę grała cena - do 3000 zł. Lar kosztuje 1900 zł. słuchałem kilku tańszych i kilku droższych, oczywiście są to subiektywne wrażenia, ale w cenie do 3000 zł. nie widzę konkurencji. Może nie trafiłem na odpowiedni. Można po wpłaceniu kaucji wypożyczyć na kilka dni do domu i posłuchać na swoim sprzęcie, wówczas możesz podjąć decyzję czy zostaje już w domu czy odsyłasz. Jeżeli chcesz przeznaczyć około 2000 zł. to proponuję uwzględnić jego zakup i koniecznie posłuchać, uważam, że powinien się spodobać.
 6. LAR-a posiadam już około roku, kupiłem we Wrocławiu w Salonie - Strefa Dźwięku : http://allegro.pl/sklep/3389188_strefa-dzwieku-salon-hifi. Świetny kontakt z obsługą sklepu, przed zakupem za kaucją mogłem posłuchać w domu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.