Jump to content

misiekkb

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak rozłożyć ramię od Pro-Jecta Debut Carbon, albo jak się dostać do miejsca przylutowania kabla od masy w podstawie ramienia? Gdyż podczas wymiany kabla wyrwałem ten kabel od masy i teraz nie wiem jak się tam za bardzo dostać do tego miejsca.
 2. Zależy czego oczekujesz i trochę inna funkcjonalność iDSD jest urządzeniem DAC/AMP a iCan SE wzmacniacze, więc tu głównie będzie zależało jaki masz DAC. Posłuchałem iPhono3 BL i tak w stosunku do iPhono2 jest brzmienie jest bardziej organiczne, nasycone, a przy tym posiada dużą większą rozdzielczość i separację.
 3. Mam do sprzedania Jadis Diapason, jeśli ktoś chętny.
 4. Dokładnie nie ma sensu się ścigać z nikim, sprzęt i dobór sprzętu jest tylko dla nas i budujemy go pod swoje gusta. I tak jak napisałeś gra cały system, a nie pojedyncze klocki. W stosunku do tego co mam teraz to bym trochę nadał więcej body i organiczności na średnicy oraz eteryczność i swobodę dźwięku. Dlatego wolę się popytać, poczytać o sprzętach a dopiero później udać się do sklepów, żeby jak najmniej zawracać głowę sprzedawcą i bawić się w zmianę sprzętu.
 5. Dzięki bardzo za odpowiedź @Kuniu, a mógłbyś tak opisać trochę więcej jak gra?
 6. A co sądzicie o przedwzmacniaczach 1Arc i Gold Note PH-1?
 7. Dzięki za odpowiedzi, sprawdzę tego Cyrusa Phono Signature. 2m Red nie powiedział bym że jest to ciepła wkładka, która trochę zamula, gdyż zarówno na moim torze, czy na Luxmanie ta wkładka była jasna i mniej zamulała niż OM10, która dobarwiała bardzo bas.
 8. Tak, lubię lampy, ale takie jak właśnie ten Jadis, czy i88 albo Ayony, czyli szybko i z lekkim naleciałością lampy na średnicy. iFi jest pożyczony, ale tak samo na innym gramofonie, gdzie chyba była wkładka Orotofona OM10 też dźwięk jakby był skompresowany i brak eteryczności, szedł bardziej w stronę CD niż winyla, a co innego zupełnie było w pre wbudowanym w stary amplituner Luxmana. Wkładkę też pewnie prędzej czy później zmienię.
 9. Narazie jest wkładka Ortofona Red, ale może kiedyś zmienię, ogólnie to jestem bardzo początkujący jeśli chodzi o winyl. Teraz mam pożyczonego iFi Iphono2 i jakoś tak nie bardzo, gdyż dla mnie kompresuję muzykę no i brak mu eteryczności w stosunku do pre wbudowanego w stary wzmacniacz Luxmana. O Fezzy pytałem ale one podobno mają bardzo rozmyte krawędzie i brak rozdzielczości. A Chord cenię sobie jako Daci, sam używam 2quta, a Dave jest dla mnie najlepszym Daciem. Trilogy tez cenię ale jako wzmacniacze słuchawkowe i bardziej wolę, jeśli chodzi o sygnaturę 931 niż 933. Mój zestaw to gram
 10. Mam takie zapytanie, gdyż szukam przedwzmacniacza gramofonowego, przedewszystkim chodzi mi żeby dźwięk był naturalny, ale też żeby była dobra rodzielczość, szczegółowość, scena, szybki bas. Nie lubię jak są krawędzie są rozmyte oraz długi decay. I tak się zastanawiam między Chordem Huie a Trilogy 906, tylko nie wiem czy Chord gra naturalnie/organicznie. A może jakiś inny preamp?
 11. Mam pytanie, czy ktoś porównywał preampy gramofonowe Fezza do innych preampów np. iFi, Chorda?
 12. Ekranowanie w kablu słuchawkowym polepsza rozdzielczość, gdyż miałem możliwość posłuchać tego samego kabla z ekranowaniem i bez. Na ekranowanym była lepsza rozdzielczość i kontrola. Natomiast jeśli się tyczy kabla do słuchawek dokanałowych to tutaj trzeba zadać pytanie, gdyż na ekranowanym tracimy giętkość przewodu, co nie jest zbytnio porządane. Ale zobaczymy, tym bardziej że firma Argentum ma w planach produkcję kabli do dokanałowych, ja sam mam właśnie kabel od Pana Ryszarda, tylko że jest to narazie prototyp.
 13. Mam takie pytanie możecie opisać brzmienie głośnikowych, zwłaszcza mi chodzi o 6/4, 10/4 i flagowca? Gdyż przymierzam się do kupna, znam kilka IC i bardzo je sobie chwalę.
 14. 3500 zł, jest tutaj w komisie. Narazie jest zarezerwowany do końca tego tygodnia.
 15. Jeżeli ktoś by chciał to mam do sprzedaży Primare CD32 w bardzo dobrym stanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.