Jump to content

misiekkb

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zależy czego oczekujesz i trochę inna funkcjonalność iDSD jest urządzeniem DAC/AMP a iCan SE wzmacniacze, więc tu głównie będzie zależało jaki masz DAC. Posłuchałem iPhono3 BL i tak w stosunku do iPhono2 jest brzmienie jest bardziej organiczne, nasycone, a przy tym posiada dużą większą rozdzielczość i separację.
 2. Sprzedam odtwarzacz CD Harman/Kardon DVD 2550s, modyfikowany przez Earstream. Gra bardzo naturalnym, a zarazem rozdzielczym i organicznym dźwiękiem. Lista zmian przez Majkela zrobiona: - wymianę kabla zasilającego - ekranowanie EMI diod prostowniczych i wielu różnych układów scalonych oraz zegarów - powiększenie efektywnego przekroju transformatora impulsowego w zasilaczu (zwiększa liniowość i zmniejsza zakłócenia) - obsadzenie wszystkich napięć stałych dodatkowymi kondensatorami tantalowymi - wymianę stóp gumowych na korkowe + warstwa tłumiąca - usunięcie filtra sieciowego (w ko
 3. Mam do sprzedania Jadis Diapason, jeśli ktoś chętny.
 4. Sprzedam wzmacniacz zintegrowany Jadis Diapason. Stan bardzo dobry, kupiony u Polskiego dystrybutora. Jest to wersja z wejściem USB. W Warszawie odbiór osobisty.
 5. Dokładnie nie ma sensu się ścigać z nikim, sprzęt i dobór sprzętu jest tylko dla nas i budujemy go pod swoje gusta. I tak jak napisałeś gra cały system, a nie pojedyncze klocki. W stosunku do tego co mam teraz to bym trochę nadał więcej body i organiczności na średnicy oraz eteryczność i swobodę dźwięku. Dlatego wolę się popytać, poczytać o sprzętach a dopiero później udać się do sklepów, żeby jak najmniej zawracać głowę sprzedawcą i bawić się w zmianę sprzętu.
 6. Dzięki bardzo za odpowiedź @Kuniu, a mógłbyś tak opisać trochę więcej jak gra?
 7. A co sądzicie o przedwzmacniaczach 1Arc i Gold Note PH-1?
 8. Dzięki za odpowiedzi, sprawdzę tego Cyrusa Phono Signature. 2m Red nie powiedział bym że jest to ciepła wkładka, która trochę zamula, gdyż zarówno na moim torze, czy na Luxmanie ta wkładka była jasna i mniej zamulała niż OM10, która dobarwiała bardzo bas.
 9. Tak, lubię lampy, ale takie jak właśnie ten Jadis, czy i88 albo Ayony, czyli szybko i z lekkim naleciałością lampy na średnicy. iFi jest pożyczony, ale tak samo na innym gramofonie, gdzie chyba była wkładka Orotofona OM10 też dźwięk jakby był skompresowany i brak eteryczności, szedł bardziej w stronę CD niż winyla, a co innego zupełnie było w pre wbudowanym w stary amplituner Luxmana. Wkładkę też pewnie prędzej czy później zmienię.
 10. Narazie jest wkładka Ortofona Red, ale może kiedyś zmienię, ogólnie to jestem bardzo początkujący jeśli chodzi o winyl. Teraz mam pożyczonego iFi Iphono2 i jakoś tak nie bardzo, gdyż dla mnie kompresuję muzykę no i brak mu eteryczności w stosunku do pre wbudowanego w stary wzmacniacz Luxmana. O Fezzy pytałem ale one podobno mają bardzo rozmyte krawędzie i brak rozdzielczości. A Chord cenię sobie jako Daci, sam używam 2quta, a Dave jest dla mnie najlepszym Daciem. Trilogy tez cenię ale jako wzmacniacze słuchawkowe i bardziej wolę, jeśli chodzi o sygnaturę 931 niż 933. Mój zestaw to gram
 11. Mam takie zapytanie, gdyż szukam przedwzmacniacza gramofonowego, przedewszystkim chodzi mi żeby dźwięk był naturalny, ale też żeby była dobra rodzielczość, szczegółowość, scena, szybki bas. Nie lubię jak są krawędzie są rozmyte oraz długi decay. I tak się zastanawiam między Chordem Huie a Trilogy 906, tylko nie wiem czy Chord gra naturalnie/organicznie. A może jakiś inny preamp?
 12. Mam pytanie, czy ktoś porównywał preampy gramofonowe Fezza do innych preampów np. iFi, Chorda?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.