Jump to content

slawsim

Użytkownicy
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

962 profile views
 1. Miałem na myśli szczęście jako komplet do testowania 😉 Wiem już, że Vivid nie jest spełnieniem moich oczekiwań ☺️ Mam jeszcze takie spostrzeżenie co do opampa kolegi Muzg. Wersja z fotki powyżej ma PR-ki ze śrubeczką z boku, a widziałem, że mają też od góry i ta wersja w ciasnych aplikacjach byłaby lepsza, gdyby ktoś chciał/umiał dokonać regulacji. Nie znam się, tak tylko pomyślałem. Ponadto można by tą PR-kę spróbować zamontować od wewnątrz, ponieważ w bardzo ciasnych aplikacjach opampy znajdują się blisko siebie i mogą się nie zmieścić. Konkretnie mam na myśli wzmak Burson C3X Reference. Drobne uwagi, poza tym to jest cacuszko 😄
 2. Ładny zestawik 😊 Do szczęścia brakuje Bursona Vivid i SIL994, ale i tak z tym co masz będzie co robić. Staccato OSC też mam jednego i cenię go sobie.
 3. Sprzedam 2 sztuki opampów Staccato OSH, sprawdzone nie używane. Zakupione 22.10.2018 r. Woreczki antystatyczne + oryginalny karton. Cena 360 zł z wysyłką paczkomatem. Zakupiłem 3 sztuki i te dwie się marnują.
 4. Proszę podać cennik dla obydwu typów lamp. Interesuje mnie jakiej marki lampy ECC802S są w ofercie. Bardzo jestem ciekaw jak wzmak wypadnie z Sennheiserami np. HD-600 lub HD-800S, gdyby istniała taka możliwość 😉
 5. Mogę poczekać na kolejne zamówienie PCB, ponieważ i tak nie jestem w stanie teraz zająć się tym wzmakiem, natomiast mam pytanie do Luiisa. Czy elementy muszą być lutowane od spodu PCB, czy jest wybór jak poprzednio?
 6. Cześć Michał. Chyba masz skrzynkę zapchaną lub z innych przyczyn nie możesz otrzymywać wiadomości.
 7. Ponieważ mam tendencję do katowania PCB, kupiłbym dwa komplety.
 8. A ja pokryłem je oplotem i teraz nie widzę nadruku. Muszę to na słuch sprawdzić, ale nigdy nie narzekałem na mulenie. Raczej trochę szczupło było. A wtyki miedziane pokryte srebrem mogą być? Np. KLE bulletopodobne?
 9. Oj mocno podrożał. Ja zdążyłem kupić po około 120 zł za metr. Faktycznie dobry na IC, ale z tymi napisami to chyba sarkazm? To nie jest przewód kierunkowy żeby jakieś różnice słyszeć. Czy jakieś wypróbowane wtyki polecasz do niego, czy to co pod reką? Ceny za "gotowca" na Bulletach to rozbój w biały dzień 😄
 10. Kierunkowym? To ten przewód ma dwie żyły + ekran? Mój ma jedną.
 11. Dzięki. Teraz muszę w garażu poszukać takiego koncentryka. Pamiętam, że na jego izolacji było widać wzór siatki Faraday'a, jakby od wewnątrz odciśnięty. Oby wystarczyło długości chociaż na półmetrowe.
 12. To bardzo ciekawa wiadomość. Też mam tego grubasa KAC'SA. Będę wdzięczny jakbyś w wolnej chwili cyknął fotkę tego koncentryka dla porównania. Chyba mam kawałek takiego starocia, ale i tak za mało na IC.
 13. Nieskromnie wspomnę, że na te niebieskie kondy BC Components zwróciłem uwagę Jeremy`ego i już zostały 😃 Widzę też Epcosy. Ja mam HA na białych PCB, ale wciąż nie skończoną. Ktoś pisał w wątku, że HA daje radę Sennkom HD-600, to może go w końcu złożę. Z SOHA MKIII też fajnie grały.
 14. Ja bym gorąco namawiał, jeśli ktoś z zainteresowanych zna fachowca od programów typu Eagle, do zmiany PCB na dwie oddzielne. Na obecnej, niektóre kondensatory stoją o milimetry od radiatorów, co nie wpływa dobrze na ich żywotność, a brak miejsca wpływa na wielkość/pojemność użytych kondensatorów. Pamiętam, że kolega FERB miał SOHA MKIV na oddzielnych PCB, ale to była podobno mocno rozbudowana wersja zbalansowana. Luiis pisał, że koszt budowy około 3000 PLN. Nawiązując do HA-2013, jeśli masz te PCB co Robertinus i Jeremy, to Ci zazdroszczę 😉👍
 15. Tak nieśmiało zapytam czy to z sentymentu? Moja SOHA MK III ze zdemolowaną PCB (od ciągłych podmian kondensatorów) leżakuje na inne czasy 😉 Jeśli mnie pamięć nie myli, budowałeś też HA-2013. Czy gra lepiej od SOHA? Gdyby PCB SOHA była rozdzielona na dwie tzn. zasilacz osobno, byłoby super. To daje większe możliwości. Wróciłbym do tego wzmaka, bo lampki służą HD-600.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.