Jump to content

fox733

Klubowicz
 • Content Count

  1603
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

fox733 last won the day on March 15 2017

fox733 had the most liked content!

Community Reputation

7273 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

39838 profile views
 1. ydyp 3x2,5mm lub ydy 3x2,5mm albo 3x dy 2,5mm w zaleznosci czy w rurce/peszlu czy bezposrednio pod tynk. Nie potrzeba ekranowanego przewodu kabelkowego jeśli nie używa się go do zasilania falownika, silnika z niego zasilanego itp. ustrojstw które zmieniają częstotliwość sieci.
 2. Może ktoś mi pokazać zdjęcie tego klęcznika Rafaela? Z góry dziękuję.
 3. Doskonale zrozumiałem o co Ci chodziło. Natomiast ty chyba nie załapałeś o co mnie...:)
 4. Cóż w tym dziwnego? Mamy rok 2018, od tamtego czasu technika kinowa poszła niesamowicie do przodu. Choć trzeba przyznać, że stare filmy z lądowania na księżycu nadal dla niektórych wyglądają przekonywująco...
 5. Popieram, 20tysi za używany kabelek to prawie darmo. Niestety nie dotyczy to kabli zasilających(Power Cord) w tym wypadku tylko nowe kable mają sens gdyż muszą zintegrować się z domową siecią energetyczną a to wymaga czasu(wygrzewanie i ułożenie ekwipotencjalne) Kable użyte w innych systemach są obarczone efektem pamięci, który trudno zniwelować.
 6. fox733

  Kler Smarzowskiego

  Niektórzy wiedzą wszystko, tak jak dobra zmiana:)
 7. Tu nie chodzi tylko o brzmienie( cokolwiek to znaczy:D) kabli. Podstawową sprawą jest certyfikat bezpieczeństwa pozwalający na dopuszczenie wyrobu do użytkowania. Zapewne te znane i duże firmy stać na jego uzyskanie, natomiast kabli Rafaela w ogóle nie powinno się podłączać ze względu na zagrożenie jakie wprowadza uzyskiwanie przez nie ponad 100% przewodnictwa!
 8. Panowie kochani! Więcej kupować mniej banować! ;)
 9. Genialny klub! Tylko proponuję zmienić nazwę na „grupa piorących się po pyskach” ;) Panowie powinni wiedzieć ze to chłopi prali się po mordach a szlachta cywilizowanie szlachtowała się szabelkami lub waliła do siebie z bandoletów. ;)
 10. fox733

  Ostatnio obejrzane.

  http://ekino-tv.pl/movie/show/sprawy-ostateczne-parting-shots-1999-lektor/16662 Niezła angielska komedia
 11. Zapomniałeś chyba wspomnieć, że występowała prywatnie przed afroamerykaninem.
 12. Wszystko fajnie ale na Boga! po cholerę wspomniałeś tu tą kreaturę sly30?? Nie masz kogo obdarzyć miłością większą??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.