Jump to content

bolbo

Użytkownicy
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ALLEGRO 5500ZŁ.NR.OFERTY 8841827085 Czy warto się tym zainteresować ?.Budowa inna niż większość wzmacniaczy, bez transformatorów głośnikowych.Czy ktoś słuchał podobnych konstrukcji,czy warto jechać na odsłuch kawałek drogi ,może szkoda paliwa?
 2. Dla mnie kolumny Sonus Faber lepiej grają za sam wygląd od takich takich Harbethów których nigdy bym nie kupił
 3. Jeżeli w dżwięku dojdziemy do poziomu który całkowicie nam odpowiada to dlaczego nie zmienić wyglądu.Zawsze to jakaś zmiana.
 4. Zdjęć środka nie robiłem ale zapewniam Cię że wygłuszenia są z takich samych materiałów co oryginał i w tych samych miejscach.Moja ma przód i tył dużo grubszy ,boki takie same.Różnica jest w zastosowanym materiale ,oryginał z mdf+płyta ,moja z mdfu.Wzmocnienia w tych samych miejscach. Masz całkowitą racje ,to zupełnie inne kolumny niż Arcada 2,5.Dla mnie mogą się nazywać SZESNASTOCHERCOWESONUSY to nie ma znaczenia. Wystarczy że osiągnąłem to co zamierzałem.Brzmienie i wygląd całkowicie mi odpowiada .
 5. Nie wiem jak traktować ten wpis,jako dobra rada czy żart czy nie masz pojęcia o budowaniu kolumn.
 6. Wszystko jest zgodnie z oryginałem .Kształt lutni podobno eliminuje fale stojące.Grają trochę inaczej ale na plus.
 7. Gra To bardzo dobrze, litraż jest zachowany nie ma się do czego przyczepić.
 8. Arcady 2,5 to super brzmienie którego nie chciałem stracić więc zmieniłem obudowy na takie które mnie się bardzo podobają a nie stać mnie na nie, choć nie wiem czy lepiej brzmią od Arcad .Dlatego wymyśliłem coś takiego.Pan Grzegorz nie miał z tym nic wspólnego.
 9. Zmień w ustawieniach X50 streaming na hifi i powinno zagrać.
 10. Arcade przód, reszta również ze stajni 16hz. Powiedzmy 5000zł, co brać pod uwage, może być używka. Arcamy kupiłem używki .Egreat posiada dwa wyjścia hdmi ,jednym idzie wszystko a drugim tylko dżwięk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.