Jump to content

bolbo

Użytkownicy
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

42 Neutralny

Audiostereo

42

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Również życzę zdrowych i spokojnych Świąt, dla fanów i kierownictwa WBA.
 2. Przywołany do tablicy odpowiadam że ACME 211 grają pełniejszym i gładszym dżwiękiem, instrumenty są dużo większe niż w TREASURE MARK T II.
 3. Na jednej lampie na kanał to chyba bardzo mało wat. Ostatnio znalazłem fajny utwór:[Hidden Content]. Jak dla mnie bomba .
 4. A widziałeś kiedyś żeby jakiś inny producent był zbanowany i tyle złego pisali o Nim.
 5. Myślisz ze się nie domagałem.Prowadzę spokojne życie i sądy mnie nie bawią.
 6. Skoro nie przekonują Cię wpisy pokrzywdzonych to musisz doświadczyć tego na własnej skórze .Pewnie zmylił Cię Jego sposób zachowania i rozbrajający uśmiech,nie daj się nabrać na to,bo to tylko mylne pozory.Jeżeli nie doświadczyłeś nic złego ze strony s16 to inni też nie mogli ? .Moje wpisy na temat s16 nie są wyssane z palca mam na wszystko dowody. Bo s16 nie wziął tego głośnika na swój tyłek, tylko odesłał do producenta.
 7. To ja napiszę coś o obłudzie: ostatnio jak chciał mi sprzedać uszkodzony wzmacniacz i nie oddał wszystkich pieniędzy ,to powiedział że te pieniądze odliczy przy następnym zakupie.Załosne, prawda?
 8. To dlaczego nie piszesz o Cayin i muzyce, tylko jak to mocno został skrzywdzony s 16.
 9. Nie tylko plastik 1989 pisze negatywnie o tym człowieku .Ja za pierwszym razem jak kupowałem kolumny od s16 to nie mogłem wyjść z podziwu razem z małżonką jaki to wspaniały człowiek. Podziw zniknął po następnych zakupach.I nie rozczulaj się nad losem BIEDNEGO g.r.
 10. Myślisz że ci zmanipulowani lub oszukani to tylko zastali tak zrobieni na żarty, tak dla jaj i nic się nie stało, bo nikt nikomu nie przystawił lufy do głowy.Dziwny jest ten Twój świat.
 11. Zapraszam do klubu Cayin/Spark,na ostatnich dwóch stronach jest opisany następny wyskok naszego bohatera.
 12. Czasami nie rozumiem Twoich wypowiedzi i nie wiem w co grasz.Jestem za tym żeby takich ludzi jak nasz bohater wykluczać z tego środowiska.Jak można kochać muzykę nie mając swojego systemu.Ja dla przykładu każdą wolną chwilę spędzam przy muzyce. Nasz bohater podchodzi do audio raczej technicznie z nastawieniem na zarabianie kasy wszelkimi środkami i nie ma nic wspólnego z audiofilami.Jego porady dotyczące zestawień sprzętu ograniczają się do Cayn i swoich kolumn,reszta nie gra ,więc nie jest obiektywny.
 13. Syfu to na własne życzenie swoimi występkami narobił sobie nasz bohater ,łamiąc wszelkie reguły handlowe i etyczne wobec swoich klientów Właścicielem to można być firmy swojej ,a to jest portal ogólnodostępny . Certyfikat należy się jak psu buda ,zapłacił za ubgrade kolumn i to pewnie niemało.
 14. Teraz Panowie nadszedł czas na zmianę środowiska.Trzeba szukać następnych jeleni wśród pozłacanych sedesów,bo tutaj nie ma już czego szukać.Większość obecnych jelonków przejrzała na oczy.
 15. Z nazwy wynika że będą grały raczej chłodno.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.