Jump to content

antos

Użytkownicy
 • Content Count

  1229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka każda...
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10717 profile views
 1. A tak z ciekawości....om10vs..om5 na czym polegają różnice brzmienia ?Kupiłem wkładkę w salonie...dlatego droższa.. Dla mnie om5 jest super...co może być lepsze i na co nie musiałbym brać kredytu hipotecznego?;)
 2. Świetny u mnie zaznaczam jest Ortofon OM5E z tańszych, miałem też AT95e... to jakiś dramat słaba po prostu nie gra. Ortofonik tani 270pln z Project S wrócił wiarę w vinyle...u mnie 🙂 AT...chyba dopiero te droższe, bo taniochy powinni zabronić produkcji, muły pasiaste płasko nie do opisania i to w ogóle nie gra....nie ma co oszczędzać na wkładce...ale też bez przesady...żeby nie było 🙂 pozdro
 3. Thanasis ... koncertowe wersje fenomenalnej płyty....Thanasis Papakontanstinou uwalnia pojedynczo ....cała płyta zremasterowana do posłuchania na kanale Thanasisa
 4. Arturp 😀 powitać. W sprawie trafka porozmawiam jutro ze Sharkiem, obiecał pomoc. Jeśli jest szansa na poprawę bez zabawy opampami to zapewne warto. Pogadamy posłuchamy i zdecyduję. W każdym razie Twoja rada warta uwagi . Pozdrowienia.
 5. Opampy wymienione, BB604 .że względu na wieczorową porę tylko ciche słuchanie. Pierwsze wrażenie jest lepiej. Najważniejsze że nie traci pewnej analogowej sygnatury. Jest to jedyny znany mi odtwarzacz który muzykę z lat 60 tych gra fenomenalne . Wydaje mi się że tego wrażenia nie zgubił. W każdym razie stare opa są w podstawkach na wszelki wypadek.
 6. zależy mi najbardziej na opiniach użytkowników Bursona....czy naprawdę warto. Opinia pochodzi ze strony Bursona [Hidden Content]
 7. Możliwe że użyję też Bursona, lecz chwilowo spróbuję BB604 aby się przekonać jak duża jest różnica. A własnie...jak się ma Burson do BB604 że zapytam 🙂 Denon ma dobry przetwornik i temu chyba zawdzięcza świetną dynamikę i barwę.
 8. Ogólnie używam wyłącznie jako zródło dzwięku. Gra jak do tej pory świetnie, lepiej niż te wszystkie przetworniki które miałem u siebie. Czytałem gdzieś że po wymianie fabrycznych opa BA15218 na jakiegoś Bursona urywa poprostu jaja 😉 W celu urwania w/w ....kupiłem już podstawki dip 8 i jakieś BB OPA604 wraz z adapterem na początek. Przypuszczam że trzeba będzie popróbować innych. Proszę kolegów o sugestię jakie inne opampy ew. wybrać. serdecznie Pozdrawiam A.
 9. U znajomego gra z tym konkretnym wzmacniaczem Denon DVD 2800 jako zródło. Można to kupić za grosze na ebay. Kiedyś to kosztowało ok 6 pln. wiem wiem...DVD ale...gra to zajeb....sam też se kupiłem do kolekcji 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.