Jump to content

Devon

Użytkownicy
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 140$ i jest Twój 🙂 [Hidden Content] Nie wiem czy on był oparty o Irdę czy jakieś inne rozwiązanie, ale wygląda to bajerancko 🙂 Edit: Wydaje mi się, że pilot generuję dźwięk o odpowiedniej częstotliwości z poza zakresu słyszalnego dla człowieka. Mniej więcej tak to wygląda:
 2. @LJ3 Ja nie mam tej płytki, przeczytałem tylko to co jest napisane na okładce.......ech 🙂
 3. Przecież druga płyta Florence to DVD, jak ma czytać w CD??
 4. DAC AK4490 Waldiego, poskładany plus trafo wersja audio z długimi odczepami - 700zł + KW
 5. 1. DAC AK4490 Waldiego, poskładany plus trafo wersja audio z długimi odczepami - 700zł + KW 2. Końcówka w klasie D IRS2092 2x250W plus przetwornica 50V - 250zł + KW (w końcówce wymienione kondensatory na KME, brak gniazd wejściowych RCA)
 6. Nie, wszystko Made in Poland 🙂 Pierwszy to Staccato, pierwsza wersja.
 7. Opamp dotarł, czas na testy i porównania......cdn 🙂
 8. Sprzedam kolumny Epos M12.2. Stan techniczny idealny. Stan zewnętrzny na zdjęciach. Dodatkowo w komplecie maskownice praz zapasowe głośniki wysokotonowe. Standy nie stanowią oferty ale są również na sprzedaż (model o ile pamiętam Atacama wysokość 50 cm). Dane techniczne kolumn: Impedancja: 8 ohm Czułość: 87 db Pasmo przenoszenia: 54 - 20000 Hz Tweeter: 25 mm Woofer: 150 mm Wymiary: 200 x 375 x 250mm. Waga: 8kg (każda) Zapraszam na odsłuch.
 9. Byłem w Wawie, rewelacyjny koncert jak i cały festiwal. Jak chcecie posłuchać starszej muzyki Pink Floyd w rewelacyjnym wykonaniu i bardzo ciekawych aranżach (chociażby If) to gorąco polecam. Psychodelia pełną parą 🙂
 10. Witajcie, od niedawna mam Eposy, skromne M12.2. Szukam do nich standów, z tego co wyczytałem to model ST12. Ktoś nie ma? nie widział? Może da się zrobić własnym sumptem u zaprzyjaźnionego ślusarza? Próbował ktoś? Wracając do Eposów, to ...hmm....całkiem ciekawe paczki, bardzo czułe na kable i wzmacniacze....wszystko słychać od razu. Jestem na początku drogi z Eposami, ale powolutku rodzi się miłość :) Aktualnie grają na zmianę (Pre Lamm + końcówka Parasound lub Pre Pass + końcówka Pass Aleph). Rozumiem, że M15.2 to to samo, tylko nie musiałbym szukać standów? :)
 11. Panowie potrzebuję niskotonowego do 650Prof, uwaliłem sobie niechcący. Nie ma ktoś na zbyciu??
 12. Sprzedam końcówkę mocy UGODA, pełne dual mono, dwa transformatory z firmy Toroidy w wersji audio (bardzo ciche), kondensatory Black Gate, Mundorf itp. Możliwość dopasowania brzmienia poprzez wymianę kondensatorów wejściowych (są na gold pinach). Całość przetestowana i gotowa do użycia. Więcej informacji na wątku: [Hidden Content] Cena 1100 plus KW
 13. Wyprzedaż noworoczna 😉 Kompletny wzmacniacz Klasa D na TPA3255 zrobiony przez kolegę sybica, 2 wejścia XLR, aktualnie przerobione na RCA, Volume, jak i wejścia sterowane pilotem. Szczegóły : Wzmacniacz bazuje na chińskiej płytce po zaaplikowaniu szeregu poprawek. Ważniejsze to : nisko impedancyjne Panasoniki przy zasilaniu, dławiki VER2923-103KL Potencjometr to 4-ch ALPS RK27 Przedwzmacniacz jest na OPA2134. Przedwzmacniacz można ominąć. Wystarczy przepiąć jumpery. Przetwornica SMPS300R 38V ustawiona na 40V. 300W, w impulsie 400W, tak więc wzmak w impulsie 2x200W m
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.