Jump to content

Devon

Użytkownicy
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponawiam pytania 🙂 - czy mostek prostowniczy można zastąpić diodami? - czy bocznikujecie diody? czy bocznikujecie kondy? (jeśli tak to co polecacie)
 2. No właśnie, czy z większymi nie przedobrzymy?
 3. Na zasilaniu jakie wartości są w oryginale (kondy)? Nie chce mi się jeszcze rozkręcać mojego 🙂 Planuje właśnie Mundorfy Mlytici. @gustwao i reszta, może zrobić grupę na FB dotyczącą Xianga? Mam pomysł by zrobić porządne zdjęcie/zdjęcia poszczególnych wersji i pozaznaczać łopatologicznie co warto wymienić i na co, bo tutaj znalezienie czegoś doprowadza mnie do furii 😉 A jak już znajdę to mam tysiąc pytań do... Przy okazji ten mostek, który jest na płycie można zastąpić diodami? Bocznikujecie też te diody?
 4. Czyżbyśmy z kolegą @zamar wykupili wszystko? 🙂
 5. 140$ i jest Twój 🙂 [Hidden Content] Nie wiem czy on był oparty o Irdę czy jakieś inne rozwiązanie, ale wygląda to bajerancko 🙂 Edit: Wydaje mi się, że pilot generuję dźwięk o odpowiedniej częstotliwości z poza zakresu słyszalnego dla człowieka. Mniej więcej tak to wygląda:
 6. @LJ3 Ja nie mam tej płytki, przeczytałem tylko to co jest napisane na okładce.......ech 🙂
 7. Przecież druga płyta Florence to DVD, jak ma czytać w CD??
 8. DAC AK4490 Waldiego, poskładany plus trafo wersja audio z długimi odczepami - 700zł + KW
 9. 1. DAC AK4490 Waldiego, poskładany plus trafo wersja audio z długimi odczepami - 700zł + KW 2. Końcówka w klasie D IRS2092 2x250W plus przetwornica 50V - 250zł + KW (w końcówce wymienione kondensatory na KME, brak gniazd wejściowych RCA)
 10. Nie, wszystko Made in Poland 🙂 Pierwszy to Staccato, pierwsza wersja.
 11. Opamp dotarł, czas na testy i porównania......cdn 🙂
 12. Sprzedam kolumny Epos M12.2. Stan techniczny idealny. Stan zewnętrzny na zdjęciach. Dodatkowo w komplecie maskownice praz zapasowe głośniki wysokotonowe. Standy nie stanowią oferty ale są również na sprzedaż (model o ile pamiętam Atacama wysokość 50 cm). Dane techniczne kolumn: Impedancja: 8 ohm Czułość: 87 db Pasmo przenoszenia: 54 - 20000 Hz Tweeter: 25 mm Woofer: 150 mm Wymiary: 200 x 375 x 250mm. Waga: 8kg (każda) Zapraszam na odsłuch.
 13. Byłem w Wawie, rewelacyjny koncert jak i cały festiwal. Jak chcecie posłuchać starszej muzyki Pink Floyd w rewelacyjnym wykonaniu i bardzo ciekawych aranżach (chociażby If) to gorąco polecam. Psychodelia pełną parą 🙂
 14. Witajcie, od niedawna mam Eposy, skromne M12.2. Szukam do nich standów, z tego co wyczytałem to model ST12. Ktoś nie ma? nie widział? Może da się zrobić własnym sumptem u zaprzyjaźnionego ślusarza? Próbował ktoś? Wracając do Eposów, to ...hmm....całkiem ciekawe paczki, bardzo czułe na kable i wzmacniacze....wszystko słychać od razu. Jestem na początku drogi z Eposami, ale powolutku rodzi się miłość :) Aktualnie grają na zmianę (Pre Lamm + końcówka Parasound lub Pre Pass + końcówka Pass Aleph). Rozumiem, że M15.2 to to samo, tylko nie musiałbym szukać standów? :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.