Jump to content

Capiebara

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Capiebara

  Klub NAD

  Panowie czy istnieje jakiś sposób uruchomienia z pilota samego wzmacniacza ze stanu Standby tak żeby nie uruchamiał wraz z nim Tuner ze Standby ?, może podłączyć wejście trigger 12v i wtedy będzie się uruchamiał np po kliknięciu przycisku tuner na pilocie ?. Zestaw Nad C352 Tuner C422
 2. Więc kolejność 640CV2>PD50>C542. Tydzień grania bez moda , następnie wysyłka na mod i subiektywne porównanie..., jestem skłonny zaryzykować z Kambodżą, najważniejsze to sprawny mechanizm tacki bo czytam że są problemy po latach.....a opinie o brzmieniu fabrycznym mocno kontrowersyjne :)
 3. Pioneer PD-50 - czyta cd-r/rw pewnie bez problemu , można podłączyć PC pod dac super sprawa...martwi awaryjność czytając forum , Nad C542 podobno ma problemy z cd-r , a rw nie czyta w ogóle - prawda to ? , 640cv2 chyba czyta wszystko cd-r/rw... , ktoś się wypowie jak gra po modzie , jak z basem....nie zjadło go kosztem rozdzielczości ?
 4. Witam kolegów . Podzielę się wrażeniami przesiadki na Nada C352 po modzie kolegi Muda44 . Praktycznie wszystko na plus względem Sony 570ES . Nad ma zrównoważone wszystkie rejestry przy tym nie brzmi sucho(może przez Sankeny w tym modelu) , poprawiła się średnica oraz wyższe rejestry...słychać więcej, a to już duży plus . Dynamika większa ewidentnie w Nadzie. Czuć dużą moc brzydala. Sony gra brzmieniem opartym na fundamencie niskich rejestrów i może się to podobać , ale cierpi średnica oraz góra, odgłosy ptaków oraz dżungli itp na tych samych utworach brzmią lepiej na Nadzie...słychać więcej szczegółów, ładnie podanych, wyraźniejszych. Bass w Sony jest potężny ale czasami powoduję to efekt "buczenia" , tłumienia reszty pasma, w Nadzie też jest potężny ale podany z większą kulturą, pasma są wyrównane, basu jest tyle ile być powinno.... Największy minus to obrzydliwy wygląd :) . Po 2 utworach przesłuchanych 3 razy na przemian Sony - Nad odłączyłem Sony na dobre . Sony to "mułek" ale bardzo przyjemny , zbudowany jak czołg , z jasnymi głośnikami może być rewelacja. Muszę dobrać źródło w kolorze bo Arcam kompletnie nie pasuje :| , strasznie drażni moje oczy :) , pewnie kolega muda pomoże...
 5. Witam. Panowie czy zmiana z Sony 570ES na Arcama A80 da mi jakiś skok jakościowy w górę? Zależy mi na większej ilości detali na górze...., mało informacji jak ten wzmacniacz brzmi, względem modeli A85 i A90...., szkoda że A80 nie ma regulatora barwy dźwięku :/. Ktoś coś pomoże ?
 6. Witam , Panowie zmieniłem kolumienki na PolkAudio TSX220B , zrodło PC Xonar i Arcam CD62 . Celem była poprawa niskich rejestrów i tu uzyskałem 110% efektu , potęga tych budżetowych pierdziawek jest ogromna , piękne niskie zejście…..jedno zyskałem drugie straciłem :) , mianowicie kotara na średnicy, brak rozdzielczości, analityczności w średnich i wysokich…..jest miło i przyjemnie ale jakoś tak za łagodnie w połączeniu z Sony F570ES ;/ Budżet 1000 zł, da się poprawić te cechy nie degradując niskich rejestrów w tej kwocie ? Myślałem o Marantz PM-68 ,PM-80 , Onkyo A-8850(70) , może jakiś rotel 04 05 , niższy model Arcama , wpadły mi w okno też Nady Pomożecie ?
 7. Capiebara

  cd do 1000zł

  Kupiłem Arcama CD 62 , nie wiem czy dobrze zrobiłem :) , miałem już brać leciwego Soniacza CDP-990....zobaczymy czy będzie różnica na korzyść 62ki....ale myślę że tak
 8. Capiebara

  cd do 1000zł

  Harman HD740 , Denon 1550AR i 1450R ciekawe, do denonków można kiedyś Daca podłączyć.......gdyby ktoś się pozbywał niech wali do mnie na priv :)
 9. Capiebara

  cd do 1000zł

  Szkoda Rafał że nie masz czarnego DCD-1450AR w tej cenie :)
 10. Capiebara

  cd do 1000zł

  A gdyby zwiększyć budżet do 500zł , widzę że cena tych staroci na all....to absurd heh, pamiętam jak przeglądałem oferty w 2007,2008....inflacyjne szaleństwo , a może taki Denon 910 + dac za 3,4 stówki ? Albo "audiofilskie" DVD :) ?
 11. Capiebara

  cd do 1000zł

  Dzień dobry wszystkim Panowie przeczytałem te prawie 60 stron eh i mam mętlik w głowie. Szukam CD do max 400 zł , aktualnie słucham na wzmk Sony F570ES + PolkAudio Tsx-220B + PC na Xonarze Dsx ( głównie Flac) . Cel to wyłączenie PC i ciekawość czy da się „lepiej” w tym systemie, bez PC i tego szumu wiatraków, foobarów itd Myślałem o niskich ES z dostępnymi laserami, Sony cdp-xb900 ,Denonach 14**, 1290…., wszystkie dostępne wiadomo gdzie, doradzicie coś :)
 12. Capiebara

  Magnetofon.

  Bilbo , Artekk dzięki za info Paski już kupiłem nówki " Belt Pioneer CT-737MKII " i pasują idealnie . Głośny silniczek też wymieniłem, deck grał ślicznie rok czasu , później praca praca brak czasu pół roku minęło...włączam i prawie wszystkie paseczki padły plus idler , one chyba nie lubią jak dłużej są nie słuchane heh. Przewertuje forum i będę walczył z Idlerem ps. Stan Głowicy i rolki chyba ok ?
 13. Capiebara

  Magnetofon.

  Witam Panowie . Mam problem z Pionkiem CT-676 Mianowicie czy można gdzieś zamówić samą "oponkę" Idlera , dzisiaj po wielkich bojach z wymianą pasków odkryłem że silniczek ślizga się po tej gumce :( , boje się procedury dostania do tego elementu..., znalazłem element na http://allegro.pl/kolko-kolo-pasowe-pioneer-rnl549-i6112493600.html tylko że paski + idler = to prawie cena decka :) , jakieś pomysły jak to zrobić żeby wyszło taniej ? . Deck jest w świetnym stanie wizualnym i żal mi go wrzucać do piwnicy....eh
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.