Jump to content

zone

Użytkownicy
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic nie dało moje grzeba kogo ogarniętego znacie kto dokonał by naprawy? Wzmacniacz po podaniu sygnału z jakiego kolwiek źródła ma te same objawy... zwariować można
 2. Tylko nawet przy włączonym source direct z dźwiękiem jest lipa brak mu basu potencjometr na godzinie 11 a głośnik ma ledwo z 65-70 decybeli...
 3. Czy ktoś może podpowiedzieć mam problem z wzmacniaczem 650esd brak mu jak by mocy i basu co może być przyczyną? I nie działa funkcja source direkt kiedy jest włączona wszytko ok kiedy ja wylaczymy słychać trzaski i dźwięk ogólnie staje się kiepski.
 4. [Hidden Content] mam na oku jeszcze coś takiego bo ma swój charakter jeśli nie on będzie jakiś Sony es bądź marantz. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły mówcie śmiało każda rada cenna.
 5. Więc dla tego trochę uparłem się tak jak mówisz na starocie. Pozostaje jeszcze konstrukcja i ampa prowadzona przez diy-owcow ale w tej chwili nie ten budżet bo sięga to 3 tys. Na razie chce sięgnąć po starą pasję i czerpać przyjemność z muzyki.
 6. A kojarzycie jeszcze jakieś wzmacniacze które fakt nie są leciwymi dziadkami ale grają tak uczciwie jak rzeczone soniaki serii es. Sam miałem 570 i uważam je za bardzo dobre względem cen i jakości dźwięku.
 7. Tylko pytanie w którym nowszym.wzmacniaczu dostanę taki dźwięk myślałem jeszcze nad marantzem pm17 ale możliwość podłączenia kolumn o 4 omach jest chyba nie możliwa.
 8. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] To wybory z olx
 9. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] To wstępnie moje typy na kupno.
 10. Raczej nie chce tu mówić o wykraczania po za 1500 zł i o konstrukcjach nowych w tych cenach można znaleźć używany wzmacniacz z hiendowymi zapędami.
 11. Słuchałem kiedyś nada jakiegoś wyższego modelu i wydał mi się w dźwięku zbyt suchy może kwestia zestawienia z kolumnami i nad wyraz dużego pomieszczenia ale nie porwał mnie. Kiedyś miałem Sony 570 es i był zdecydowanie lepszy od nada. Ale to tylko moja opinia.
 12. Pozytywne nastawienie i uczciwość Pawła co do tego dźwięku w stosunku do ceny ...no co tu dużo ukrywać gdzie znajdzie się tak wysoka jakość co do emitowanego dźwięku. Jeśli ktoś ma jakieś spostrzeżenia co do wyboru wzmacniacza zachęcam do dyskusji. Mam nadzieję że dzięki wam dokonam fajnego wyboru na najbliższy czas.
 13. Witam Panowie, za chwilę stanę się pełnoprawnym członkiem klubu mając na pokładzie zephyry le. Z racji tego chciałem was zapytać jaki wzmacniacz warto kupić do kwoty 1500 zł. To mój powrót do audio więc na wzmacniacz wyższy jakościowo przyjdzie czas. Z góry chciałem podziękować Pawłowi za wsparcie porady i wskazówki. Żadko spotyka się tak otwartych, fajnych i zaangażowanych w swoją pasję ludzi. I najważniejsze yb to firma nie opierająca się na audio woo-du a na uczciwości i chyba nie spotykanym wyznaczniku jakości do ceny.
 14. Witam, prosząc jednocześnie o poradę szukam dość taniego wzmacniacza do 1200 zł do kolumn yb Zephyr. Myślałem nad jakimś sony serii es bądź marantzem ale przyjmę każda podpowiedź szukam czegoś z dużą głębia przestrzenią i silnym fundamentem basu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.