Jump to content

bolo_senor

Użytkownicy
 • Content Count

  3954
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

637 Audioholik

About bolo_senor

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7699 profile views
 1. Czytaj od klienta 😄 To istnieje możliwość , że może dożyje czasów , kiedy zaczniesz zdjęcia z mikroskopu w aukcjach zamieszczać. to co opisujesz to zdaje się shibata 3 vital to nic innego jak ostrzejszy eliptyk , jak eliptyki na prostokątnym diamencie tak wycinają to chyba się opłaca im.
 2. z obu stron te szlify wyglądają tak samo. a co się stało ze sławną lupą ? 😄 firma rega była dystrybutorem kiedyś kilku marek angielskich , brandowali swoją nazwą kilka modeli kolumny firmy Royd . Po śmierci właściciela Royd audio , rega zaczęła robić kopię głośnika i opatentowało go , inna angielska manufaktura zgłaszała roszczenia co do wzmacniacza i mechanizm działania był taki sam - tylko tam firma upadła. Także nie zdziwiłbym się.
 3. spróbuj pozawijać te kable następnym razem to sprawdzimy czy wpływ indukcyjności da się zmierzyć.
 4. [Hidden Content] sporo informacji i pomiary dla zainteresowanych . @wojtek_o zobacz wykres tego exact-a i sugestie autora przeczytaj. Ta wkładka nie ma liniowej charakterystyki i może to było powodem , że grało ci dziwnie.
 5. nie taka tajemnicza 🙂 ma szlif vital na nagim prostokątnym diamacie , czyli liniowy . tu porównanie z blackiem
 6. imię to masz idealnie dobrane do posiadanej wiedzy.
 7. No i sam widzisz święty nie jesteś i radzę używać bardziej cywilizowanego języka , byś nie musiał znowu się rejestrować. Szanuj użytkowników to może i ty będziesz szanowany.
 8. oba ładne nie były , jeden dj-em trącał , drugi na tym zdjęciu wiejskim tuningiem zajeżdżał 😄 z matą wyglądał znacznie lepiej , bo miał już nadrukowane strobo na boku. (do czasu pierwszego umycia w zmywarce) a co do oryginalności to miałem oryginalny talerz , był z blachy 1-1,5 mm i na nim była tylko cienka gąbka i guma , więc 5mm szkła można było przyjąć z upgrade do eksperymentów. w ustrojach , jest zdaje się już biały . Biała plinta i biały talerz. Na tym zdjęciu dobrze widać tą płytę aluminiową o której pisałem.
 9. podrożało 🙂 no i kilka wgniotów na chassis pokrytym aluminium , nim zrobiłem łatwo go jeszcze do tej pory znaleźć bo google go pokazuje.
 10. Ja zamawiałem wycinane i zamiast talerza w lenco l85 używałem . Oczy mi pękały od brzydoty oryginalnego talerza to tylko temu. całe 20 zeta mnie to wyszło .
 11. Co ja myślę , to wolałbyś nie wiedzieć , opisuje fakty. Bo jesteś lepszy model od gerwazego. Na pomysł pisania z dwóch różnych MAC-ów lub IP nie jedna osoba wpadła , więc jednoznacznie określić kim ty jesteś jest moderacji trudno. tu nie trzeba nic sugerować , wystarczy przeczytać co masz pod nikiem. staż: 9 miesięcy i 26 dni 821 odpowiedzi i 785 reakcji wejść w konto i widać od kogo te reakcję. 70% to wzajemnie se wystawiliście , także przypuszczenia nie są z palca wyssane. wszystko to co napisałem można sprawdzić , są pomiary denona i
 12. Czy jestem kłamcą , każdy może sprawdzić w dowolnym wątku z twoim udziałem.
 13. cofnij się kilka stron wcześniej i zobacz , kto do kogo się przyczepił. sam trollujesz i może nie umyślnie , ale wprowadzasz ludzi w błąd. Komizm tej całej sytuacji jest taki , że gerwazy jest w tym wypadku bardziej wiarygodny od ciebie , bo to co on miał , to na allegro widać. 😄 Zaś w twoim przypadku , to co napisałeś to streszczenie starego wątku o denonie i mam obiekcje czy to prawda. Skoro ty wiesz , ja wiem i inni wiedzą , że to gerwazy więc nie jest już taki szkodliwy. Natomiast o tobie internet jeszcze nie wie , więc staram się to naprawić. ode
 14. nikt cię do tego nie zmusza , ale forum jest publiczne i jak na durnia się wyszło to wypadało by przeprosić. to nie moje pomiary , więc co ? jemu też nie wierzysz , bo nie po twojemu ? Czy spisek ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.