Jump to content

bolo_senor

Użytkownicy+
 • Content Count

  5290
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1210 Audioholik

Audiostereo

1082

Bocznica

128

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10524 profile views
 1. lub ten sam z alledrogo [Hidden Content]
 2. np. tu ? Temu już nie myślę , bo nie wiem co myśleć.
 3. każdą wymianę zdań , nawet tą najbardziej merytoryczną można podciągnąć pod trolling i hejt . A to , że zarzucasz mi kłamstwo jest chyba trochę przesadzone , bo z czym chcesz walczyć , tego nie mogę przecież wiedzieć , bo nie wiem co myślisz .
 4. aż miło przeczytać. Bo już myślałem , że tylko ja jeden . to nie przechodzi , jest od razu atak kablarzy . Potem jest , jak jest. Ale jest to całkiem dobry pomysł , by pilnować żeby wszystkie oceny grania kabli były jednoznacznie osobiste. A wszelkie próby konfrontacji - studzić. W końcu jedni i drudzy powinni nauczyć się ze sobą żyć.
 5. tak to obieram , że skoro z kablosceptywami walczyć zaczęliście , to chcecie podążać tą drogą kariery dalej . albo nikt nie dostrzega , a jak w gre wchodzi autosugestia , i co poradzisz. I to trzeba uszanować nie tępić.
 6. Przykładowy temat na AS powinien wyglądać tak Szukam tylko pozytywnych opinii na temat wzmacniacza X
 7. Łapanki będą ? skoro będziecie promować audiofilskie bzdury , to pewnie karać będziecie tych co naukowe podejście do tematu mają . Znając życie to szybciej sami odejdą niż ich wywalicie. Będzie można poczytać o tym że człowiek do 100khz słyszy , i o zbawiennym wpływie podstawek pod kable. Ja nie wierze i nie słyszę wpływu kabla sieciowego na pasmo przenoszenia kolumn , nie znalazłem też rzetelnych informacji w sieci na ten temat , więc przestaje pisać bzdury w merytorycznych wątkach. Jednego antykablarza macie mniej.
 8. czyli na konkurencyjne forum , gdzie jeszcze pisują i nikt nie ma im za złe , że podyskutują o kablach i innych bzdurach. A administratoro-moderator czuwa na bieżąco , by w kółeczku wzajemnej adoracji nie znalazła się czarna owca . ( która oczywiście jak tylko zamanifestuje swoje odmienne zdanie , dostaje bana na start , bez podania przyczyny , ostrzeżeń i możliwości wytłumaczenia )
 9. poproszę o dowody tej stratności , najlepiej z wykresami. w prosty i czytelny sposób opisane , tak by były w wątku fakty nie bicie piany.
 10. nie wiem kto ci głupot takich naopowiadał , że mqa jest stratne. w formie zapakowanej wygląda to tak czyli masz pasmo od 0-24khz (oś X) kwadrat zaznaczony na niebiesko i zielono (czyli od -120bd na osi Y) ucho ludzkie już nie słyszy to jest poniżej szumu i tam zapisane zostały informacje do dalszych rozwinięć. Niezapakowane i kodowane , to normalne analogowe pasmo tylko bardzo cicho nagrane. pierwsze rozwinięcie jest na niebiesko drugie zaznaczono na zielono. Następnie te pasma są kopiowane i wzmacniane nijako wklejane w obszary najpierw 24khz -
 11. Rozwiń bo nie bardzo rozumiem co piszesz .
 12. to prostuje nie , pliki mqa można dekodować odpowiednim dac-em bez udziału programu. tidal dekoduje pierwszą warstwę i to dość średnio. nie rozumiesz tego formatu , jeżeli ściągasz plik o pojemności 16/44 czyli zwyczajny flac cd i dac ci rozpakowuje to do hi-resa - to nie jest to rewolucyjne ? dla mnie jest. z tą stratnością też nie jest jak piszesz , bo przy nagrywaniu też stosuje się kodowanie mqa i to co nagrane w mqa i odtworzone w mqa jest tak samo bi-perfekt jak inny kodek. o stratności można mówić dopiero przy porównywaniu bitów obu rodzajów hi-resów , bo mqa ma tych b
 13. strach żartować by nie zarobić 🥴 może zróbmy tu zakładkę analog ? myślisz , że będzie to do trzech razy sztuka i w końcu usuną ? większość wątków to do "startu" się tylko nadaje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.