Jump to content

bolo_senor

Użytkownicy
 • Content Count

  2308
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

230 Dobry

About bolo_senor

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. i znowu kabelki. Odpuśćmy je sobie bo z japońskiego samuraja żaden kabel nie zrobi angielskiego dżentelmena. To tylko dopieszczacze ucha ewentualnie tylko oka. Dopiszę się do tematu , bo w kupie siła i zaczyna brakować mi pomysłów na stworzenie sensownie grającego systemu. Kupiłem se aktywne meridiany m30 i szukam do nich dac-a o sygnaturze brzmienia podobnej jak autor wątku . W skrócie , Ma być barwa , na pewno ma grać gęsto i po ciemnej stronie , z dobrym dociążeniem instrumentów . diy też mile widziane. Ceny nie podaje bo sam jeszcze nie wyrobiłem zdania ile wato wyłożyć by dobrze zagrały te kolumny.
 2. przemyśleniu , ze względu na twój wiek i niski poziom wiedzy ten będzie lepszy https://allegro.pl/oferta/gramofon-philips-f-7430-automat-8108451877
 3. https://allegro.pl/oferta/lenco-b55-8109480412
 4. bolo_senor

  DUSON A10

  mam pełną lampę yaqina i gra z głośnikami kef-a i aktywne monitory meridiana ( też na głośnikach kefa) , opisywane jako o lampowym brzmieniu , także sygnatura głośników jest taka sama I szczerze ci powiem , że to porównanie to jakby powiedzieć , że jajko i kura to to samo. Dawno przestałem wierzyć w określenie lampowy dźwięk , po prostu jest to kolejny sprytny chwyt marketingowym , bo są typy lamp co grają jak tranzystor. Niby kłamstwa nie ma - ale też nie piszą jak jaki typ lampy ten tranzystor naśladuje. Tranzystora który gra w 100% jak wzmacniacz lampowy z cenionymi lampami np 300b lub el34 w se , to ja jeszcze nie słyszałem. Zresztą taniej i lepiej wyjdzie kupić lampę , niż kombinować.
 5. bolo_senor

  Zestaw audio PC

  tylko ręce i nogi , to ma jak na dłuższe odległości taki kabel ma iść , do metra czy dwóch to trochę jak z armatą na muchy. Jeżeli to na biurko to brak połączenia symetrycznego nie powinno być dyskwalifikujące .
 6. tak , wzmocnie dałeś 66 , ale to jak komu pasuje.
 7. bolo_senor

  NOCNY MAREK .

  przynajmniej się nie narobisz ,
 8. bolo_senor

  NOCNY MAREK .

  to jeszcze ci płacą za pisanie na forum :)
 9. bolo_senor

  NOCNY MAREK .

  poroboczo czyli nareszcie prywatnie .
 10. bolo_senor

  NOCNY MAREK .

  i ja po dłuższej przerwie :P
 11. sekcja gain - ustawiasz riaa i 60 db lub więcej. sekcja input 100 omów , 0 pf
 12. pisałem ci , jest sztywniejsza temu bardziej podskakuje . u mnie na ortofonie as212 też linn mocniej podskakuje od ortofona reda i bronza ale za to mniej na boki się buja.
 13. rezonans wychodzi idealnie w obrębie 10hz
 14. Normalny wzmacniacz lampowy na el34 o mocy ok40w pewnie w pewnym niewielkim stopniu rozwiązał by ci problem braku średnicy . yaqin czy fezz jeden czort i tak sobie lampami brzmienie dopieścisz , bo najważniejsze są tu lampy. Lamp 6ca7 i kt... bym raczej unikał bo to stosunkowo chłodne granie i chińskich el34 bo basu mają za dużo. Pamiętaj też , że lampy to dość drogie hobby bo co raz trzeba je zmieniać . Jeżeli ta średnica faktycznie jak przedmówcy piszą jest mocno wycofana , to faktycznie żaden wzmacniacz lampowy tego nie wyrówna , choć zapewne poprawi. O efektywność się nie martw wystarczy do normalnego słuchania , duża potrzebna jest bardziej do setów gdzie masz raptem kilka watt.
 15. tu piszą 16g https://sklep.rms.pl/pro-ject-debut-sb-s-shape-gramofon-analogowy-z-wkladka-ortofon-2m-silver
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.