Jump to content

W_Waw

Użytkownicy
 • Content Count

  454
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7667 profile views
 1. Kupię interkonekty Harmonix HS101 GP w dobrej cenie, tylko w stanie b.dobry z oryginalnym opakowaniem. Propozycje proszę na priv.
 2. Nie rozumiem tego Waszego liczenia w procentach. Albo blachy brzmią jak blachy albo nie, albo słychać że w przestrzeni mam bryły dźwięku albo płaskie placki, albo jest prawidłowa scena albo jej nie ma. Co to znaczy np. że mam barwny bas z fakturami w 50%. Są elementy w dźwięku które ktoś może szacować sobie na 5, 10 czy 15% ale dla kogoś innego kto jest przyzwyczajony do ich obecności braki "wyceniane" czasem przez niektórych na 5 czy10% powodują ze dźwięk jest nieakceptowalny.
 3. Możesz spróbować z lampowym Art. Audio Conductor. Wprawdzie podstawowa jego wersja jest niezbalansowana, ale z tego co wiem można zamówić zbalansowaną. Szczególnie dobra jest wersja Silver Signature, jednak używki są praktycznie nieosiągalne a nowa znacząco przekroczy budżet. Z tego co pamiętam jest oficjalny dystrybutor na Polskę który wypożycza urządzenia do odsłuchu.
 4. W_Waw

  ECC88

  EAT jak każde tego typu ustrojstwo coś "dają" coś zabierają. Najczęściej, chociaż nie jest to regułą, wszelkiej maści dampery dają lepszą przestrzeń w tym lepsze umiejscowienie/separację/zarys instrumentów, ale jest to kosztem odchudzenia dolnej części pasma i tego co lubią "lampiarze" - nazwijmy to charakterystyką lampową. U mnie jest tak, że za każdym razem gdy założę jakiś rodzaj dampera, a testowałem bądź posiadam całkiem sporą kolekcję (łącznie z EAT i bardzo ciekawym ustrojstwem zwanym Midas - na zdjęciu poniżej), początkowo mam wrażenie, że jest lepiej aby po 1 dniu stwierdzić, że zdecydowanie czegoś brakuje.
 5. W_Waw

  Klub 300B

  Niestety to ich duży problem. W pierwszej parze jedna lampa padła mi po ok. 1200 godzin, w drugiej po ok. 300 godzinach a obecna cały czas chodzi (odpukać) - chociaż dotychczas jest to nie więcej niż 1000 godzin.
 6. W_Waw

  Klub 300B

  Oczywiście SE i FM są produkowane w jednej fabryce ale trudno mówić o selekcjonowaniu wszystkich lamp skoro początkowo nie było full music o kształcie Princess.
 7. W_Waw

  Klub 300B

  Według mnie, lampy 300B Sophii grają zupełnie inaczej niż Full M. (odsłuch u siebie). Jedyne Sophie o których można powiedzieć że są zbliżone do FM to te najtańsze - określane jako Globe. W temacie innych lamp Sophii nie wypowiadam się bo ich nie słuchałem, no może poza 12AX7 które u mnie wypadły bardzo słabo. Dużym problemem 300B Sophii jest ich awaryjność, albo ja mam dużego pecha. Co do zawyżania cen (szczególnie na Europę), zgadzam się w 100%.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.