Jump to content

W_Waw

Użytkownicy
 • Content Count

  456
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7824 profile views
 1. Roon-a miałem 1,5 roku a teraz już prawie od roku używam Audirvany 3.5 na macu mini + sterowanie na ipada (jest dodatkowo płatne, niewiele ale jest) Roon jeśli chodzi o zarządzanie płytami i dodatkowe info jest chyba obecnie najlepszy, ale cały czas coś było nie tak. Od czasu gdy używam Audirvany wydaje mi się że wiem co. Dźwięk z Roon-a ma jakąś naleciałość cyfrową - nie potrafię tego dokładnie określić, ale ma w sobie coś co mnie drażniło. Audirvana jest wyraźnie cieplejsza i bardziej muzykalna (analogowa) - jeżeli jednak ktoś woli szczegółowość (często pozorną) to Roon. U mnie Audirvana jest stabilna, nie wiem jak działa w układzie windows/android. Ze stabilnością Roon-a bywały kłopoty.
 2. Stan idealny, oryginalne opakowanie i zasilacz. Kupiony w kraju.
 3. Kupię interkonekty Harmonix HS101 GP w dobrej cenie, tylko w stanie b.dobry z oryginalnym opakowaniem. Propozycje proszę na priv.
 4. Nie rozumiem tego Waszego liczenia w procentach. Albo blachy brzmią jak blachy albo nie, albo słychać że w przestrzeni mam bryły dźwięku albo płaskie placki, albo jest prawidłowa scena albo jej nie ma. Co to znaczy np. że mam barwny bas z fakturami w 50%. Są elementy w dźwięku które ktoś może szacować sobie na 5, 10 czy 15% ale dla kogoś innego kto jest przyzwyczajony do ich obecności braki "wyceniane" czasem przez niektórych na 5 czy10% powodują ze dźwięk jest nieakceptowalny.
 5. Możesz spróbować z lampowym Art. Audio Conductor. Wprawdzie podstawowa jego wersja jest niezbalansowana, ale z tego co wiem można zamówić zbalansowaną. Szczególnie dobra jest wersja Silver Signature, jednak używki są praktycznie nieosiągalne a nowa znacząco przekroczy budżet. Z tego co pamiętam jest oficjalny dystrybutor na Polskę który wypożycza urządzenia do odsłuchu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.