Jump to content

Baele

Użytkownicy
 • Content Count

  295
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, opera, balet
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

25459 profile views
 1. Niestety, ale z przyczyn zdrowotnych nie dam rady pójść dzisiaj (14.01.20) na koncert jubileuszowy Agi Zaryan w Warszawie. Kto pierwszy ten lepszy - bilet jednoosobowy! Kosztował 140 zł !!! Zainteresowanemu prześlę w wersji elektronicznej do wydruku. Kontakt na PW
 2. Https://www.olx.pl/oferta/dali-lektor-1-super-okazja-CID99-IDCEKZr.html
 3. Czytam opinie o integrach Atolla i jestem zszokowany. Nie mam integry tylko zestaw dzielony (PR200 i AM100SE) i absolutnie nie doświadczam takich "rewelacji" typu problemy z basem czy z rozdmuchana przestrzenią. Gram na Harpiach Fresco.
 4. @TomaszX, Sluchawki zamknięte średnio nadają się do muzyki poważnej, a te które się nadają to tylko z nazwy są zamkniętymi :) Chyba jedynym wyjątkiem będą Audeze LCD-XC, o ile nie będzie Ci przeszkadzał fakt, że sa ciężkie jak diabli :( @Pastwa, Byłbym ostrozny z opiniami nt nowych Stax ów SR009 na podstawie przeczytanych czyichś wrażeń. Nie jest też prawdą, że SR-009 potrafią grać tylko klinicznie. Wszystko zależy od toru i właściwego ich napedzenia :) Chyba że ktoś opiera się tylko na wzmacniaczach Stax, no to wtedy może być problem.
 5. Do muzyki klasycznej to tylko dobrze napędzone Staxy SR-009, reszta to niestety półśrodki, a źródło to co najmniej Primare CD31, a najlepiej Ancient Audio Lektor (poczynając od IV). HD800 są zbyt monotonne w odsłuchu i mają przewalony efekt hali (nadmuchana nienaturalna przestrzeń), jesli już miałby być Sennheiser to HD800s ze wzmacniaczem lampowym (świetnym rozwiązaniem byłby Skorpion Dubiela).
 6. Miałem przyjemność rozmawiać z producentem, i uzyskałem informację, że mój dzielony Atoll (PR200+AM100se), to sensowne połączenie z Fresco SE. Zasugerowano mi zmianę kabli głośnikowych (mam aktualnie Nordosty), co spróbuję zrobić w najbliższym okresie czasu. Nie było żadnej sugestii czy rekomendacji innego wzmacniacza, z czego się ucieszyłem. W międzyczasie zmieniłem pomieszczenie do odsłuchu w domu, i dało to bardzo dobry efekt :) Ciekaw jestem ile (być może) wniesie zmiana kabli - należę do tych co je "słyszą" :)
 7. Dzięki za rekomendację LAR :) Może ktoś coś jeszcze coś zasugeruje ;)
 8. Koledzy, możecie podpowiedzieć jaki wzmacniacz najlepiej byłby w stanie napedzic Harpia Fresco? Źródło to Marantz Sa11s1, pomieszczenie 30 m.kw.
 9. Ktoś coś potrafi podpowiedzieć?
 10. mam pytanie do kolegów, czy końcówki mocy Atolla można zmostkować? - chodzi konkretnie o AM100se.
 11. można Sony NWM-WM1A [Hidden Content]
 12. Baele

  Polityka

  Pytam się, bo w najbliższym tygodniu mam zaplanowany wyjazd do Paryża, i zastanawiam się na ile to bezpieczne ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.