Jump to content

yamaha-mr

Użytkownicy
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Zapisuję się i ja do klubu z MS-30L :-) To mój pierwszy lampowiec , zakupiony kilkanaście dni temu, gra z Yamahami Soavo 1 i jest bardzo przyjemnie, na razie wymienione tylko lampy sterujące na RCT przez poprzedniego właściciela, w planach wymiana lamp mocy może na EH lub Tung Sole, czas pokaże. Może też i jakiś mały tuning wewnątrz kiedyś ? Póki co jestem zachwycony brzmieniem jak i wykonaniem wzmacniacza. Nie myślałem nigdy że made in china sprawi mi tyle satysfakcji ! pozdrawiam
 2. jest i coś tańszego : https://audioklan.pl/yamaha/produkt/yamaha-musiccast-vinyl-500.html
 3. fajnie że w końcu coś drgnęło w tym temacie u Yamahy, już od kilku lat dopytuję u kolegi pracującego w Top HiFi o gramofon,ale dopiero na targach audio video show w listopadzie, coś wspomniał że w końcu ma być i to z wbudowanym musi-castem ! dziwi mnie taka zwłoka Yamahy zwłaszcza na bazie powracającej popularności winyla !
 4. Rotel pełnił funkcję przedwzmacniacza i dzięki temu system zyskał wygodę zdalnego sterowania pilotem, na dziś zastąpiłem go Yamahą RX-V2-1900, przy okazji zyskałem dodatkowo kino domowe i uniwersalny kapitalny pilot który potrafi sterować wszystkim. Wiem że w zasadzie każde kolumny zyskują jak mają czym oddychać, niestety nie mam możliwości ich odsunąć na chwilę obecną. Dynaudio Audience 42 bardzo fajnie zgrały się z Yamahą i nie jeden raz już ktoś polecał takie zestawienie.
 5. kupując je zaryzykowałem , nie żałuję, napędzają je stare Yamahy z lat 70-tych i jest miło :-)
 6. od kilku lat słucham Soavo 1 w niecałych 10 m2 i czerpię z tego dużą przyjemność :-p pewnie znajdzie się jakiś zamożny miłośnik Yamahy i skorzysta z tej "okazji", sam bym to uczynił ale brakuje mi przedrostka "zamożny" :-(
 7. Pracowałem kiedyś w Top HiFi wrocławskim za czasów jak był jeszcze w centrum, z pracy i wynagrodzenia byłem zadowolony, gorzej było z instalacjami sprzętu u klientów, często bardzo późno wracało się do domu, a i sama praca w zmianie 11-19 też była małym minusem, cały dzień praktycznie z bani :-(. Ogólnie jednak miło wspominam tę przygodę, zaraziłem się droższym sprzętem i dzięki temu mam teraz w domu przyjemność słuchania nie mniejszą niż w pokoju odsłuchowym :-)
 8. Cześć, ma Ktoś w/w numer i mógłby zeskanować ( zrobić fotki ) testu głośników Yamahy Soavo 1 ? Byłby bardzo zobowiązany :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.