Jump to content

saruman

Użytkownicy
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Ten wzmacniacz Martona/Gigawatta to tylko pokaz możliwości, jak pisali już przedmówcy. Takie -Yes, we can. W biznesplanie highendowym trzeba mieć flagowy produkt - state of the art za pierdylion zł, euro czy dolarów. Jest hype, wszyscy gadają, podniecają się, niektórzy hejtują, inni w telewizjach śniadaniowych lub prasie branżowej pieją itp. itd. Potem wypuszcza się w katalogu klocki za 10 % ceny z dźwiękiem "90 % flagowca" - kilku recenzentów zemdleje -jaka to okazja. I tak to się robi na całym świecie. Opisuję typowy mechanizm - bez żadnych osobistych wycieczek. Trzymam kciuki za projekt i życzę sukcesów. :)
 2. saruman

  Nextel Suede Coating

  Witam, Troszkę stara historia. Potrzebowałbym trochę tej farby lub może jakiś namiar w Polsce. Nie chcę ciągnąć z zagranicy niewielkiej ilości tej farby
 3. Gratulacje ! Te monobloki Gryphona jakby od tego samego designera. P.S. No to się zaczną pielgrzymki ;-)
 4. Popieram kolegę PaiMei. BTW. można zamknąć kanały bassreflex będącymi na wyposażeniu gąbkami - będzie S25 miała charakter grania bardziej jak z obudowy zamkniętej, no może precyzyjniej z otworem stratnym.
 5. O ile byłem dobrze poinformowany :Pomiędzy preamp i końcówkę,
 6. Myślę, że cena została skalkulowana pod rynek światowy High End. Być może firma Yayuma została dokapitalizowana przez jakichś biznesmenów ze Szwajcarii ( a Szwajcarzy High End mają najdroższy na świecie), produkt w mojej wstępnej ocenie jest świetny- więc szanse na sprzedaż przy zaangażowaniu ich kapitału i marketingu na rynku światowym są duże. Ile takich urządzeń w Polsce zostanie sprzedanych? 10-20? Nawet gdyby cena była skalkulowana na 20 000 zł - 50? Wyjście do audiofila z poziomu Szwajcarii, USA, Chin, Niemiec , Japonii, Skandynawii , Rosji - to jest biznes. Rynek high end Polski jest płyciutki na bardzo drogie klocki, a jeszcze polski produkt w Polsce? Ha! Nie jest tajemnicą, że jeśli chcesz sprzedawać takie urządzenia musisz mieć olbrzymie zaplecze marketingowe na poziomie poważnego biznesu światowego high endu. One man show jest fajny , ale na krótką metę.
 7. Witam kolegów, Ciekaw jestem Waszych opinii na temat tego urządzenia, które było pokazywane na Audio Show w Sobieskim. Jest to wg mnie rodzaj aktywnego interfejsu (cholernie drogi) , który wnosi poprawę, ale pytanie- ile w tym realnej nowości a ile voodoo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.