Jump to content

tomek1976

Użytkownicy
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

37 Neutralny

Audiostereo

29

Bocznica

8

Karta premium

Metody kontaktu

 • GG
  544445

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sport-piłka nożna, sporty siłowe, sporty walki, F1, szachy.
  Fotografia.
  Piękne kobiety.
  Ambitne filmy.
  MUZYKA
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra. Kilka pierwszych spostrzeżeń. Zakupiłem Naim XS, używany, z polskiej dystrybucji (2008r.), w cenie chyba korzystnej, bo poniżej 2500zł. Stan wizualny dobry, technicznie bardzo dobry. Nie mam niestety firmowego kabla sieciowego i tu od razu prośba o poradę: co wybrać w niskim budżecie? Naim gra u mnie ze Spendorami 1/2. Źródłem jest Hegel HD10 lub CD Denona z lampowym stopniem. Źródła podłączone za pomocą RCA. Na początek muszę powiedzieć, że nie zauważyłem u siebie żadnego brumienia, przydźwięków, wibracji i innych niepokojących zjawisk. Wzmacniacz podłączony do listwy przeciwprz
 2. I, cyk - ceny Diory na Alle szybują w górę. "Sprzęt ceniony przez audiofili ....(wstawka z cytatem McGyvera)".
 3. Czołem Panowie. Zamierzam sprawdzić, jak Naim zgra się z moimi Spendor 1/2. Czy Waszym zdaniem Naim Nait XS to dobra propozycja na początek? Nie chciałbym wchodzić w Supernaita lub nowsze modele - XS2, XS3...w obawie, że za jakiś czas może okazać się, że to nie jest to. Jako źródło Hegel HD10, DCD 685 po lampizacji.
 4. A, no właśnie tak zauważyłem. W swoich mam MDT 29 i ciekawy jestem różnicy brzmieniowej pomiędzy tymi tweeterami?
 5. Czy ktoś może powiedzieć, jakie są różnice pomiędzy Yaqin MS 90B, a Yaqin MC 100C? Szukam informacji, o tym drugim, ale jakoś ubogo o tym sprzęcie w sieci.
 6. No, to ja akurat zmieniłem AA Phoebe na Mimo IIIs. Zniechęcony brzmieniem tych pierwszych, podchodziłem do Mimo IIIs, jak pies do jeża. Nie jest to żaden hajend. Ale naprawdę solidne brzmienie w swojej cenie. Zgubią się pewnie w większym metrażu, czasem można mieć deficyt rozdzielczości. Ale mówimy tu o używkach za nieco ponad dwa klocki.
 7. Cena trochę zawyżona, pewnie do negocjacji. Sam mam Mimo IIIs i nie wiem, co znaczy "jak na brzmienie"? Są to bardzo solidne kolumny, w metrażu do 20m fajnie brzmią z lampą, jako drugi zestaw. Nowe AA Phoebe, które swego czasu były bezpośrednim konkurentem Mimo IIIs (posiadają tańsze przetworniki) kosztują 3800zł (do sprzedaży pewnie 3500zł). Swoje oferowałem do sprzedaży za 2200 zł i myślę, że jest to cena adekwatna do brzmienia. Choć patrząc na niektóre popierdółki, napompowane marketingiem (tym oficjalnym, jak i tym szeptanym), to...uśmiecham się z politowaniem. I współczuję kupującym, któr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.