Jump to content

colsk102

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Recent Profile Visitors

1718 profile views
 1. Witam. Mam do sprzedania zestaw Amplifona - wzmacniacz WT40 i odtwarzacz CD 01 (razem lub osobno)do tego zapas lamp i okablowanie. Likwiduję tor lampowy. Szczegóły na priv
 2. Witam. Mam do sprzedania zestaw Amplifona - wzmacniacz WT 40 i odtwarzacz CD 01. Najchętniej w komplecie plus zapas lamp i i kabli. Może też być osobno. Szczegóły na priv.
 3. Mam pytanie do użytkowników MA 7000. Czy to prawidłowe zjawisko, że podczas dłuższego grania prawy radiator mocniej się rozgrzewa ?
 4. Witam miłośników marki. Czy użytkuje ktoś z klubu streamer MB50 i czy mógł by podzielić się swoimi uwagami co do jakości, funkcjonalności tego użądzenia. Miałby być podłączony do MA7000 jako kolejne źródło. Zależy mi na zdalnej obsłudze z tableta. Jaki poziom dźwięku prezentuje w porównaniu z podobnymi cenowo streamerami. Jednym słowem czy warto go kupić.
 5. colsk102

  Sprzedam/kupię

  Witam. Mam do sprzedania komplet Amplifon WT40 + odtwarzacz Amplifon TACD 01 z zapasem lamp. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv
 6. Witam.W najbliższych dniach będę sprzedawał zestaw Amplifona WT-40 + TACD 01. W pierwszej kolejności oferuję na tym forum. Jeżeli ktoś z forumowiczów jest zainteresowany, proszę o kontakt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.