Jump to content

symik

Użytkownicy
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Brydż sportowy , dobre książki i filmy, piszę teksty piosenek , no i .... muzyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3090 profile views
 1. Jak u Ciebie gra ten Denon. U mnie na Thorens 320 mk2 porażka. Do Thorens 125 sme z goldringiem mm 2100 dzieli go przepaść. To możliwe?
 2. Przeciągnąć się nie da (brak miejsca). Mogę zamiast. Na razie zamiast upalonego Nichicona wstawiłem taki sam, wygrzewa się. Brzmieniowo jest jest już równo (lub prawie), teraz myślę o poprawie. na pewno można lepiej. Pozostały trzaski przy włączaniu wzmacniacza, więc coś jest jeszcze upalone (na oko nie widać) i z tym przed wymiana kondów chcę sobie poradzić.
 3. Kiedyś dawno temu popełniłem 2 preampy lampowe. W jednym Mundorf, w drugim Janzen - różnica ogromna. Teraz na Lunie różnica między kanałami (jeden z uwalonym Nichiconem) też olbrzymia. W kable wierzę średnio, w kondie - tak 🙂
 4. Przeciągnąć się nie da (tam zaraz jest blacha). Na zewnątrz też nie wyciągnę bo gniazda lamp nie za bardzo pozwalają. Czy pomysł porównania przez różne kondy w kanałach jest sensowny? czy to tor sygnałowy? Forum czytam, dojechałem do 50 strony w 2 dni.
 5. Dzięki za odpowiedź. Trochę to kłopotliwe, bo każda zmiana to przykręcanie i odkręcanie płytki (mocowanie lamp). Jeśli dobrze myślę te kondy siedzą w torze sygnałowym? Czyli np Elny Silmici2, czy jakieś tego typu które ciekawie grają w torze audio?
 6. Witam Wszystkich! Szczęśliwego Nowego Roku! Taka mała (mam nadzieję) prośba o pomoc. Odmówił posługi kondek w Fezzaudio Luna (mam nadzieję, że tylko on). Zaznaczam, nie jestem elektronikiem. Siedzą tam po 2 na kanał 100uF 85C 100V NichiconyUKZ KZ Premium Muse. Jako, że wzmak rozkręcony przyszło mi do głowy, żeby może przy okazji go lekko stuningować. Brzmienie jaki było podobało mi się, ale może można lepiej? Czego można spróbować zamiast? Zależy mi 2-3 typach bo reszta zakupów będzie leżała. Czy można wyprowadzić z płytki kabelki i do nich lutować nowe nabytki? czy pomysł porównania brzmienia poprzez zostawienie w jednym kanale tego co jest a eksperymenty na drugim jest bardzo głupi? Załączam zdjęcie, gdyby nie wszystko było widać, to chodzi o wzmak lampowy Fezzaudio Luna (nie Prestige, tylko podstawowy model). Pozdrawiam
 7. Witam szanowne Koleżanki i Kolegów. Wesołych Świąt wszystkim Wam życzę. Wiem, nie miejsce na pytanie, ale wątek odwiedzany, więc może Ktoś będzie wiedział. Czy większe wzmocnienie na pre gramofonowym ma wpływ na dźwięk? Pre to NUDA , i dźwięk z Thorens 125 z wkładką Goldringa niestety rozkłada Thorensa 320 na Denon 103R. Czy to normalne? 125 na MM, 320 na MC
 8. Nawet jeśli dodatek, to chyba trochę za mało. Moim zdaniem lepiej nic nie brać, niż taki półśrodek, więc aby był dźwięk, to cokolwiek za 100 zł. Albo trochę drożej .... i niebo w uszach. Słuchałeś kiedyś planarów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.