Jump to content

symik

Użytkownicy
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Brydż sportowy , dobre książki i filmy, piszę teksty piosenek , no i .... muzyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2900 profile views
 1. Nawet jeśli dodatek, to chyba trochę za mało. Moim zdaniem lepiej nic nie brać, niż taki półśrodek, więc aby był dźwięk, to cokolwiek za 100 zł. Albo trochę drożej .... i niebo w uszach. Słuchałeś kiedyś planarów?
 2. Poszukuję handshella, a właściwie plastku do niego (tego z pinami), thorens 320 mk2. Czy ktoś może wie od jakiego taniego handshella będzie pasował?
 3. symik

  Jak walczyć z kurzem

  Nawet mam coś takiego w szufladzie. Nie jestem przekonany, że się sprawdza, bo przy odkurzaniu prawie widzę te ładunki elektryczne na niej. Aż boję się podejść :)
 4. Witam. W weekend zabiorę się do zamieszczania ogłoszenia. Do sprzedania (stan bardzo dobry/idealny) preamp/wzmacniacz słuchawkowy Audio-gd NFB-1AMP. Nie używam, leży w szafie, może ktoś poszukuje?
 5. symik

  Jak walczyć z kurzem

  O, fajna propozycja. czegoś takiego szukam. Wiadomo, nie zastąpi sprzątania, ale coś tam pomoże. Właściwie to nie wiem dlaczego Szanowne Małżonki nie popierają pasji audio? W domu zawsze czyściutko .... Ja bym tylko i wyłącznie zachęcał. :) Co spryskiwać Tenzingiem?
 6. symik

  Jak walczyć z kurzem

  Czyli masakra. Rozejrzę się za oczyszczaczem. A jakaś chemia która pomaga?
 7. symik

  Jak walczyć z kurzem

  Witam. Czy znacie jakieś dobre sposoby na redukcję kurzenia się sprzętu audio? Mam tego u siebie sporo i szukam skutecznego sposobu na maksymalne ograniczenie gromadzenia się kurzu. Jakieś sprawdzone patenty?
 8. Jaka dobra wkładka do rega p2 ? Wezmę Rega 2 z wkładką AT lub bez wkładki. Wtedy muszę jakąś kupić. Coś nowego i pewnego?
 9. W okolicy niestety brak. Więc pewnie to będzie nowa lub powystawowa Rega od sprzedawcy z dużą ilością komentarzy. Myślę też nad Pro-Ject (jaki?) , Teac (jaki?) lub Thorens (jaki?). Audio Technikę odpuszczam, nie potrzebuję pre i pierdół. Może np to: [Hidden Content] Cena ma znaczenie ale nie decydujące. Nastawiałem się na około 1000 funtów za wszystko (gramiak, dobra wkładka, pre) więc 500 mnie nie zabije. Tylko nie lubię niepotrzebnie przepłacać (a kto lubi? :)) Bartek - ta Rega z linku trochę za tania a gość upiera się przy odbiorze osobistym _ student z Londynu. Niby nie mam daleko ale coś mi się to nie za bardzo podoba. Zresztą nie bardzo mam czas na jazdę. Pewnie zdecyduję się na razie na coś nowego, a jak mi się spodoba to na spokojnie będę się rozglądał. Już i tak mam manianę z przekładaniem lamp - trochę tego kupiłem i nawet nie mam czasu wygrzać i sprawdzić co z czym najlepiej gra. Wiem na razie tyle że Tungsole mocy nie lubią się z Philipsami, ale już podstawowe lampki mocy z Luny jak najbardziej. :)
 10. Dlaczego? Nie jest wart polecenia? Wziąłbym go wczoraj ale był bardzo poobijany. Trochę za bardzo. Sam mam w Polsce poobijane KEFy, ale kupiłem za ćwierć ceny. Nie przeraża mnie to. Zresztą w nocy się sprzedał. Czego warto szukać?
 11. Dopiero od dziś się zabrałem za wybór. Nie wiedziałem, że to nie jest R300 :) Miałeś kontakt z tym Systemdek? Szukam opinii. Szkoda, że trochę poobijany bo cena faktycznie niezła i zostanie kasa na wkładkę. To jest MM?
 12. Ok, poszukam, zaciekawił mnie ten Systemdek chociaż jak dla mnie za bardzo vintage. Ale ważne jak zagra
 13. Tego nie znam, zaraz poczytam. Mieszkam w Oxfordzie :)
 14. Myślę nad tym : Rega Planar 3 Turntable with GOLDRING 900 IGC CARTRIDGE (worth £195) - sorry - [Hidden Content] , tylko nie jestem pewien czy ta wkładka jest coś warta, pewnie by się dało wziąć za jakieś 260-270 funtów z przesyłką
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.