Jump to content

antymalkontent

Użytkownicy
 • Content Count

  3154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

antymalkontent last won the day on March 27 2014

antymalkontent had the most liked content!

Community Reputation

1525 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

65305 profile views
 1. Scenariusz grecki krok po kroku się realizuje. Właśnie podano że mamy najwyższą inflację od kilku lat Dla mnie inflacja oznacza nieudolność władzy im wyższa inflacja tym gorsza władza. Oczywiście to nie poziomy Wenezueli ale jest złe. Ciemny lud chyba jeszcze trochę wytrzyma niestety ale już czerwone światło dla władzy się zapalilo.
 2. Star trek picard. Po 3 odcinkach jest Ok dla mnie jako fana sf.
 3. Np. Focal temptation. Tylko nie z amplitunerem A dobrym wzmacniaczem i będzie bajka. Do amplitunera się nie nadają są dość dokładne. Przy dobrym wzmacniaczu elektronika gra tak jak powinna. W swojej klasie tych kilkunastu tys zł.
 4. Raz drożeją raz tanieja innym razem nikt tego nie chce zależy od wielu czynników w tym cen dobrej klasy konkurencji i zasobności portfela klientów. Chociaż przy tego typu sprzęcie uważam że decydują sprawy sentymentalne a więc chęć posiadania tego typu wzmacniacza sansui jak ogólnie poszukiwania najlepszego w swojej cenie wzmacniacza.
 5. Ja też mam doświadcza z focal jako szczegółowymi kolumnami.
 6. Myślę że trochę marketingu jest w tej jego wypowiedzi żeby sprzedawać 2 urządzenia ale jedno jest pewne żeby USB grało jak najlepiej powinno mieć zaawansowany układ konwertera najlepiej z własnym zasilaniem oraz ekranowaniem i minimalnej długości połączenie przewodowe z resztą. Biorąc pod uwagę że ciężko znaleźć odpowiedni dźwięk i najlepsza aplikację wejścia USB czasami najlepsze wyjście to osobny konwerter. Ja poszedłem w osobny konwerter i dobrej klasy dac.
 7. Przy kryzysie nieruchomości też dostaną. A przy upadku banków rząd rozwali resztę byle się utrzymać i uspokoić lud min. Dowalajac podatków od nieruchomości oczywiście głównie tych spekulacyjnych wysl zasady to spekulanci są winni że tak źle jest. Metale to jedyne zabezpieczenie. Zakopiesz w razie krachu i jak wszystko wróci do normy odzyskasz wartość.
 8. Dajcie sobie z nim spokój na razie jest na etapie teoretyzowania. Niech sobie teoretyzuje. Lepsze to jak kupowanie wg. Tej filozofii i marnowanie pieniędzy i czasu. Jak dojzeje to może coś gdzieś odslucha i dopiero będzie sens doradzać.
 9. The Colour of Spring słuchałem tego dziś i gra przyjemnie ale nagranie nie jest naturalne.
 10. Pelcu na tym etapie nie dasz rady kupić dobrych kolumn. Widzę 2 opcje dla Ciebie. 1. Poszukaj jakiegoś komisu umów się na odsłuch ze swoim wzmacniaczem na zasadzie posłucham kilku modeli w określonym budżecie i kupię te które mi się spodobają najbardziej. 2. Gorsza opisz jakiego dźwięku oczekujesz poczekaj na odpowiedni i kup w ciemno lub odsłuchaj. W razie czego sprzedasz I powtorzysz tyle razy ten krok aż osiągniesz sukces.
 11. W tej cenie nie ma dobrych kolumn no chyba że sam zrobisz jak się znasz. Myślę że minimum 2tys za używki.
 12. No to jak musisz za wszelką cenę kupić tego denona to kup najwyżej później sprzedasz I kupisz dobry streamer. Czasami taka opcja jest konieczna dla klientów opornych.
 13. To może nie oryginalne od jakiegoś handlarza kupiłeś on wrzucił najtańsze głośniki do obudów za grosze i sprzedaje z napisem "jak nowe". Jak to handlarze radzę unikać tych ludzi szczególnie tych od vintage bo to niezli kombinatorzy. On chce zarobić czyli kupić najtaniej (najlepiej popsute bo taniej) i sprzedać jak najdrożej a prawidłowo grają tylko oryginalne.
 14. Jest lepiej z górą i dołem. Bardziej uniwersalnie. Ale rewelacji się nie spodziewaj zalecane szczegółowe kolumny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.