Jump to content

antymalkontent

Użytkownicy
 • Content Count

  2957
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

antymalkontent last won the day on March 27 2014

antymalkontent had the most liked content!

Community Reputation

1437 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

64729 profile views
 1. Do tego zestawu coś używanego za 4-5 tys z lat '90 bo z nowymi może się nie zgrać a za 20 tys to przerost formy nad treścią to tylko przyzwoite hi-fi. Co to już kwestia odsłuchu I preferencji. Chociaż wyczuwam tutaj naganianie na sansui.
 2. Widzę przyczajone naganianie na Sansui. Nie nabierać się.
 3. SOtM sMS-200 można kupić w cenie maliny z nakładką signature i zasilaniem liniowym i pewnie nic nie ustępuje maline także jak ktoś nie chce się bawić oprogramowaniem to nie widzę sensu.
 4. Co tutaj taki atak na sansui wzmacniacze grają całkiem nieźle oczywiście tylko niektóre modele a problemem jest tylko to że jakieś maniaki wyolbrzymiaja markę przy okazji reklamują co powoduje sztuczne zawyzanie cen. W przypadku sansui ten proceder zszedł tak daleko że sprzęty tej marki są jednymi z najbardziej przewartosciowanych sprzętów audio w Polsce. Kiedy jeszcze oszołomy nie działały na forach ja nabywalem i przesluchiwalem sprzęty tej marki i modele z aux7xxx miałem w cenach 700-1000zl stan bardzo dobry. Teraz wszystko jest 3x droższe więc biorąc pod uwagę inflację sprzęty sansui są przewartosciowane W Polsce około 150%. Podziękujcie oszołomem na forach audio.
 5. Czy działa wam sterowanie tidal przez smartfon? Bo z serwera muzyka mi działa a tidal nie i muszę przez urządzenie sterować a to niewygodne. Wcześniej działało bez problemu.
 6. Działa rpi3 z serwerami nas tzn da się słuchać z serwera nas muzyki?
 7. Nie do końca trochę inaczej się teraz robi. Najwyższa przebitka jest na takich sprzetach jak wyżej i droższych.
 8. To są nowoczesne systemy czytaj warte grosze a sprzedawane z kosmiczną przebitka. Tak się teraz robi. Oczywiście trafiają się dobre ale to i swoje waży i jakąś renomę ma.
 9. Jak ktoś jeszcze nie złożył to teraz pozostaje wybrać 4.
 10. Ciekawa sprawa szkoda że wcześniej nie widziałem liniowego bym nie kupował.
 11. Dzięki za opinię chcę sprawdzić tą 911 tylko napisz jaki ma charakter grania bo to ważne bo słyszałem różne sansui z serii 500 i 700 i cierpiały na granie "za kocem" i nacisk na noskie czestotliwosci. A tego nie preferuję. 711 jest jasniejsza bardziej szczegółowa dlatego została ale jest już najsłabszym ogniwem i czas wymienić.
 12. Ostatnio porównywalem z najniższym lampowym yaqin au-x711 i sansui poległ scena szczegóły naturalność gorzej. Teraz mam dylemat czy iść w 911 czy na razie pożegnać się z sansui. Pewnie najwyższe modele coś potrafią ale nie ten budżet.
 13. Wiem i dla mnie są alternatywa bo mam wybór dac plus allo signature lub karana i sprzedaż daca.
 14. Słyszałem w sieci opinie że trochę ostre techniczne brzmienie bo też zastanawiam się nad allo katana zamiast digione signature.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.