Jump to content

antymalkontent

Użytkownicy
 • Content Count

  3044
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

antymalkontent last won the day on March 27 2014

antymalkontent had the most liked content!

Community Reputation

1474 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

65032 profile views
 1. Problem aktualizacji starszych wersji. Później taki nie będzie obsługiwać np. Tidal czy radia internetowego. No chyba że chodzi tylko o słuchanie z plików to nic się nie stanie.
 2. Gotowy i dobry: Aries femto lub altair w cenie 3500-4000 używki. Z tych dwóch to Pioneer tylko nie wiem jak długo oprogramowanie podziała.
 3. Ludzie po 100000 wydają za sprzęt i to dużo takich większość nawet na forum nie ma a jak są to coś zajrza I raz na rok się udziela. Tylko nie mów że to gra tak jak demon za 3tys. Muzyka i jej nagranie też ma znaczenie. Warto posłuchać trochę urządzeń i dopiero wydać wnioski albo słuchać muzyki i nie komentować czegoś na czym się nie znamy bo nie mamy doświadczenia.
 4. Laptop zagra chociaż nie jest to jakiś rewelacyjny transport nawet mimo ustawień oprogramowania i stosowania konwerterow. Malina wyjdzie lepiej czy dobry dedykowany streamer. Ale do rotela powinien starczyc.
 5. Nie tylko to. W każdym razie słucham już na foobar i jest spokój ale czy jakość ta sama co z pliku jeszcze nie wiem za mało porównań. Jakość sprzętu też ma znaczenie a mam dość dokładny i roznicujacy jakość. To nie technologia tylko słaby sprzęt. Posłuchaj na naprawdę dobrym sprzęcie muzyki różnej muzyki różnych realizacji a zobaczysz jak różnie mogą brzmieć i jak wielka jest przepaść np. Bardzo dobrze zrealizowanej płyty jazzowej od kiepsko zrealizowanej płyty popowej I jeszcze dodatkowo skompresowanej stratnie. Chociaż straty będą większe podczas kompresji na tej lepiej zrealizowanej.
 6. Puki mają siłę wpływu dolar będzie miał wartość a na razie nic się nie zanosi na to żeby coś zalatwilo USA.
 7. Fashi np. aux701 czy aux901 to są wzmacniacze którym nie brakuje szczegółów i nie są ciemno grające? Ja je dokładnie testowałem i tak mi wyszło. Miałeś słyszałeś?
 8. E tam ja bez korekt słucham. Nie chodzi o liniowosc. Ja zaobserwowalem np gubienie szczegółów czy przyciemnienie dźwięku czy niedostateczna kontrolę niskich rejestrów. Oczywiście nie każdy model ale większość miała te bolączki.
 9. Panowie najważniejsze że sansui ma swoją szkołę brzmienia i to nie każdemu się spodoba i większość sprzętów jest przeciętnych nawet z serii aux I au alpha. Piszę to jako osoba która testowala kilka modeli (907 nie żeby nie było) I większość z nich była słaba oczywiściw często lepsza od jakiś tam Pioneer ów denonow ale słaba i z wadami i określonym brzmieniem które większości się nie spodoba. Tylko oczywiście wtedy kosztowały mało.
 10. Nie. 0 i 1 jest tym tylko na etapie cyfrowym później na etapie analogowym już to tak nie działa że masz zapisany grę na fortepianie i otrzymasz z tego niemal dźwięk na żywo. Tutaj potrzeba dużo roboty żeby to ucywilizowac i zbliżyć do prawdy. Niewielu się udaje zawsze są braki mniejsze lub większe a często bardzo duże. Oczywiście od jakości tego zapisu się zaczyna a kończy od jakości wyjściowej. Jakby wszędzie 0 i 1 dało ten sam dźwięk to by wygrały najtańsze grajki a tak nie jest i nie będzie tym bardziej że to tylko udawanie prawdy zapisane w 0 i 1 jak znasz technikę cyfrową to wiesz o co chodzi. Nie jest tak łatwo.
 11. Tak. Jakość zależy od tego co się będzie działo z otrzymanym sygnałem cyfrowym do czasu aż dotrze do wzmacniacza. A tutaj dużo się dzieje i nie jest tak łatwo.
 12. W takim wypadku powinien być taki sam technika cyfrowa jest 0 1 kowa a dźwięk zmienia się na etapie analogowym. Najprędzej aplikacja jest problemem.
 13. Zobaczymy. Ale im lepiej tym lepiej dla nas bo problem wydania sporej gotówki na streamer odpadnie będzie więcej na wzmacniacz. Oczywiście jak będzie to się okaże już tyle przełomów miało być a wyszło jak zwykle.
 14. Gdyby odtwarzal tidal to bym się nawet nie zastanawiał. Tylko czemu linn przestał ulepszać i produkować swoje streamery. No i ten brak spdif w sotm. Na prawdę coś jest nie tak z branżą że to co najlepsze w swojej cenie jest wybrakowane.
 15. A jeśli oprogramowanie tidal będzie wpływać na dźwięk to co Ci da to porównanie? Porównaj Tidal vs foobar - foobar jest np. glosniejszy A co jeszcze zmieniają po drodze nie wiadomo i to nie musi oznaczać że będzie inny wynik. Głośność też wpływa na odbiór jak i wszystko inne wraz ze słuchaczem. Dźwięku będzie tyle samo ale będzie trochę inny w odbiorze. Ja teraz przez kilka dni robiłem porównania że względu na podjęcie decyzji zostać przy streamerze czy przy PC audio. Wciąż nie wiem bo jest podobnie ale jednak trochę inaczej i streamer wypada ogólnie minimalnie lepiej poza basem gdyż z hiface evo jest głębszy i mocniejszy. Jeszcze i2s chce spróbować może coś poprawi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.