Jump to content

antymalkontent

Użytkownicy
 • Content Count

  2966
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

antymalkontent last won the day on March 27 2014

antymalkontent had the most liked content!

Community Reputation

1460 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

64787 profile views
 1. Czytam że rp4 się grzeją mocno ale czy mimo to są stabilne i działają sprawnie? Nie psują się? Czy czekać na poprawioną wersję.
 2. Oczywiście że jest dac ale jakość transportu też ma znaczenie oraz to że cd dopracowywano od lat 80 i przez poważne marki audio I duże koncerny kiedy jeszcze to się liczyło i jakość miała znaczenie. Prostota też się liczy im mniej przeszkadza tym lepiej w PC jest wiele przeszkód. Ja sam sledze na bieżąco rynek grania z plików i widzę postępy ale dobry cd wciąż jest łatwiej i taniej dostępny.
 3. Używke dostaniesz w tej cenie. Siedzę w plikach 10 lat w audio 20 wnioski są tylko jedne cd wygrywa. Dobre streamery zaczynają się od około 10 tys na chwile obecna.
 4. Kolezko który buzię uśmiechniętą dałeś pokaż się i powiedz coś w temacie. Tylko nie mów że kupując np. Cd Krella za 3000 vs jakiś komputerek I dac w tej cenie czy jakiegoś streameta za 3000 to ten komputerek zagra lepiej bądźmy poważni Panowie. A jak zrozumiałem pytanie chodzi o jakość dźwięku. Streamery są fajne bo funkcjonalne i można sluchac tidala czy różnych plików mieć wszystko w jednym miejscu ale mają jedną wadę - trudno kupić czy złożyć bardzo dobrze grający. Trochę się poprawiło i jest coraz lepiej ale coś co gra lepiej od dobrego cd wciąż kosztuje bardzo dużo. Na pewno nie 3 tys i nawet nic w okolicach.
 5. Jak jakość najważniejsza to w tej cenie tylko CD.
 6. A kysz naganiac do klubu tutaj tylko naganiacz udawał że szuka cd zapytał wystawił trochę sansuja na allegro 2x drożej i zniknął.
 7. Widzę że naganiacze już masowo naganiaja. 1.5 Raza droższy że względu na naganianie. Jak wam to naganiacze prościej wytłumaczyć może tak - jak was nie było to kupowałem to w cenach 1.5 niższych biorąc pod uwagę inflację. I widzę że zaraz bajki o wyższości stereo sansui nad USA hiend się pojawią. Bo hiend jak ASR emiter to już lipa przy sansui. Czas wkroczyć w obszar marka levinsona mcintosha ale to pewnie takie sobie. Coraz agresywniej działanie.
 8. Te naganiacze to nawet fajna sprawa bo mam jeszcze coś z sansui i powiem że zwrot będzie rekordowy. A odnośnie sansui ASR emitter widziałem taniej od 907 i to dość sporo także nie ma o czym rozmawiać sprzęt przyzwoity ale 1.5 raza za drogi bo naganianie na forach siegnelo absurdu.
 9. Do tego zestawu coś używanego za 4-5 tys z lat '90 bo z nowymi może się nie zgrać a za 20 tys to przerost formy nad treścią to tylko przyzwoite hi-fi. Co to już kwestia odsłuchu I preferencji. Chociaż wyczuwam tutaj naganianie na sansui.
 10. Widzę przyczajone naganianie na Sansui. Nie nabierać się.
 11. SOtM sMS-200 można kupić w cenie maliny z nakładką signature i zasilaniem liniowym i pewnie nic nie ustępuje maline także jak ktoś nie chce się bawić oprogramowaniem to nie widzę sensu.
 12. Co tutaj taki atak na sansui wzmacniacze grają całkiem nieźle oczywiście tylko niektóre modele a problemem jest tylko to że jakieś maniaki wyolbrzymiaja markę przy okazji reklamują co powoduje sztuczne zawyzanie cen. W przypadku sansui ten proceder zszedł tak daleko że sprzęty tej marki są jednymi z najbardziej przewartosciowanych sprzętów audio w Polsce. Kiedy jeszcze oszołomy nie działały na forach ja nabywalem i przesluchiwalem sprzęty tej marki i modele z aux7xxx miałem w cenach 700-1000zl stan bardzo dobry. Teraz wszystko jest 3x droższe więc biorąc pod uwagę inflację sprzęty sansui są przewartosciowane W Polsce około 150%. Podziękujcie oszołomem na forach audio.
 13. Czy działa wam sterowanie tidal przez smartfon? Bo z serwera muzyka mi działa a tidal nie i muszę przez urządzenie sterować a to niewygodne. Wcześniej działało bez problemu.
 14. Działa rpi3 z serwerami nas tzn da się słuchać z serwera nas muzyki?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.