Jump to content

antymalkontent

Użytkownicy
 • Content Count

  2948
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

antymalkontent last won the day on March 27 2014

antymalkontent had the most liked content!

Community Reputation

1433 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

64708 profile views
 1. Ciekawa sprawa szkoda że wcześniej nie widziałem liniowego bym nie kupował.
 2. Dzięki za opinię chcę sprawdzić tą 911 tylko napisz jaki ma charakter grania bo to ważne bo słyszałem różne sansui z serii 500 i 700 i cierpiały na granie "za kocem" i nacisk na noskie czestotliwosci. A tego nie preferuję. 711 jest jasniejsza bardziej szczegółowa dlatego została ale jest już najsłabszym ogniwem i czas wymienić.
 3. Ostatnio porównywalem z najniższym lampowym yaqin au-x711 i sansui poległ scena szczegóły naturalność gorzej. Teraz mam dylemat czy iść w 911 czy na razie pożegnać się z sansui. Pewnie najwyższe modele coś potrafią ale nie ten budżet.
 4. Wiem i dla mnie są alternatywa bo mam wybór dac plus allo signature lub karana i sprzedaż daca.
 5. Słyszałem w sieci opinie że trochę ostre techniczne brzmienie bo też zastanawiam się nad allo katana zamiast digione signature.
 6. Wiem że to trochę skomplikowane bo trzeba było mieć i słuchać obydwa zeby się wypowiedzieć ale może ktoś miał oba wzmacniacze? Czubsi może by coś napisał bo miał na pewno bo to od niego wzmacniacz.
 7. Jakoś na alledrogo zero nakładek na sprzedaż więc nie jest tak źle. Ale fakt jest to minikomputer więc oprogramowanie trzeba umieć instalować i konfigurować. Lub kupić prosty gotowiec.
 8. Ja tam lubię posłuchać Schillera choćby dlatego że mam dobre skojarzenia z młodości kiedy słuchałem pierwszych płyt. I ciekawej znajomości która w tym czasie się rozwinęła.
 9. Schiller wydał kolejną płytę. Na razie skończyłem w połowie jutro lub pojutrze dokończę.
 10. Mam sansui au-x711 i myślę wymienić na au-x911 jaka będzie różnica w dźwięku i jego sygnaturze między tymi wzmacniaczami i czy warto wymieniać? To tylko tymczasowa opcja ale mogę z minimalną stratą około 500zl zrobić przesiadkę i nie wiem czy warto... do czasu aż nie trafię na coś z wyższej półki w przyzwoitej cenie
 11. Pytam bo przyszedł mi zasilacz liniowy i podłączyłem squezeboxa różnica dość wyraźna na plus z zasilaczem liniowym lepszy bas i znikła agresja w dźwięku czysciej. Po podłączeniu dac jest więcej detali przestrzeni ale mój system nie potrzebuje tego mam zollery temptation które są mocno detaliczne. Potrzebuje tylko dobrej klasy sprzętu. Dałem nawet mojej do porównania i stwierdziła że ze squezebox jest lepiej przyjemniej. Dlatego myślę nad wbudowanym możliwie najlepszej klasy dac zamiast allo digione signature plus dac zewnętrzny. Oczywiście moje wprawne ucho słyszy że przez dac jest lepiej a im lepsza realizacja tym roznica jest większa. Jazz gra na prawdę bardzo dobrze. Ale to co zrobił zasilacz ze squezebox to mnie zaskoczyło skok jest na prawdę duży na plus więc myślę że bardzo dobry dac może wystarczyć wyjdzie taniej będzie więcej na wzmacniacz który w następnej kolejności idzie na wymianę.
 12. A jaki jest obecnie najlepszy dac pod maline? Chodzi o jakość dźwięku.
 13. Wlaśnie dziś trafiłem i obejrzałem 1 odcinek bo po 4 miesiącach hbogo nie mogę się przestawić na netflixa i nic nie chce mnie zainstalować. Lepszej jakości seriale ma ten hbo tylko gorzej działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.