Jump to content

antymalkontent

Użytkownicy+
 • Content Count

  3170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

antymalkontent last won the day on March 27 2014

antymalkontent had the most liked content!

Community Reputation

1605 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

65750 profile views
 1. Zmartwie Cię wszystkie korporacje które mają przynajmniej te kilkanaście procent spadku w porównaniu z zeszłym rokiem dokrecaja śrubę pracownikom i obniżają wynagrodzenie bo takie są warunki żeby dostać kasę.
 2. To jest apokalipsa bo ktoś to musi oddać. Czy inflacja czy podatkami czy czy zduszeniem gospodarki czy wszystkim po trochu.A prawie wszystko zostanie zachomikowane w konsekwencji przez wąską grupę.
 3. [Hidden Content] W ciągu miesiąca rząd pożyczył i/lub wydrukowal i rozdał 60mld dolarów. 500+ to drobne w porównaniu z tym co oni robią z firmami. Także finansowa apokalipsa nadchodzi. Jak to mówią "po wojnie będą zmiany w systemie monetarnym"
 4. Historia pokazuje że przeciętny polityk powinien być w psychiatryku. Tylko mały procent odpowiednich ludzi tam trafialo A przy obecnej farsie demokracji przynajmniej w Polsce nikt taki nie wygra. Dobitnie to pokazują kandydaci z ostatnich kilku wyborów. Przecież to ciągle PO kontra PiS. Tym razem to samo. A obydwie partie mimo różnych postaw są jesli chodzi o gospodarke zbliżone i równie beznadziejne. Obydwie partie są za ciągłym podnoszeniem podatków zamordyzmu i upolityczniania gospodarki i patologii rządzenia krajem. Cały czas mamy wzrost roli państwa.
 5. Widocznie polapali się w tym USA że opcja proeuropekska ma szansę wygonic opcję amerykańska (Dude - PiS) więc chcę trochę biznesów porobić (czytaj zarobić kosztem polskich podatnikow) bo później może być trudniej bo gdyby konkurencja wygrała to będzie konsultować z UE i Niemcami biznesy więc nie wszystko przejdzie.
 6. Trzaskowski i PO będzie ciężko szczególnie ten wiek emerytalny ludzie będą pamiętać tym bardziej że jesteśmy jednym z najwięcej pracujących narodów demokratycznych a do tego wschód a co za tym idzie średnio od 50% wzwyż więcej pracujemy w tym samym czasie więc i zdrowotnie i czas zdolności do pracy mamy krótszy od zachodniej Europy a podwyżka była elementem oszczędności budżetu. Ludzie wiedzą że budżet w systemie długu jest skazany na porażkę w związku z tym wybrali PiS No i drugi kandydat PiS czyli Duda. Wsparcie nierobstwa przy braku poprawy dla reszty. Obawiam się że oszczędności i zaciskanie pasa przegrają. Sypanie długiem i inflacja wraz z zastojem gospodarki wygra. Czyli nic się nie zmieni.
 7. Tak sobie wybrali i słuchają. Mają ułatwione zadanie nie za dużo się dzieje muzycznie więc można porownywac określone aspekty dźwięku i łatwo recenzje napisać. "Normalna" muzyka cierpi na wszystkie tego wady i zalety wraz z normalną a czasem słaba realizacja oraz dużym zagęszczeniem dźwięków. To jest trudniejsze do odtwarzania i recenzowania. Oczywiście poziomu rzetelności recenzji nie oceniam bo to inny problem i nie te czasy żeby były prawdziwe dlatego są podobne do siebie i wszystko jest dobre lub rewelacyjnie.
 8. Tak sobie piję piwo oglądam serial i naszła mnie refleksja po tym jak podczas tej paniki w mediach z okazji koronawirusa znajomy który zajmuje się finansami i spekulacjami stwierdził że jednym z głównych problemów obecnego świata zachodu są media gdyż są sterowane przez min bankierów i sięga panikę byle wzmocnić pozycję bankierów. Dziś mi mówił że z tym rasizmem to też propaganda mediów i mówił że jest załamany że tylu ludzi się nabrało tym po...m którzy ta propagande rasową wypuścili w świat. Co o tym sądzicie jest jakiś rasizm czy znajomy ma rację że to tylko grupy interesu sieją propagande i rozgrywają biznesy i wykupują świat za darmowe wirtualne pieniądze?
 9. Przewidujesz że ludzie się nie opamiętają i będą ekspandowac do czasu aż nie będzie nic. Niestety uważam podobnie. Tylko uważam że kosmosu nie podbijemy nigdy a nasza ekspansja kiedyś osiągnie kres i wtedy wyginiemy.
 10. Jacy prorosyjscy. Przecież PiS służy żydom (Amerykanom) A oni są na nie jeśli chodzi o rosyjskie paliwo przy okazji pasuja im słabe kontakty z UE Polski. Niemiec był be to żyda wybrali. A żyd to dopiero po...a nacja. Chociaż Historycznie Niemców nie przebijają przynajmniej jeśli chodzi o XX wiek ale w XXI są niebezpieczni.
 11. Kolejny stopień do zadłużania postawiony. PiS nakazał znowu obniżyć stopy nbp wykonał. Będą mogli jeszcze bardziej zadluzac Polaków i więcej rozdać. Niestety dla tych którzy pracują na to to kolejny sygnał uciekać od waluty i gospodarki. Rzeczywiście chyba tylko psuć potrafią. Bo inflacja i kondycja gospodarki i waluty sugeruje odwrotny kierunek. Kondycja finansów państwa nie decyduje o stopach i nbp powinien być niezależny od polityków. Socjalizm pokazał czym to się kończy.
 12. Dobra zmiana wynajęla czy sam z siebie taki jesteś? Pewnie jesteś urzędnikiem aparatu przemocy zwanego Państwo bo tam zdrowych nie przyjmują.
 13. Koronawirus pokazuje że globalizm bez kontroli stał się patologia. Jedną z tego przyczyn są media. Także media do naprawy bo sieją informacje która przynosi zysk a nie prawdę.
 14. [Hidden Content],nId,4515281 To też sposób uzbroić się i zwalczać szkodników zanim nas nie zniewala.
 15. Obecny kryzys to kolejna szansa jest szansa że będą chcieli odsunąć chinczykow więc jest szansa na pozyskanie technologii i przemysłu. Gdyby tak się miało stać to Wystarczy to wykorzystać. Tylko z tymi naszymi skorumpowanymi politykami i wrogimi dla dobra kraju urzędnikami bedzie jak zwykle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.