Jump to content

baxteros

Użytkownicy
 • Content Count

  315
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

11 Neutralny

Audiostereo

11

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. baxteros

  Daphile

  Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć mi praktyczne różnice pomiędzy kompilacjami x86 i x86 real time kernel ?
 2. @lete Jeszcze raz, moja skromna porada ale myślę, że wielu kolegów się zgodzi. Zostaw HEGLA zabawa ze stabilizatorami zasilacza we wzmacniaczach jest trudniejsza - wyższe napięcia, prądy ect Jakoś zasilania w źródle (DAC) bardzo mocno wpływa na jakość brzmienia. Jeśli jesteś ogólnie zadowolony z jakości i sygnatury tego DAC'a to super, poprawienie zasilacza tylko uwydatni te pozytywne cechy a być może jakaś negatywna zniknie. Najpierw zobacz jakie typu stabilizatorów masz np. LT7805 których się nie reguluje czy 317/337 które są regulowane tu niestety nie obejdzie się bez przeróbki te
 3. Lete zrób to co koledzy piszą, jeśli jesteś w stanie poprawić zasilanie w tym MYTEKu to zrób to - pobaw się tymi stabilizatorami. Wymiana OP AMP bez schematu to zła droga. A wymiana OP AMP bez pewności że mamy najlepsze zasilanie jakie da się zrobić w daje aplikacji naprawdę nie ma sensu. Coś napewno się zmieni i raczej nie na gorsze.
 4. baxteros

  Accuklon P-7100

  Nazwa wątku to "Accuklon P-7100" a nie "gwarantowana kopia Accuphase P-7100"... Każdy kto się bawi w DIY ... powinien zweryfikować swoje oczekiwania ... i w zasadzie porównywanie z systemami "sklepowymi" sygnalizuje nam że to nie zabawa dla nas ... bo to nie zakładka zbuduj oryginalny produkt za 20% ... A autorom naszych forumowych projektów tych lepszych i gorszych powinniśmy dziękować za poświęcony czas dla naszej rozrywki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.