Jump to content

Sovereign

Użytkownicy+
 • Content Count

  2600
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

358 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8379 profile views
 1. Szampana można otwierać jak wyzdrowieje ''pacjent zero''. A nie jak umrze - tak jak ty chcesz. Jak umarł u ciebie w województwie, to nie możesz otwierać - a tym samym pić.
 2. Tam gdzie inni ciebie, czyli tam gdzie cię boli i uwiera.
 3. To był pierwszy pacjent z woj. małopolskiego. A ty się ''brandzluj'' jak cię ch.j boli - jak widać po twoim wpisie. U siebie pewnie nawet nie wiesz kto był pierwszy. Zachowujesz się tak, jak już ktoś pisał :
 4. Zmarł 64-letni "pacjent 0" z województwa małopolskiego Z przykrością informujemy również o śmierci 64-letniego mieszkańca Krakowa (przebywał on w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie). Była to pierwsza osoba, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 w naszym województwie – poinformował Małopolski Urząd Wojewódzki. wadowiceonline.pl - 07 kwietnia 2020, 11:10 [Hidden Content] * * * A u nas już dawno wyzdrowiał Podlaski "pacjent zero" (35 l.)
 5. Właśnie widzę ofiarę z woj. małopolskiego, którego nachodzi picie płynu eksploatacyjnego, lub do dezynfekcji na bazie alkoholu etylowego. I tak fiksujesz u siebie w skażonym/zanieczyszczonym środowisku, a jak jeszcze dalej będziesz się doprawiał płynem, to cię już nic nie odratuje.
 6. Piszesz jakbyś miał niemiecki(-e) korzeń(-e) jak niektórzy politycy :D. Ilu niemiaszków udobruchałeś, wykonując ich wszelkie rozkazy 😄 Zepsutą żywność wysyłali do polski. Ktoś tam u nich pracował w mięsnym zakładzie. I jak opowiadał, najgorszy towar jak odpady, szefostwo kazało wysyłać do polski. Gdzie indziej, już w Polsce kobieta kupiła niemieckie pieluchy, a w nich w środku było robactwo. To są niemiaszki! A jak większość niemiaszków się oburzała widząc u siebie osobę paradującą w polskich patriotycznych strojach - czapeczka, koszulka, itd. Co innego na wschodzie, tam gdzie on był nie przeszkadzało, nawet w ukraińskiej banderowskiej restauracji, bodajże Kryivka. Niektórym starszej daty Rosjankom się nie podobało, że Polki coś w stylu jak gwiazdeczki Hollywood. Kapitalne polskie. W Brytanii robią furorę, policja też zachwycona. Nie wiesz tak jak inni, na jakiej zasadzie kluby z automatu były poprzypisywane. Mam ich kilkadziesiąt. Tam gdzie jakikolwiek jeden wpis - był to z automatu przypisany klub po wprowadzeniu okienka z wyświetlanymi kilkoma klubami, które się zmieniają co jakiś czas. Szukasz niemiaszkowatego korzenia. Założenie: 1946, Hope, Arkansas, Stany Zjednoczone :-)))))))))) To tak jakby chciał zrobić niemiaszka z Paul'a W. Klipsch'a. Paul Wilbur Klipsch was an American engineer and high fidelity audio pioneer (...) [Hidden Content] [Hidden Content]
 7. Świetnie. Huk z niemiaszkami. Najlepiej aby jeszcze ich sprzątnęli wycieli w pień z planety - bo jak powiadają, to największe gówno na ziemi.
 8. Twarzowo jej z maską, która dodatkowo komponuje się z kostiumem. Pani prezydent Zuzana Čaputová w powyższym kostiumie z maską; od razu skojarzyła mi się z Emily Kaldwin z Dishonored 2 :
 9. 1 kwietnia EVEREST BRAVO Jako jedyny trafiłeś. A Sylwek zastanawiał się czy na serio w prima aprilis. Choć częściowo chyba się domyślał, a resztę wymyślał jakby/gdyby (jakby miał tylko zwykłe kolumny) : W każdym modelu z tej linii w oryginale nigdy nie było by choćby jeden przetwornik całościowo pracował w tym samym zakresie. A przy tych powyższych wariacjach opcje konfiguracji dowolne. Nawet sekcję MF-HF (z tymi samymi hornami i driverami) można byłoby puścić dla różnych zakresów - bliżej wooferów (LF2) jako średnio-wysokotonowy, a następny bliżej UHF-u do samego końca HF jako wysokotonowy. Dalej drivery UHF tak jak jest od 20 kHz. Na LF woofery dla LF2 i LF1. I pozamiatane! * * * * * Audio ekstremaliści potrafią zakupić dwie pary kolumn EVEREST, by zrobić z nich jedną parę ustawioną piętrowo/pionowo - UHF i HF-MF najbliżej centrum, a na skrajach układu LF2 i LF1. Jak ma się już jedną parę, wtedy (gdy chce się mieć jeszcze więcej) pozostaje dokupić taką samą drugą parę kolumn i całość napędzić 8-ma wzmacniaczami mocy. * * * * * Z tańszych ktoś ma w takim ustawieniu 4365 Studio Monitor. 4-y sztuki jako jedna para ustawiona pionowo, tak że drivery są w centrum. Zastąpiły B&W Nautilus 801 [Hidden Content] - nagrał sobie jak inni, na pamiątkę dla zobrazowania tego co miał wcześniej. * * * * * Ponad 28-em nowości od HARMAN Luxury Audio Group (JBL Synthesis, JBL, Mark Levinson, Revel, Lexicon, Arcam) na CEDIA 2019 : Następna nowość prezentowana m.in. na CES 2020 JBL L82 Classic Można nawet delikatnie wybiec w przyszłość :)
 10. Tamte z jego załącznika to nowsze Utopie - Evo. No i w Ash Grey. Te Twoje Everesty - to Technics SB-9500 Kabina z 35 cm wooferami i horny zdecydowanie bardziej podobne do tych Pioneer Exclusive 2401. Po rozbudowie z oryginalnej konfiguracji mało co zostało. Sekcja MF-HF (TD-4001+TH-4001) zastąpiona hornami ze stali nierdzewnej. Na LF wkręcał/testował woofery Sony SUP-L11. TAD TH-4001. Jak i współczesna wersja klasycznych hornów Vitavox CN-157, czyli R300W - znane. Takie (i im podobne horny) jak już to na MF jak np. w Olympian i Palladian - tam z driverami na MF ciągną do 5 kHz. Stare sztywne woofery Vitavox AK 151 w Olympian i Palladian z basem schodzącym do 70 Hz. Drivery na MF (do tych pierwszych - droższych) zastaniesz w kolumnach vintage Vitavox'a. LF i HF takie same w Olympian i Palladian. Za parkę subwooferów Vox Basso z 18'' przetwornikiem (które widać powyżej) - producent Kevin z UK woła sobie kilkaset tysięcy funtów. [Hidden Content] Taki stalowy horn zamiast TH-4001 w 2401. Technics'y razem Living Voice i standardowymi TAD'ami TSM-1 - możesz sobie zabierać. A te sam bym zabrał.
 11. JBL Project EVEREST DD68000 Price: US $300,000.00 (per pair) JBL Project EVEREST DD69000 Price: US $330,000.00 (per pair)
 12. Jesteśmy oszukiwani. Nawet jeżeli objawy były na 100% wskazujące na Covid, a testu nie było, to już "umar se pacjent z powodów innych"
 13. @Rochu w dobrym znaczeniu to stara wyga, z każdego pieca chleb jadł - każdy szwindel w audio wyczai i różnych dorabiaczy naciągaczy. M.in. dlatego wydał rozsądne kwoty i to na firmowy/markowy sprzęt spoza PL :
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.