Jump to content

747

Użytkownicy+
 • Content Count

  5387
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

747 last won the day on December 25 2017

747 had the most liked content!

Community Reputation

5240 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gyby potraktować to dosłownie, oznacza wprost że konstruktorzy i to nie tylko zestawów, ale i innych urządzeń są z zasady skazani na ..bezrobocie. A przecież tak nie jest, nawet jest dokładnie odwrotnie, nie sposób "dopchać się" często do tych, których określić można jako właściwy człowiek na właściwym miejscu w swym fachu. Chyba że się mylę. A może jest tak, że indywidualne zamówienie ..kosztuje. Może zaczniemy więc przywracanie odpowiedniego poziomu forum od powrotu do rzeczywistości ? /Żaden konstruktor nie spada z nieba i w sposób nagły staje się uczestnikiem w branży /
 2. 747

  Polityka

  Jestem w podziemiu, donoszę tylko tu na temat realnych zagrożeń.
 3. Moderacja może oczyścić z niepotrzebnych wpisów, temat można kontynuować. Jednak zwróć uwagę, że Kolega Kaviter umieścił wpis nisko oceniający forum, wiesz z jakiego powodu nikomu to nie przeszkodziło, nikt nie zaprotestował ? Domyślasz się ...? Forum jest tak dobre, tak merytoryczne, jak dobrzy merytorycznie są piszący tu, co przeszkadza Kolegom piszącym, by na ocenę Kavitera nie zasłużyć ? P.S. Przecież moich wpisów w dziale hi end prawie nie ma od długiego czasu...to jak z tym zakompleksieniem jest, kto jest zakompleksiony ? Poświęciłem szmat czasu dla forum, Kolega Kaviter swą oceną mocno mnie uraził, stanąłem w obronie wszystkich nas użytkowników - doczekując się opinii oszołoma i trola. To symptomatyczne, ale nie musi tak być, możemy wszyscy zadbać o wysokie standardy, na pierwszy rzut, ci, którzy niesprawiedliwie oceniają innych powinni zastanowić się nad sobą...
 4. 747

  Polityka

  Na co Ty liczysz, że przyjdzie wróżka dotknie magiczną różdżką i ukaże się co - dziewczyna w Ferrari ? Na to trzeba zapracwać ! Do roboty ! Sam pracuje za trzech, może czterech. Ci, którzy hejtują Hrabiego mają płacone 2,5pln od wiersza.
 5. 747

  Polityka

  Bezcenny materiał. Nas nie ma .
 6. Łamanie symetrii w wykonaniu Yamahy, proszę zwrócić uwagę na słowo - rewolucyjne rozwiązanie -. Yamaha przeszła do dzisiejszej potęgi m in dzięki tej serii głośników. Czy osoby rozczarowne moim zwróceniem uwagi na nadgenialność wręcz pomysłu JVC są usatysfakcjonowane czy nie rozumieniem jego znaczenia i doniosłości ? Podwójna symetria.
 7. 747

  Polityka

  Nie pamiętam już jak to leciało, może tak jak podajesz.
 8. 747

  Polityka

  Wlazł kotek na płotek najpierw Kolego, wiem, bo uczyłem się gry.
 9. 747

  Polityka

  Odwalcie się od Generała. Co, Kiszczak wyprzedał majątek, Stocznie..? Międzynarodówka kosmopolityczna, mówił pijany Olexy u Guzowatego. Jestem w podziemiu, pisałem że schodzę.
 10. Naucz się czytać - jeden, któremu z tego powodu właśnie podziękowałem za pustą bezprzedmiotową, bezcelową konwersację. Nie robi to dla Ciebie różnicy ? Gość nie ma pojęcia na temat strategii wprowadzania innowacji, a że miał kontakt, otarł się o dziedzinę wiedzy, to wszystko z tym kojarzy, jednak nie na tyle żeby orientował się w którym kościele dzwonią i po co ? Skoro krytykuje zestawy oparte o geniusz myśli inżynieryjnej w hi end, to lepiej odnieść się bogatszą nomenklaturą niż sam oszołomie prezentujesz, gdyż nie możesz z takim nastawieniem być kimkolwiek innym. Nie wiem czy się rozumiemy ? Kolumny w których użyto te niesymetrie, były produkowane po zestawach Labo 1000, które jak widać na załączonych obrazach posiadają już wszystko co było dostępne na owe czasy w pełnej skali, były klasycznymi metodami nie do poprawienia. Posiadasz wiedzę z zakresu tematycznego, to skreśl kilka zdań merytorycznych nie do mnie, mnie już tu nie ma, - do Kolegi Barni, wszyscy z ciekawością dowiedzą się kolejnych rad.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.