Jump to content

747

Użytkownicy+
 • Content Count

  5345
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

747 last won the day on December 25 2017

747 had the most liked content!

Community Reputation

4935 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 747

  Polityka

  I co, pomylił się jasnowidz Oskar, który jeszcze się nigdy nie pomylił ? Nie ma już pandemii...a statystyki, rubryczki są... Redaktorze, zostawię to bez komentarza. Pisałem do Kolegów, że będzie wstyd... Targalski skomentował za mnie, było 5 punktów, celów tzw pandemii dla Chin, inne podmioty też zapewne musiały mieć swoje cele, będziemy się o nich dowiadywać na bieżąco, już po pandemii, bo jej nie ma, nie było, a dopiero może być, jak zapowiada Oskar, będzie śmiertelna, będzie dotyczyła dzieci, - to Jego słowa, nie moje. Proszę zamknąć temat wirus z Chin, bo on jest tyle Chiński ile ja jestem sovieckim trollem. Wirus ma naszywkę made in USA, Patent nr....Bill ...
 2. 747

  Polityka

  Andrzejek jest Bogu ducha winny. Winni jesteśmy my wszyscy że na to co się dzieje od 30 lat pozwalamy. Jak może prezydentem być nikt ? W Polsce może, od lat. Elektryk-agent bezpieki, komunista dwie kadencje, uczestnik spisku w Magdalence, słup WSI nieudacznik, Andrzejek młody ambicjoner urzędnik. Zostali prezydentami, gdyż znali odpowiednie osoby, które im prezydenturę umożliwiły. Nikt z nich nie został wyłoniony w naturalnym procesie przywódczym o podłożu też biologicznym w rozumieniu wybitnej wszechstronnej jednostki z potrzebnym zespołem cech, wykazując się sukcesami w praktyce oraz rywalizacji. Był układ gdański, warszawka, układ krakowski.. A Polska jest większa, talenty naturalne mogą zdarzyć się wszędzie. Mas Oyamy nikt na świecie nie mógł pokonać. A nie pochodził z Tokyo. Jednak w Tokyo zmarł, był tak wielki że nie wypadało inaczej. Bruce Lee zmarł w USA. Ten chłopak też ładnie walczy.
 3. 747

  Koronawirus z Chin

  Przestańcie się wygłupiać, nie ma żadnej pandemii, proszę posłuchać dr Targalskiego i jasnowidza Oskara. [Hidden Content]
 4. 747

  Polityka

  Od 2 30 Targalski nazywa pandemię samozastraszaniem się świata ! Znów wyszło na moje, jak się czują dziś te persony, które tu na forum brylowały, przytaczały statystyki etc ? Brak słów.
 5. 747

  Polityka

  Już zamieściłem, ciesz się pandemii już nie ma , przetrzymaliśmy, Rockefellera też przetrzymamy.
 6. 747

  Polityka

  Jako że pandemii już nie ma a jest tylko sztucznie podtrzymywana proponuje uczcić nasze zwycięstwo nad mitrengą ze strony władzy i posłuchać muzyki.
 7. 747

  Polityka

  Jackowski mówi przeciwnie. Nie lubię ludzi o mentalu Pińskiego, widać że nie chce mu się robić, interesuje go tylko forsa, łatwa i dużo oraz władza dla rekompensaty swoich rozległych ...wartości.. Lubię Oskara, zobacz co mówi, pomyśl sobie jak są skompromitowani wszyscy którzy dali się nabrać Rockefellerowi. [Hidden Content]
 8. 747

  Polityka

  Prezydent sam wyprodukuje szczepionkę bezpieczną i szczepi Amerykanów. Pozbył się WHO, Gates słup nie zarobi, biedaczysko. Rozumiem co robi.
 9. 747

  Polityka

  Dobrze że Prezydent zerwał stosunki z Światową Organizacją Zdrowia. Dobrze bo znów wyszło na moje pomimo bycia ocenianym jako troll przez red Cira.
 10. 747

  Polityka

  Piński mówi że Duda przegra.
 11. 747

  Polityka

  To frakcja, druga strona tej samej monety. Niemcy są okupowane przez USA więc jak się nie obrócisz wszędzie .... Nowy York ma i pseudoliberałów i ultrakatolików PiS. Czyim mężem jest Radek ? Gdzie była szkolona Pani Szydło ? Wyluzuj.
 12. 747

  Polityka

  To jest skrót tzw myślowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.