Jump to content

jn.

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. jn.

  Daphile

  Sprzedam terminal HP z wgranym Daphile oraz kartą WIFI Usb. https://allegro.pl/oferta/terminal-hp-t610-2gb-2gf-karta-wifi-usb-daphile-7834748335
 2. Właśnie nad nim lub LKS Audio się zastanawiam. Szkoda że jest problem z odsluchem. Trzeba kupować w ciemno. Z drugiej strony cena tych klocków jest nieadekwatna do reszty toru. Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 3. A z jakiego DACa korzystałeś w przypadku Espressivo i Beyerdynamic DT 990?
 4. Cześć. Potrzebuję Waszej pomocy w ukierunkowaniu się na konkretny model DACa. Po próbach z roźnorakim sprzętem stacjonarnym już wiem jakiej funkcjonalności oczekuję od tego klocka. Z uwagi na ciągły brak czasu stawiam na wygodę użytkowania i słucham tylko poprzez tidal mobilnie lub w zestawie słuchawkowym. Zatem DAC musi posiadać następujące właściwości: Wpasować się w dwa systemy: stacjonarny wzmacniacz Atoll in100se i kolumny AA Phoebe III oraz słuchawkowy wzmacniacz Espressivo i słuchawki beyerdynamic 990 dt 600 Ohm. Nie chce przepisać kabli wiec DAC musi mieć dwie pary wyjść RCA i XLR (rozumiem ze mogę podpiąć jeden wzmak poprzez przejściówkę XLR do RCA- bo żaden z posiadanych wzmacniaczy nie ma wejść XLR). Posiadać pilot do zdalnego sterowania. Posiadać wejście USB jak najlepsze bo do niego będzie podpięty prawdopodobnie mini komputer/terminal z daphile lub innym systemem obsługującym tidal hifi. Posiadać wejście cyfrowe optyczne do podpięcia PS4. Dodatkowo myślę, źe ostatecznie zmienię za jakiś dłuższy czas stacjonarny sprzęt na wzmacniacz lampowy i wysoko skuteczne kolumny. Wolałbym już wtedy DACa nie wymieniać. Zatem idąc dalej, rozważę DACa na lampach, ale posiadającego powyższe funkcjonalności. Na allegro idzie prodac polskiej produkcji. Fajny ale z jedną para wyjść i bez pilota. Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 5. jn.

  Linuxowe granie

  Nie wszystko co jest dostępne w YT znajdziesz w Spotify. Do wyszukania muzyki której nie znam, też najczęściej używam YT. Ponowię zatem pytanie któe padło wyżej, czy Daphile obsługuje Youtube?
 6. jn.

  Klub ATOLL

  Hej. Jaka jest różnica między am 100 i am100 se ?
 7. jn.

  Klub ATOLL

  Zdradzisz gdzie lub z kim gadać? Chętnie przytulne również taka końcowe.
 8. jn.

  Klub ATOLL

  Bardzo mi się nie spieszy bo póki co mam zadowalający tor słuchawkowy, wiec cierpliwie będę czekał. Z drugiej jednak strony moje AA Phoebe stoją i się kurza bo nie mają nic do towarzystwa.
 9. jn.

  Klub ATOLL

  Cześć Koledzy, jeśli ktoś ma lub zna kogoś kto ma na sprzedaż końcówkę mocy atoll z serii 100 to ja chętnie kupię. Mile widziana każda informacja która pomoże uniknąć zakupu nowego klocka.
 10. Każdy koncert to exclusive.
 11. Na imprezie niezastąpione jest Spotify lub podobna aplikacja.
 12. Wypożyczenie 237 to nie problem, wiec zacznij od tego. Będziesz wtedy wiedział czy w ogóle brać go pod uwagę. Bazując tylko na opiniach mozemy kupic marketingowy szajs nie warty swojej ceny.
 13. Moje odkrycie z tego roku. Nie mogę się oderwać. http://youtu.be/LpI2JSn2o0A
 14. Mam Wzmacniacz lampowy Feliks Audio Espressivo który kupiłem z myślą o zmontowaniu toru audio z takimi właśnie słuchawkami. Jeśli jesteś z Warszawy albo okolic to zapraszam na odsłuch.
 15. A mnie interesuje czy rWave zadziała z przejsciowką z tabletem Samsunga (android 4.3)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.