Jump to content

Chaos

Użytkownicy
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KX-360 powinien sobie dać radę z nagranymi kasetami. Przyda ci się do tego funkcja "Play Trim". Sam do takich kaset wybrałem podobnej klasy model ale trochę młodszy z powodu potencjalnie mniejszego zużycia. Jeśli jednak twoja 360-tka jest w dobrym stanie to nie ma tematu. Późniejsze modele nie wyglądały już tak fajnie. Prosta konstrukcja (jeden wałek + 2 głowice) w zupełności wystarczy do MC.
 2. Po zakupie tunera, normalnie łapałem kilka stacji i to w dość nisko położonej części miasta. Potem przeprowadziłem się wyżej i było jeszcze lepiej aż do dnia kiedy pierwszy raz zobaczyłem na wyświetlaczu napis "off air". Tuner jest więc z "+".
 3. Czy ktoś z forumowiczów-klubowiczów używa DAB-a? Mam tuner Yamahy T-D500 i jakieś 2 lata temu całkiem znikł mi DAB. Zawsze jest "off air". Nie za wiele słuchałem DAB-a bo w T-D500 jest słabiutki przetwornik i jakoś bagatelizowałem temat. Myślałem sobie że może jest coś z nadajnikiem w mojej okolicy. Ostatnio jednak zaopatrzyłem się w aktywną antenę (zamiast drucika z kompletu) i... dalej nic. Mieszkam we Wrocławiu i jakoś nie chce mi się wierzyć żeby w tak dużym mieście, nagle zaprzestali nadawać DAB. Ma ktoś jakiś pomysł? Sam stawiam na usterkę tunera. Tym bardziej że już miałem z
 4. A do jakich kaset potrzebujesz tego decka? Nagranych fabrycznie (MC) czy będziesz robił własne nagrania na dobrych chromach, metalach itp.?
 5. Dzięki za odp. erlang. Tak, mój router ma dwa pasma. Kabla używać niestety nie mogę. Znalazłem filmik przez który teraz nie mogę spokojnie spać: [Hidden Content] Jeśli to sprzęt kogoś z forum, niech da znać jak się sprawa zakończyła.
 6. Mam dwa pytania do użytkowników streamera CXN: Czy przy odtwarzaniu plików (WAV, FLAC, MP3) pojawiają się u was przerwy między utworami? Pytam bo nie mogę znaleźć jednoznacznych informacji na temat gapless w tym modelu. Czy antena WIFI 2.4GHz daje radę? Pioneer N-50AE "kusi" podwójną 5GHz/2,4GHz. Potrzebne są te dwa pasma? Źródło mam za ścianką działową.
 7. Chciałbym żeby temat ten stał się miejscem wymiany opinii o materiałach demo, płytach i koncertach. Prosiłbym tylko o trzymanie się ram gatunkowych zawartych w tytule. Wiem że są już na forum tematy poświęcone mocnemu graniu ale każdy z nich skupia się na jakimś wybranym aspekcie tego typu twórczości. Brakuje w moim odczuciu uniwersalnego wątku dla "metala-audiofila". Mam nadzieję że założony przeze mnie temat tą lukę wypełni. Zapraszam więc wszystkich miłośników łojenia do wpisów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.