Jump to content

maciek1

Użytkownicy
 • Posts

  640
 • oraz w archiwum

  690
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

62 Neutralny

Audiostereo

62

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

maciek1's Achievements

 1. Analizując reedycje winyli, szczególnie tych zabytkowych to panuje absolutna wolna amerykanka! A co ciekawe - edycje sa zaskakujaco poprawne, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze zrealiziwane. I to zarówno pod względem dźwięku jak i grafiki. Podejrzewam, że problemy z prawami autorskimi napedzają te niszę.
 2. Dzięki. Kurczę jesli 20 lat są aktywni, to mogliby mieć jakąś stronkę... Ich ofertę tylko sortuję z ofert discogs, a jest w czym wybierać! Wydali już nawet kilka represów swoich wydań. Strona edycyjna płyt bez zarzutu. Grube okładki, dobre kolory no i sama płyta grubaśna i dobrze tłoczona. JAkość winyla także - cichuteńki.
 3. Poszukuję informacji o wytwórni Ethelion (głównie). Wydają wznowienia starych płyt, a informacji o nich nic, a nic. Druga wytwórnia, czyli Akarma już ma kilka informacji w necie, choć niektóre kwestionują legalnośc wydań (co mnie akurat nie dziwi). Czy ktoś coś wie? Jak jest jakość tych wydań?
 4. Też mam XQ-50 od paru dni. Fajna zabawka:) Mam jednak pytanie... Czy on daje sygnał wyjsciowy do dacka (optyk i coax) 44kHz czyli degraduje bogatsze pliki? Przy Bt to raczej mało istotne, ale może ktos sprawdzał? ja na moim dacku, co bym nie przepuścił to daje 44 i koniec:)
 5. Podniosę wątek. Zapytałem w innym dziale, przez pomyłkę. Miałbym możliwośc przesłuchania srebrnego kabla Sonus Oliva z wtykami bullet plug (Eichmann). Czy jest sens iśc w te stronę? Pytam, bo nie mogę ot tak podłaczyć i sprawdzić, chciałbym tylko wiedzieć coś o ich pojemności itp. Wkładka MM i pre lampa.
 6. maciek1

  Srebrny interkonekt

  Troszeczkę odświeżę temat... Chodzi o IC do gramofonu. Wkładka MM, więc kabel do pre bardzo ważnym elementem jest. Czy srebrny kabel Sonus Oliva z RCA (cinch) – Bullet Plugów Eeichmanna bedzie ok, czy raczej zostac przy miedzi? Nie mam czym zmierzyc pojemności, ani w sumie sprawdzić odsłuchowo, na próbę... Czy kierunek będzie ok?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.