Jump to content

smart_bee

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będę szalenie nieprecyzyjny,ale ograniczę się do stwierdzenia,że cena wynosiła mniej niż 50 procent sklepowej.
 2. Poproszę o jeszcze kilkaset godzin brakujących do całkowitego wygrzania kolumn ,na jakich w tej chwili odsłuchuję 60-tkę. Udało mi się ją kupić w całkowicie rewelacyjnej cenie jako ex demo z angielskiego ebaya.To co uderza podczas pierwszego zetknięcia z tym brzmieniem to jakość odtwarzacza strumieniowego z media board.Rozdzielczość bije na głowę Encore Musical Fidelity,z jakim miałem do czynienia przez kilka ostatnich miesięcy. Do opisu brzmienia powrócę wkrótce.
 3. Dzień dobry Państwu.Po kilku latach użytkowania CD10i chciałbym dołączyć do klubu ze swoimi nowymi kloockami. Pozdrawiam wszystkich miłośnikow szwedzkiej myśli technicznej.
 4. Dzień dobry, po zmaganiach na 20m2 z GB1i postanowiłem zmienić nieco kaliber i zostałem szczesliwym posiadaczem modelu FB1i. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania i zachwytom nie ma końca. Chciałbym jednak Szanownych Klubowiczów prosić o pomoc.W zestawie jaki kupiłem nie ma kolców do podstawek,w związku z czym chciałbym zamówic elementy zastępcze.Czy ktoś mógłby podać mi wymiary oryginalnych kolców z FB1i? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów!
 5. Będzie to żródło grało niestety z Primare CD10i oraz PMC GB1i.Zależy mi na odtwarzaniu plikow hi res,słuchaniu radia internetowego i w celach poszukiwawczych nie ukrywam,ze także korzystaniu z serwisu Spotify:) Dokładnie.
 6. Dzień dobry.Proszę o porównanie walorów dźwiękowych obydwu odtwarzaczy.Specyfikacje są dostępne i tutaj wszystko wydaje się jasne.Pozdrawiam czytelników tego posta.
 7. Bardzo dziękuję za te rekomendacje,ale niestety obydwie przekraczają budżet jakim dysponuję na zakup żródła.Opinie odtwarzaczy faktycznie znakomite.Pozdrawiam.
 8. Tak,dziękuje.Wiem,że pytanie nie zostało sformułowane pracyzyjnie,ale w kontakście miejsca,w ktorym je umieściłem wydawało mi sie całkowicie oczywiste.Potwierdza to zresztą reakcja forumowiczów.Pozdrawiam.
 9. Dzień dobry.Jak w temacie - sprzęt może być w tej cenie z drugiej ręki. Czy istnieją opcje inne niż Audiolab,Cambridge Audio,czy też Creek? Pozdrawiam.
 10. Używałem w tym pokoju Dynaudio Focus 160 i nie trzeba było niczego wiecej.Muszę przesiąć się na podłogówki,ponieważ córeczka zaczęła ciagnać kable głośnikowe stwarzając tym dla siebie śmiertelne zagrożenie:(
 11. W tym momencie będzie to niestety prowizorka i mezalians-czyli Primare CDi10,ale mam nadzieję,ze dzięki obecnym tu szpecom poznam dalsze losy swoich oszczedności.Sprzedawca PMC grał nimi na Naimie XS2 i brzmialo to naprawdę dobrze.
 12. FB1I nie spotkałem w podobnym przedziale cenowym - no chyba,ze FB1 bez "i" nie czynią aż tak dużej różnicy?
 13. Proszę uzasadnić z łaski swojej:) Proszę uzasadnić z łaski swojej:)
 14. Dzień dobry,pokój ma ponad 20m2,słuchamy jazzu,klasyki,r'n'b,elektroniki. Ktory z modeli wydaje się rozsądniejszą propozycją? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich czytelników tego posta:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.