Jump to content

piano

Użytkownicy
 • Content Count

  3253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

piano last won the day on October 1 2011

piano had the most liked content!

Community Reputation

1489 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

22631 profile views
 1. Tylko ciężko będzie to zapodać ;-)
 2. Z zamówionych 40 pozycji płyt z KAIROS przyszło tylko 29 i jak tu się nie wściec. Łączę się w bólu. To już klasyka gatunku. W ost. mieś. zamówiłem 35, a dostanę łącznie 24 i to.., na raty ;-) O tej pozycji też już mogę zapomnieć w PL. Będę musiał z Amazona ściągać.
 3. muszę jeszcze raz spróbować ogarnąć Rush Zachęcam. Imho, absolutnie wyjątkowe Trio ze sporym dorobkiem. Imho, w tym obszarze, jedna z pozycji obowiązkowych. Wyjątkowy klimat... Świetna robota E. Webera!
 4. Stary, dobry Mays... Imho, pozycja obowiązkowa i skład właściwy. Strona pierwsza, utwór pierwszy :-)
 5. Wiesz, ludzie są skołowani, media swoje, rząd swoje, recenzenci swoje.., Tu nawet ci co nie mieli, też mają zdanie - swoje.
 6. Nie żebym był złośliwy, ale wyjątkowo celna uwaga :))
 7. piano

  QSW Audio

  A co tu wyjaśniać. Szklanę wody dla spragnionych, michę dla głodnych, ale żeby zaraz tyle kabli? Tez bym nie dał.
 8. Bardzo się cieszę. Jeśli dla kolegi obchodzenie patentów nie stanowi większego problemu, to proponuje zacząć obchodzenie od; ćwiczenia nr 1 - obchodzenie i komentowanie produktów z którymi kolega nie miał do czynienia - obchodzenia produktów MBLa, bo pisze kolega bzdury, a piszę to jako ich posiadacz. - obchodzenie mnie szerokim łukiem i przestać się czepiać Czas pokaże jak kolega sobie poradzi z obchodzeniem :) Nie musi się kolega forsować, wystarczy raz dziennie z rańca poćwiczyć dla zdrowia. Dziękuję za uwagę,
 9. Nie moze, bo model mbl 101 objęty jest patentem. A o Muraudio, to już nawet nie zapytam.
 10. No co Ty, wokół sami życzliwi, bezinteresowni jak w rodzinie :)
 11. Szymon, Litości. Jak mam się zebrać w sobie i poważnie odnieść się do pytania, skoro lajkujesz wodolejstwo? Co gorsze, znasz słabą stronę cebul, ja i wielu też je zna, ale ona jest zupełnie inna od tego co wypisuje ów wodolejec. Mimo tego lajkujesz, bo grunt, to dobra zabawa. Pytam więc, jak mam się zebrać w sobie? Szkoda, bo mogłaby być ciekawa dyskusja. Ps. Co Cię tak dziwi? Ludzie sprzedają różne rzeczy. Nie mów, że Ty nigdy nic nie sprzedawałeś? :))))))) Powód dla którego ja sprzedałem opisałem wcześniej. Parę osób zna szczegóły, a reszcie życzę dobrej zabawy w obrabianiu i snuciu teorii spiskowych.
 12. ty rozumiesz co piszę czy palisz głupa? Teraz pewnie dostanę kolejne ostrzeżenie, ale skoro ty jesteś złośliwy wobec mnie z "cebulami", a on tego nie zauważa, to też sobie pozwalam.Ps. Bum, Prosiłem już wiele razy - odstosunkuj się ode mnie. Fajne z Louisem :) Z cebulami już Ci nie wyszło, bo już dawno ich nie mam, niestety. Zmień szpiega :)
 13. Zapytaj Pacułę. Miał też T&F Isis, które i ja miałem u siebie, tylko co z tego. Każdy pokój ma inne właściwości.
 14. Dla mnie każdy recenzent jest bardziej wiarygodny od ciebie, choćby z racji że miał sprzęt u siebie. Reszta jest mniej istotna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.