Jump to content

smotek

Użytkownicy
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  oryginalnie: Audio ;); rowerowanie
 • Branża
  Nie ustawione
 1. ...CeDek poleżał i sie chyba namyslił :) Chyba jednak smarowanie mu pomogło Problem solved :) Podziękował serdecznie za podpowiedź
 2. Dzięki za wskazówki Wczoraj miałem trochę czasu więc podmieniłem optykę - wróciłem do oryginału, przesmarowałem prowadnice i osie silniczków zarówno od napędu jak i od karetki Niestety bez zmian Płyty tłoczone - o 1szym utworze zapomnij, od 2,3... idzie Jak próbuję wrócić do 1go to czasem odtworzy Płyty wypalane - problem występuje rzadko.
 3. Zawartość płyty zaczyta w zasadzie w zdecydowanej większości przypadków. Problemem jest uruchomienie odtwarzania od samego początku, od 1szego utworu Aby go "przechytrzyć" próbuję od środka kompilacji; mogę również od ostatniego utworu, jeśli zacznie odtwarzać często udaje mi się przeskoczyć do 1szego tracka i odtwarzanie przebiega normalnie. Ale to też nie jest regułą Jak wspomniałem wcześniej, lepiej mu idzie z "wypalanymi" płytami niż z oryginałami-tłoczonymi PS Nowy czytnik odpalałem razem z założoną zworą - pewnie to go uśmierciło; późniejsze jej zdjęcie już nic nie zmieniło Sugerujesz, że oryginalna optyka jest sprawna a problem tkwi gdzie indziej? Będę wdzięczny za dalsze wskazówki :)
 4. Witajcie Wszystko wskazuje na to, że mój odtwarzacz padł. Ma problem z czytaniem pierwszych utworów na płycie. Przy próbie odtworzenia CD od 1go utworu, podejmuje próbę po czym zwraca ilość utworów na płycie i czas jej trwania. Najczęściej wystarczy zacząć odtwarzanie od kolejnego utworu i jak "zaskoczy", wrócić do pierwszego Największym wyzwaniem są dla niego oryginalne płyty, tłoczone Z wypalanymi prędzej sobie radzi Odwracałem również stronami taśmę wózek<>PCB by sprawdzić czy po prostu taśma się nie złamała ale nic to nie zmieniło. Podjąłem więc decyzję o wymianie Zakupiłem http://sentel.pl/vam2202-vam2201-16-pin-mechanizm-p-1639.html Wymieniłem ale nie zdjąłem zwory W następnym kroku zworę usunąłem Jednak nowa optyka w ogóle nie jest w stanie zaczytać jakiejkolwiek płyty- jedynie ją rozpędza Zakładam więc że z własnej winy uszkodziłem nową optykę Pytanie do Was, czy założenie jest słuszne - że sam uszkodziłem i czy warto inwestować w kolejny czytnik? Pytanie drugie, skąd go nabyć w Polsce, jeśli czytnik pod wyżej wymienionym linkiem jest trudno dostępny Dodaję zdjęcia:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.