Jump to content

darek123br

Użytkownicy
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. czy Oscyloskop TENMA 72-10510 600zł jest jeszcze aktualny? czy są do niego przewody pomiarowe? Jeśli tak to rezerwuję.
 2. Witam Jeśli chodzi o wzmocnienie i szumy to może faktycznie wzmacniacz operacyjny ma tu wpływ.Ale na prąd tranzystorów to już nie.Ja mam 58 mA i radiatory letnie.
 3. Coś chyba nikt nie robił tego wzmacniacza.Albo to forum już zdycha i nie ma nim zainteresowania.
 4. Witam wszystkich. Właśnie złożyłem wzmacniacz słuchawkowy PASS z wątku i mam kilka pytań do tych którzy już mają te wzmacniacze i doświadczenie w ich budowie. Czy tranzystory końcowe u was mocno się grzeją. Ja mam radiatory dedykowane do tego projektu i są ledwie letnie,czy tak ma być? Prąd 58 mA rezystory 10 ohm. Zasilanie 2 X 15 V Wzmacniacz lekko szumi.Czy to wina wzmacniacza operacyjnego? Wstawiłem pierwszy lepszy do testów. Wzmacniacz jak dla mnie ma za duże wzmocnienie. Tak ma być?Lekko potencjometr w prawo i jest za głośno. Ale gra całkiem fajnie.
 5. Witam. Dzisiaj dostałem płytki.Są bardzo dobrze wykonane Ale będzie lutowania sporo. Dziękuj Waldi za dobrą robotę i pozdrawiam.
 6. Nikt się nie interesuje tematem? Szkoda bo czas leci a wszystko stoi w miejscu.
 7. Witam. Czy temat zdechł? Może ktoś dostał płytki PCB ponoć miały być wysyłane?
 8. Witam. Ja też bym prosił o komplet dokumentacji na PW. Pozdrawiam.
 9. Witam wszystkich.Proszę mnie dopisać do listy. 1.bartek8809 x2 2. Warysz x1 3. mowe x1 stereo 4. cyp x2 5. FERB 1 kpl stereo 6. lux_miras x1 7.grze_sio x 1 8 muminen x 1kpl 9.Karol_60432 x1 10. Jimmi x1 kpl stereo 11. MARER 12. jankre x 1 kpl stereo 13. macios 1kpl stereo 14.navirobik 1kpl stereo 15. Sliv 1 kpl stereo 16.Darek123br 1 kpl stereo
 10. Witam wszystkich. Zrobiłem jakiś czas temu przedwzmacniacz lamm 2 i gra fajnie.Ale mam do niego zasilacz krzemowy i zastanawiam się czy zasilacz lampowy będzie lepszy do tego przedwzmacniacza.W oryginale jest zasilacz lampowy więc może trzeba taki zastosować? proszę o opinię tych co zrobili taki zasilasz czy lepiej to gra czy nie ma różnicy?I jaki zasilacz lampowy zrobić (prośba o schemat).A może ma ktoś PCB do zasilacza na lampach do odsprzedania?
 11. Nie mam w laptopie nic tylko usb.Czyli to gniazdo do usb na płytce DACa jest puste? tro chę lipa bo chciałem coś fajnego do kompa do słuchania muzyki
 12. Witam. Czy ten chiński DAC można podłączyć do komputera,czy trzeba coś jeszcze dokupić? DAC PCM1794
 13. Witam. Ja dostałem kupioną w biedronce płytę ANI DĄBROWSKIEJ. I okazało się,że płyta jest krzywa i fatalnie zrealizowana brzmi fatalnie praktycznie brak wysokich nie da się tego słuchać.Tylko dudni wokal mało czytelny.Kaszana!!!Te płyty z biedry to chyba przeznaczone są dla ludzi którzy mają gramofon BAMBINO. Czy ktoś ma tą płytę i jak to brzmi u niego?
 14. Dziękuję za odpowiedź. Widzę,że robisz piękne rzeczy.Ja mam słuchawki Sennheiser hd 600 i z LA fajnie to gra.Ale może Pass byłby jeszcze lepszy.Zwłaszcza,że mam płytki PCB to chyba złoże. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.