Jump to content

darknorthpl

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  6644908
 1. Co do tej stopy to się domyślam, że tak było 🙂 Pewnie lepiej grała niż w rzeczywistości 😄
 2. No i zakup zrobiony, już mruczy 🙂 Kupiłem Monitor Audio MRW-10, koszt 1550 zł + kabelek 120 zł, Taki nie za duży, nie za mały 😄 W Krakowie w Audio-Mix podłączyli mi kilka sub-ów po kolei, żeby sobie posłuchać, a potem zrobili cenę niższą niż na ceneo i tak jakoś wybrałem.
 3. Witajcie W chwili obecnej mam taki zestaw audio: Sygnał z pc wyprowadzony światłowodem na smsl sd-793II, potem wzmacniacz smsl q5pro i monitory firmy monitor audio model broonze bx2. Chciałbym do zestawu dołożyć jeden lub 2 suby aktywne. Wzmacniacz q5pro ma wyjście na suba obcięte na 100hz - tak na marginesie. Zestaw służy do słuchania muzyki ale również jest podłączony do telewizora. Prosiłbym o poradę czy lepiej jeden sub czy 2. Priorytet to muzyka. Pomieszczenie ok 20m2 Budżet jaki zamierzam na tę chwilę wydać to ok 1200-1300zl. Co sądzicie o koda sw1000v2, o Wilson 8 i Yamaha sw100,. Te rozważam jako 2szt Kolejne pytanie czy 2 suby to nie za dużo na taki metraż? A może warto jakiś jeden a lepszy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.