Jump to content

sargon

Użytkownicy
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

180 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przelookałem wątek i powiem straciłem tylko czas.Typowa gadanina o kablach , jedni słyszą drudzy też słyszą ale chichot . Żeby usłyszeć ( jeśli cokolwiek wniesie) trzeba być osłuchanym na własnym sprzęcie ,nie da się tego zrobić w salonie albo u cioci na imieninach.Materiał musi być dobrej jakości ,takiej którego jesteśmy pewni.Trzeba wyłączyć autosugestię oraz zapomnieć o wydanej kasie - i to wydaję się najtrudniejsze.
 2. Proszę weź mnie nie osłabiaj.🚑
 3. Jeśli się mylę i błądzę to proszę o sprostowanie.Dla mojego hobby dokupię gramofon,mogę dać na niego do 1500 zeta, z dobrą wkłądką oraz igłą mogę podnieść do 2klz i to już jest ściana. Najlepiej wybrałbym manual & półautomat - np.dual 704, 714 q, wiem że 714 Q ma nietypowy system wkładki ale pewno da się z tym żyć Kenwood KD 3070 na wyższe modele to raczej już mnie nie stać na allegro stoi AKAI AP-306 C ,cena może nie jest niska ale widać że nie jest zajechany jak większość marki technics podaję linka do wglądu [Hidden Content] Jeśli błądzę to można w
 4. Przymierzałem się do powrotu do analogu , ale powiem szczerze im więcej zbierałem informacji tym gorzej ,pomnę już wybór gramofonu i związanej z tym procedurze .Główny problem to nośniki czyli płyty, nie po to się pakuję w płyty analogowe żeby się zastanawiać czy to kopia z płyt CD bo to absurd , a z kolei polowanie na białe (raczej czarne) kruki z lat 60-70-80 dorżnięte i wypiłowane za 300 zł szt. to kolejny mega absurd .Z tego moja konstatacja - nie masz starej kolekcji płyt nie idz tą drogą , bo poza magią obracającego się czarnego krążka nie uzyskasz nic.
 5. Sprawdziłem dziś u siebie w biedrze dostępność ( z tego co pamiętam bez tytułów) - Bob Marley, U2 ,Amy winehouse , dire straits -dwa tytuły,Soundgarden . Reszty nie pamietam -23 vat min dwa produkty
 6. sargon

  Technics SL 23 A

  Naprawdę nie ma nic godnego uwagi w podanej kwocie ? Szrotu używanego zapewne nie brakuje , niektóre modele około 40 letnie też zabijają ceną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.