Jump to content

sargon

Użytkownicy
 • Posts

  369
 • oraz w archiwum

  200
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

181 Dobry

Audiostereo

17

Bocznica

164

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sargon's Achievements

 1. Dziękuje za odzew , prześledzę propozycję .Dodam że radio traktuję jakby okno na informację wielotematyczne w starym wydaniu czyli zwyczajne radio po nowemu , czyli radio do ucha w każdej sytuacji czy jestem w sypialni , radio do obiadu itp. dlatego zakupiłem Sharp DR-I470 PRO, ma wygląd trochę starego grajka. Gra znośnie jak na radyjko , nie mam porównania z innymi tego typu a pseudo recenzję na yootube można sobie podarować , do obsługi zdecydowanie pomocna apka na tel.
 2. Witam. Nadzieje że jakieś zainteresowanie będzie. Wiem że radio stało się trochę zapomnianym przekazem ale niemniej myślę że ma swoich odbiorców oraz że są programy warte zainteresowania o zróżnicowanym froncie tematycznym prowadzonymi na poziomie .Prosiłbym o podzielenie się propozycjami z krótkim opisem stacji .
 3. Tu raczej nie chodzi o to czy się opłaca , bo raczej cały "audiofilizm" się nie opłaca , a im więcej chcemy to coraz bardziej się nie opłaca .Raczej chodzi o to że chcemy to mieć .
 4. Dziękuję za "wsparcie" wzmacniacz już działa.
 5. Lampy sprawdziłem (mam zapasowe) podłączany był gramofon poprzez nowy przedwzmacniacz MM ,3 bezpieczniki też sprawdziłem .Gramofon był zdobyczny na allegro ,pierwsze podłączenie i lipton
 6. Panowie Xindak 6200 dziś doznał usterki , niestety to prawdopodobnie z mojej winy jak się podłącza wynalazki z Allegro .Po podłączeniu owego wynalzku grał tylko jeden kanał po czym wyłączył się.Po ponownym uruchomieniu dioda mruga na poczatku standardowo po prawej stronie leciutkie pyknięcie , nie ma tego kliku potwierdzającego gotowość , dioda zaczyna szybko mrugać .Pytanie czy mi to ogranie jakiś standardowy elektronik czy tylko serwis - ktoś coś podpowie ?
 7. Przepraszam za poziom pytania , chciałbym sprawdzić pre gramofonowe MM czy po prostu działa ,nie mam gramofonu puki co czy mogę w celu sprawdzenia podłączyć po pre MM- CD ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.