Jump to content

sargon

Użytkownicy
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

179 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przelookałem wątek i powiem straciłem tylko czas.Typowa gadanina o kablach , jedni słyszą drudzy też słyszą ale chichot . Żeby usłyszeć ( jeśli cokolwiek wniesie) trzeba być osłuchanym na własnym sprzęcie ,nie da się tego zrobić w salonie albo u cioci na imieninach.Materiał musi być dobrej jakości ,takiej którego jesteśmy pewni.Trzeba wyłączyć autosugestię oraz zapomnieć o wydanej kasie - i to wydaję się najtrudniejsze.
 2. Proszę weź mnie nie osłabiaj.🚑
 3. Jeśli się mylę i błądzę to proszę o sprostowanie.Dla mojego hobby dokupię gramofon,mogę dać na niego do 1500 zeta, z dobrą wkłądką oraz igłą mogę podnieść do 2klz i to już jest ściana. Najlepiej wybrałbym manual & półautomat - np.dual 704, 714 q, wiem że 714 Q ma nietypowy system wkładki ale pewno da się z tym żyć Kenwood KD 3070 na wyższe modele to raczej już mnie nie stać na allegro stoi AKAI AP-306 C ,cena może nie jest niska ale widać że nie jest zajechany jak większość marki technics podaję linka do wglądu [Hidden Content] Jeśli błądzę to można w
 4. Przymierzałem się do powrotu do analogu , ale powiem szczerze im więcej zbierałem informacji tym gorzej ,pomnę już wybór gramofonu i związanej z tym procedurze .Główny problem to nośniki czyli płyty, nie po to się pakuję w płyty analogowe żeby się zastanawiać czy to kopia z płyt CD bo to absurd , a z kolei polowanie na białe (raczej czarne) kruki z lat 60-70-80 dorżnięte i wypiłowane za 300 zł szt. to kolejny mega absurd .Z tego moja konstatacja - nie masz starej kolekcji płyt nie idz tą drogą , bo poza magią obracającego się czarnego krążka nie uzyskasz nic.
 5. Sprawdziłem dziś u siebie w biedrze dostępność ( z tego co pamiętam bez tytułów) - Bob Marley, U2 ,Amy winehouse , dire straits -dwa tytuły,Soundgarden . Reszty nie pamietam -23 vat min dwa produkty
 6. sargon

  Technics SL 23 A

  Naprawdę nie ma nic godnego uwagi w podanej kwocie ? Szrotu używanego zapewne nie brakuje , niektóre modele około 40 letnie też zabijają ceną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.