Jump to content

mkk1

Użytkownicy
 • Content Count

  411
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oddam w dobre ręce Grand Divy [Hidden Content]
 2. mkk1

  Klub DALI

  Gdyby ktoś szukał , mam Grand Divy na sprzedaż.
 3. Są filtry. Ale powoli :)
 4. Na sprzedaż zgradne podłogówki Dali. Specifications: Product Series GRAND DIVA Frequency Range (+/-3 dB) [Hz] 38 - 27,000 Sensitivity (2,83 V/1 m) [dB] 90.0 Nominal Impedance [Ω] 4 Maximum SPL [dB] 112 Recommended Amplifier Power [W] 50 - 250 Crossover Frequency [Hz] 450 / 3,000 Enclosure Type Bass Reflex Bass Reflex Tuning Frequency [Hz] 33.5 Dimensions With Base (HxWxD) [mm] 990 x 230 x 290 Weight [kg] 26.0
 5. Icepower 1200 z audio Gd 10.32
 6. Za krótko słuchałem żeby się autoratywnie wypowiadać. Na razie , zdecydowanie lepsza scena i umiejętność znikania . Do tego grają fajnym , "amerykańskim " dźwiękiem , czytaj raczej "grubym". Raczej nie do analizowania dźwięku na części pierwsze , ale fajnej góry nie można im odmówić. Bas ładnie kontrolowany. Z tym że jak ktoś lubi troszkę głośniej posłuchać , to bez końcówki , wydajnej końcówki ,nie podchodzić.
 7. Pierwsza zasada Malinki : po zmianie ustawień restart 😄
 8. No było +/- 4 tys 🙂
 9. Żeby nie zostawić wątku bez podsumowania, napiszę że stanęły u mnie Thiele 2 2 . Jest ...inaczej 🙂
 10. Jak Wam się wydaje że DF w Heglach jest wysoki , to popatrzcie sobie np na Bell Canto na Ice Powerach . Osobiście bym popatrzył na końcówke w klasie D , przysłowiowy drut wzmacniający.
 11. No nie kupię , bo po co mi druga malinka 😄 W zasadzie ani mnie ziębi ani parzy ta cena , tylko po prostu nie widzę Lucarto jako optymalnego transportu ( w sensie cena/jakość ) . A tak całkowicie na marginesie , to ta nasza dyskusja jest akademicka, bo Son-go szuka źródła a nie transportu 🙂
 12. No , czyli 3600 za malinkę w obudowie, do tego 780 za Signature , 400 za PSU , 200 za Mundorfy. To ja wolę Malinkę + Signature + Shanti. Wyjdzie poniżej 2 tys . Tak "troche" się to Lucarto nie kalkuluje 😄 , 3 tys za obudowę i marżę .
 13. Ale że za malinkę w obudowie 4 tys chcą w tym Lucarto ? Fajnie 😄
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.