Jump to content

tomek7776

Użytkownicy
 • Content Count

  2158
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomek7776 last won the day on March 16

tomek7776 had the most liked content!

Community Reputation

1062 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. arkadowski jestes wytworem indoktrynacji Vlad byl zacietrzewionym prymitywem,z rozdetym ego. ci,ktorzy daja wam wladze na tym forum, jaja z was robia. miales napisac o swoim wyksztalceniu,ktore daje ci ,upowaznia do wypisywania opinii, sluchamy,wstydzisz sie?
 2. na mnie to nie dziala co piszesz,to wasza propaganda,juz nie kryjesz sie nawet z tym.
 3. ale podzielili sie kasa ze spoleczenstwem
 4. arkadowski poczytaj o Billu Geatsie,wszystko wokol niego sie kreci
 5. lewactwo,rowniez z tego forum,tego nie zauwaza.
 6. planeta nie skazona,zniszczen materialnych widocznych brak,budynki stoja,,,wszystko sie logicznie uklada
 7. 60 godzinny dzien pracy byl juz za komuny,zadna nowosc
 8. swedzi ryj,pobiegnij poskarz sie arkadowskiemu,,, i spadaj z tego miejsca,zajmij sie muslinami.
 9. Co wiemy o koronawirusie SARS-CoV-2? W grudniu 2019 roku 27 osób z 41 hospitalizowanych w Wuhan z powodu nowego koronawirusa odwiedziło rynek ryb i owoców morza w tym mieście. Jednak według badań przeprowadzonych w szpitalu w Wuhan, pierwszy pacjent, u którego zidentyfikowano koronawirusa SARS-CoV-2 nie miał nic wspólnego z targiem. Naukowcy wciąż szukają rozwiązania, w jaki sposób pierwszy pacjent zaraził się SARS-CoV-2. Genom koronawirusa SARS-CoV-2 został szybko sekwencjonowany przez chińskich naukowców. To cząstka RNA, która zawiera ok. 30 000 zasad kodujących 15 genów, w tym gen S, który koduje białko znajdujące się na powierzchni otoczki wirusowej. Porównawcze analizy genomowe wykazały, że koronawirus SARS-CoV-2 należy do grupy betakoronawirusów i jest bardzo zbliżony do SARS-CoV, czyli koronawirusa odpowiedzialnego za zespół ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej (SARS). Drugi potencjalny gospodarz koronawirusa SARS-CoV-2 7 lutego 2020 roku naukowcy odkryli u łuskowców wirusa, który według pierwszych badań miał 99 proc. zgodności genowej z koronawirusem SARS-CoV-2. Dalsze badania wykazały jednak, że genom koronawirusa wyizolowanego z malezyjskich łuskowców jest podobny do SARS-CoV-2 jedynie w 90 proc. Oznacza to, że wirus, który został wyizolowany z łuskowców nie jest odpowiedzialny za obecnie panującą epidemię COVID-19. porównania genomowe, nad którymi pracują naukowcy, sugerują, że koronawirus SARS-CoV-2 jest wynikiem rekombinacji dwóch różnych koronawirusów – jednego zbliżonego genomem do RaTG13, a drugiego podobnego do wirusa odkrytego u łuskowców. Innymi słowy SARS-CoV-2 może być chimerą dwóch wcześniej istniejących wirusów. To mechanizm rekombinacji znany już w przypadku koronawirusów i użyty m.in. do wyjaśnienia pochodzenia SARS-CoV. Rekombinacja prowadzi do powstania nowego koronawirusa, potencjalnie zdolnego do zarażenia nowego gatunku gospodarza. Aby rekombinacja mogła nastąpić, dwa wirusy musiały jednocześnie zarazić ten sam organizm.
 10. wersja ze zwiezat,luskowcow jest niekompatybilna ,nie mozna sie nia zarazic,tzn nie wywoluje choroby u czlowieka. [Hidden Content],koronawirus-sars-cov-2-jest-chimera-dwoch-wirusow--naukowcy-maja-nowa-teorie,artykul,48259822.html
 11. ty chyba z zagranicy piszesz,to zajmij sie problemami tam gdzie jestes.
 12. ???????????????????????///do mnie to piszesz?w odpowiedzi na co?
 13. to sie zdziwisz,za niedlugi czas panika wywolana,nie adekwatna do zagrozenia,a skutki gospodarcze nie do oszacowania w tej chwili.
 14. popatrz na statystyki grypy ,i innych sezonowych chorob, ten wirus zostal sztucznie stworzony,i wypuszczony przez czlowieka,w celu wywolania strachu,paniki,zeby pewne osoby mogly zarobic biliony dolarow,aby ludzi zmusic do stosowania szczepionek,,za rok ,dwa,ludzie sami beda sie domagac szczepionek,,, zobacz jak media podsycaja atmosfere strachu,,,,ten wirus jest grozny dla osob z oslabionym ukladem odpornosciowym,,, a to wynika z tego ze jemy gowniane zarcie,gmo,pijemy gowno,oddychamy gownem,,,,
 15. zapytam ciebie,ty wszystko wiesz,jak cie poinformuja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.