Jump to content

Elektropunkt

Branża
 • Content Count

  901
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  1949712
 • Adres URL
  http://www.elektropunkt.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapowiada się dobrze, czekamy z niecierpliwością https://www.elektropunkt.pl
 2. Tak, jest to jedne z lepszych połączeń, często wybierane przez klientów po odsłuchach. Wiele zależy jednak od indywidualnych preferencji więc zalecam odsłuch.
 3. Myślę że dźwięk jest najważniejszy a przykłady funkcjonalności (mikro odtwarzacze sieciowe za około 500 zł) są podane nieco wyżej, chyba że ktoś na siłę chce wszystko w 1 to pozostaje amplituner. Sprawa jest rozwojowa i zapewne następnym postępem we wzmacniaczach będzie właśnie dodawanie funkcji sieciowych bez typowego tunera FM/DAB jak ma już Hegel czy Primare. Zgadza się tylko dlaczego nie można np do Marantz PM6006 dodać moduł HEOS olać HDMI i mamy gotowy fajny produkt bez żadnych badań i nowych konstrukcji poza obudową.
 4. Biorąc po uwagę ten sam przedział cenowy to tak. Słaba jakość bierze się z tego że są zbudowane na najtańszych mało wydajnych wzmacniaczach lub modyfikacjach amplitunerów kinowych. Nie każdy ampli jest zły np Cambridge Audio stara seria SR20 lub nowa AXR100 jest ok. Obecnie jest produkowanych wiele przystawek w granicach 500 zł które można połączyć pod wzmacniacz. Co do playerów moim zdaniem najlepszym wyborem jest ten IEAST z tego względu że ma USB i wyjście optyczne co daje nam możliwość podłączenia do DAC np w CXA60. Urządzenie testowałem cały dzień i mamy na stałe podłączone w sali odsłuchowej, aplikacja ok, nie ma się do czego przyczepić.
 5. wjechało 5 szt na Polskę, 99 procent branży nawet nie widziała na oczy to o czym pisać, bić pianę na podstawie zdjęcia mamy czy co ? Jeżeli chodzi o lipa to moim bardzo skromnym zdaniem każdy ampli to lipa bo np za wychwalaną 803 moża kupić np to: Cambridge Audio CXA60 + iEAST M30 - [Hidden Content] a w przypadku tańszych modeli np Marantz PM6006 z taką przystawką.
 6. Roksan Blak Integrated Amplifier Zapraszamy na prezentacje Cena wyprzedaż: 7999 zł Zintegrowany Wzmacniacz blak jest fascynującym osiągnięciem technologicznym, który dzięki dużemu zapasowi mocy, kontroli i zasilaniu ma większą swobodę w rozsyłaniu dźwięku w przestrzeni. Ręcznie dobrane komponenty wyróżniają się w całym obwodzie, tak samo jak najwyższej jakości transformatory mające zapewnić możliwie najlepszą jakość dźwięku oraz najwyższą moc. Zintegrowany Wzmacniacz blak jest okazały w budowie i estetyce, ale równie pokaźny w zniewalającym brzmieniu. Specyfikacja techniczna: Złącza wejściowe analogowe 3 x RCA Złącza wejściowe analogowe 1 x XLR MM phono Łączność bezprzewodowa aptX Bluetooth MM wzmocnienie wejścia [email protected] Moc wyjściowa na kanał / impedancja 24k ohm XLR, 40k ohm RCA Wzmocnienie 1kHz, 8ohm 37dB Moc wyjściowa 1kHz, 8ohm > 150W 1kHz, 4ohm > 230W Pasmo przenoszenia -3dB, 12W, 8ohm od 80kHz Zniekształcenia harmoniczne 1W, 8ohm, 5kHz < 0.02% Przedwzmacniacz słuchawkowy Dedykowana przełączana „profesjonalna” sekcja przedwzmacniacza słuchawkowego Wyłącznie wysokiej klasy komponenty Wysokiej jakości konstrukcja transformatora zapewniająca optymalną moc Oryginalny design oraz znakomita jakość wykonania Regulowana jasność powiększonego wyświetlacza LED Wymiary (H x W x D) 140 x 440 x 309 Waga 14kg https://www.elektropunkt.pl/roksan-blak-integrated-amplifier.html Elektropunkt ul. Białogardzka 7 85-808 Bydgoszcz tel: 52 551 36 22 kom: 662 091 044 kom: 668 437 091 [email protected] https://www.elektropunkt.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.