Jump to content

Mathia74

Użytkownicy
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W czarnych wersjach obudowy jest wyświetlacz zielony, w srebrnych - biały. Nie ma innych wersji kolorystycznych.
 2. Wylądowałem na Dali Rubicon 2. O niebo lepsza selektywność, kontrola dołu, energia, żywość przekazu. Wg mnie grają nieco podbarwionymi skrajami ale mi to bardzo pasuje jako, że wychowałem się na sprzęcie Radmora, Unitry i Tonsila.
 3. Wiesz co, to dobry kierunek wg mnie ten Denon, ewentualnie jeszcze jakieś Onkyo by mogło być np. A9070 czy uboższe 9050 czy 9150. Miałem te V601 i trochę mi w nich przeszkadzało bardzo ociężała, wolna reprodukcja dźwięku. Lubiłem dobry, dociążone dół i energię. Wszystko było poza tą ostatnią cechą. Grało to u mnie i Onkyo A9050 i z CREEKiem 50A, oraz z Yamachą A-S701. I z tej trójki wg mnie tylko Onkyo dawało nasycony pełny dźwięk. Oczywiście i Creek, i Yamaha też miały swoje zalety jednak najlepiej wypadło to budżetowe Onkyo. Wydaje mi się że Denon, który ma dużo dołu to może być dobry trop.
 4. Świetna wiadomość. Kiedyś też miałem V601 ich sprzedaż była największym moim błędem. Kto wie może dojrzałem by do nich wrócić?
 5. Nie miałem Diamondów. Chcę poznać zdanie innych, którzy je wszystkie słyszeli.
 6. I znowu Yamaha A-S110. Jak sądzicie którymi monitorami Z TEJ TRÓJKI warto się zainteresować: Dali Ruby 2 Vienna Acoustics Haydn SE PYLON Diamond monitor Proszę nie patrzcie na ceny, że Pylon dwa razy tańszy od dwóch pozostałych. Chodzi mi o zestaw, który stworzy synergię do w/w wzmacniacza. Muzyka różna głównie rock, klasyka elektroniki. Pomieszczenie 16m.Chciałbym aby kolumny utemperowałyby nieco rozjaśniony dźwięk Yamahy. Zatem, które odsłuchać. Ktoś z Was słyszał je wszystkie i potrafi scharakteryzować ich brzmienie?
 7. Ja chyba śnię. Chcesz zmienić limuzynę na pierdziawkę miejską. Litości, trzymcie mnie.
 8. Dodam w zakresie porównania tunerów cyfrowych DAB i analogowych, że cyfrowy mux Polskiego Radia gra gorzej niż na FM i to nie wina samego odtwarzacza tylko i wyłącznie Polskiego Radia, które skopało ten strumień. Osobiście jestem w zasięgu muxa Radia Bielsko (a także czeskiego i słowackiego) i dopiero tam można usłyszeć znaczną różnicę na korzyść DABu. Brzmi to po prostu wybornie.
 9. Mathia74

  Yamaha as-1100

  Oczywiście, że tak jest, że po włączeniu dźwięk nam się nie podoba, brak w nim dynamiki, wszystko jest zlane w jedną całość. Dopiero po co najmniej kilkunastu minutach, a ja czasem mam wrażenie, że po dobrej pół godzinie dopiero zaczyna się uczta dla zmysłów.
 10. Mathia74

  Yamaha as-1100

  W porównaniu do Atoli czy NADów to on jest ledwo gorący, a nawet nie użyłbym tego określenia, po prostu jest wyraźnie ciepły. To zupełnie normalne parametry pracy tego wzm.
 11. Mathia74

  Yamaha as-1100

  Mam go postawiony na otwartym stoliku i prawda jest ciepły ale nie gorący. Można spokojnie dotknąć obudowy dłonią i czuć wyraźnie ciepło ale w żadnym wypadku nie parzy choćby grał non stop kilka dni. Grzeje się całość, przede wszystkim potężne aluminiowe radiatory końcówek mocy, kondensatory i przede wszystkim zasilacz. To całkowicie normalne zjawisko w tej klasie budowy wzmacniacza. Nie ma się czym martwić.
 12. To wszystko zależy czy oświetlenie i gniazdka to jeden obwód czy osobny jak w nowym budownictwie. Wtedy taki efekt nie występuje.
 13. Przygasanie to normalne. Też tak mam, dodatkowo kilka innych wzm też powodowało taki efekt.
 14. Wysupłując z forum jakie zapodał @Fan Bluesa &Sonusa może też w przypadku A-S1100 to zadziała: So to reset Yamaha A-S1000: Turn balance button full clockwise Press mute button and while pressing this... Turn the power on! Done! After that it's working fine again.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.