Jump to content

Mathia74

Użytkownicy
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie koledzy ponownie. Prawie rok mija odkąd nastąpił u mnie wielki come back Ucher'ów i... sen, i bajka trwa nadal. Ciągle cieszą moje ucho i oczy. Tak, oczy też bo ich toporny wygląd wyjątkowo mi odpowiada i cieszy mój zmysł estetyki poprzez swoją prostotę i harmonię. Zresztą owa harmonia charakteryzuje także dźwięk. Sam jestem ciekaw jak one zabrzmią z innymi wzmacniaczami, opisujcie koledzy swoje spostrzeżenia. Jako, że V-601 są dosyć wielkie i ciężkie jak na monitory kluczową i ważną sprawą przy ich umieszczaniu w pokoju to zapewnienie im stabilnych standów. Równie wielkich, solidnyc
 2. Mathia74

  Radio 357

  Powstajne kolejne już radio skupiające jak dotąd najwięcej byłych pracowników zarżniętej Trójki. Radio 357. Radio obywatelskie. Startują w grudniu. Plany bardzo ambitne. Ciekaw jestem Waszego zdania....
 3. Ja mam PMA1600NE z VA Haydn, bardzo fajne dociążone brzmienie z radośnie ćwierkającą górą.
 4. Przepraszam, ale swojego mózgu nie masz? Wierzysz we wszystko co Ci partyjne media wcisną? Właśnie to ja się dziwię , że niektórzy przyjmują wszystko bezkrytycznie. Straszne.
 5. Radio Nowy Świat już dostępne w TuneIn. [Hidden Content] Także w naszym streamerze już można je odszukać i dodać do listy z poziomu menu odbiornika czy dedykowanej aplikacji.
 6. Radio Nowy Świat ruszyło w TuneIn. [Hidden Content] Na razie jest niepoprawne logo (sim Radio) ale wkrótce się zmieni.
 7. Spokojnie da wzm. radę. Sam kiedyś miałem je wprawdzie z Onkyo A-9050 i zrobiły na tyle wielkie wielkie na mnie wrażenie, że potem kupiłem ich większych braci V-601, które sprzedałem (największy życiowy audio błąd) by początkiem tego roku kupić je ponownie. Dla Twojego pokoju są za duże, a znając ich mniejszych braci z całym sercem i pełną odpowiedzialnością je polecam. Kolumny są nieduże i idealnie nadają się do 10m2 mają też fantastyczne brzmienie i barwę co dla wielu jest powodem ich wyboru. Koniecznie je rozważ przy wyborze.
 8. A może Usher s520. Warto się nimi zainteresować. Brzmienie dosyć wykwintne dobrze łączą się z wzm. Onkyo.
 9. W aplikacji zewnętrznej TuneIn po założeniu konta dodałem do "Favorites"adres streamu Nowego Świata i on po dodaniu urządzenia NS6170w zakł "Devices" pojawił się z poziomu odbiornika lecz niestety urządzenie nie rozpoznaje tego. Także póki nie dodadzą go Amerykanie do swojej biblioteki to pozostaje nam np. Aplikacja na telefon Replaio Radio plus streamowanie Chromecastem do Onkyo i gra.
 10. Mam najmniejsze, ze wzgl. na pomieszczenie, VA - Haydn Grand SE, które grają u mnie z Denonem 1600NE ale, jak pisałem, sprawdzą się też i z Yamahą 2100/1100 bo też je miałem jakiś czas razem podłączone. Głównym systemem są jednak Ushery z Yamahą. Czyja wiem? Chyba nie bardzo, ale żeby poczuć wyraźną poprawę brzmienia, czy wznieść się na kolejny poziom trzeba już zainwestować naprawdę konkretną gotówkę kilkudziesięciu tysięcy zł. Dla mnie to już za wiele. Przez te wszystkie lata jednak sporo kasy się straciło przy odsprzedażach. Ten set, który mam to w zupełności mi wystarcza. Nie gonię
 11. Tak, V602. Cała SERIA "V" ma te same głośniki. A i w czerwcowym "Hifi i MUZYKA" jest ich (V604) test, można poczytać ale najlepiej samemu posłuchać. Reklamuję je bo jako świadomy miłośnik muzyki posiadający u siebie przez okres ponad 35lat wiele różnych kolumn zdecydowałem się na powtórny ich zakup (!) kończąc tym samym dalsze poszukiwania. A'propos gonienia zajączka w świecie audio, w końcu po latach sobie odpuściłem. Mam Yamahę, Denona, Ushery i Vienna Acoostic i w zasadzie mi to wystarcza. Na kolejne szkoda kasy, a to co mam brzmi świetnie. A właśnie. Do Yamahy też pasują kolumn
 12. Proponuję zainteresować się USHERami z serii V. Np. V-604, albo podstawkowe V-601. Myślę, że wielu może zaskoczyć to co usłyszą. Świetny bas, góra, piękne wokale choć środek delikatnie cofnięty. Wcale to jednak nie przeszkadza w delektowaniu się muzyką i słuchaniu jak wokali kobiecych, tak męskich. Naprawdę spróbujcie, klasa sama w sobie i uczciwie wyceniona. Sam mam 1100 połączone z V601., które wygrały z droższymi Dali Rubicon 2, które sprzedałem.
 13. i w V-601. W całej serii V jest ten sam znakomity 8935A. Warto dodać, że membrana jest wykonana z pulpy papierowej bez widocznych, jak to było w poprzedniej wersji tego głośnika, włókien drzewnych.
 14. Mi to bardzo pasuje, że nie są neutralne i mają swój charakter i barwę. Mam ich mniejszych braci V-601, i jest to brzmienie, na którym się wychowałem, takie trochę Tonsilowskie, a one (Ushery) mi to brzmienie przypominają choć w lepszym wydaniu. Zostaną już ze mną na długo. Dorosłem, a raczej wyrosłem z tego gonienia króliczka. Świadomie je kupiłem drugi raz bo pierwsze nie wiedzieć czemu sprzedałem kiedyś. Fajnie poczytać czy posłuchać nowości innych producentów ale się uodporniłem, a teraz skupiam się prawie wyłącznie na słuchaniu ulubionej muzyki czy... radia.
 15. Czyli brzmią bardziej ofensywniej, obszerniej. No w sumie tego się można spodziewać; większa skrzynka to i głębia się powiększa...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.