Jump to content

EchelonIV

Użytkownicy
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

  1. Hej, składam nowy PC i nie wiem jaką kupić kartę dźwiękową w tej cenie, będę wdzięczny za porady. Na starym komputerze używałem Asus Xonar DX/XD. Nie używam głośników, same słuchawki - AKG K550 MKII.
  2. Pogrzebałem trochę w sieci od wczoraj i trafiłem na słuchawki AKG K550, podobno bardzo dobry stosunek jakość/cena i nie potrzebują wzmacniacza. Wie ktoś jak by grały podpięte tak normalnie bezpośrednio do komputera z tą kartą? Ewentualnie pod koniec roku na święta mógłbym się wykosztować na FiiO E10 czy coś podobnego, ale to nic pewnego i opcja na później, więc na dziś muszę wiedzieć czy będą grały dobrze bez tego i czy warto.
  3. Jestem dość zielony w tematach audio (nie stać mnie na dobry sprzęt po prostu), ale słucham dużo muzyki dla rozrywki na komputerze. Jakiś czas temu kupiłem sobie tę kartę dźwiękową, teraz zepsuły się moje dotychczasowe słuchawki (Sennheiser HD205) i chcę kupić lepsze, najlepsze do tej karty. Nauszne, zamknięte, wygodne, bo w ogóle nie mam głośników i siedzę wiele godzin dziennie w słuchawkach. Nie stać mnie na żadne wzmacniacze i inne takie, będą podłączone normalnie do komputera. Słucham głównie starego rocka i old schoolowego metalu, w mniejszych ilościach współczesnych zespołów z tych gatunków, do tego trochę synthpopu i klasycznej. Nie słucham w ogóle rapu, współczesnego popu i "techno". Nie jestem fanem bassu i nie lubię kiedy mnie za bardzo atakuje. Chciałbym móc wyraźnie śledzić instrumenty, poczuć, że nie siedzę już na integrze i skok jakości w porównaniu do moich starych słuchawek. Mogę wydać maks. około 500 zł. Będę wdzięczny za jakieś rekomendacje.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.