Jump to content

plastik1989

Użytkownicy+
 • Content Count

  2063
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

plastik1989 last won the day on August 3 2017

plastik1989 had the most liked content!

Community Reputation

2394 Audioholik^2

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.simple-events.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3492 profile views
 1. O tych spod ręki Franco Serblina.
 2. Tylko co te nowe SF mają wspólnego (oprócz nazwy) ze starymi, sprzed dwóch dekad...?
 3. Solidna płytoteka 😉 Co to za stolik na którym trzymasz sprzęt? Co to za firma?
 4. Zrobione. Przepraszam, że tak późno.
 5. Faktycznie, DigiOne Signature wygląda solidnie. Da się tam wejść z sygnałem I2S, bez zbytniego prucia płytki? O którym COAX Furutecha mówisz?
 6. Nic dodać, nic ująć. Sam dokładnie tak samo bym je opisał, z tą jedną różnicą, że zamiast po chłodnej stornie grania określiłbym to "technicznym/jazgotliwym" stylem grania. Nie jest to cecha dominująca, ale pojawia się gdzieś tam w tle - gdyby nie to, byłby to IMO kondensator bez wad. Ale i bez tego, jest to jeden z z najlepszych kondensatorów w sygnał, jakie istnieją. Bum1234 -> podziwiam Cię za siły... Jak już dobijesz do 500go klona, daj znać moderacja ufundowała Ci flaszkę na tą okazję.
 7. Z tego co pamietam to napięcie z filtra 9V wchodzi na salsa, a z Salasa wychodzi 5V.
 8. Dużo bardziej "nasycony" i "analogowy" dźwięk. Znacznie lepiej zaznaczona gradacja basu, który nie jest już na jedno kopyto. Ale sam SALAS się nie sprawdził, potrzebuje jeszcze przed sobą prosty filtr z dużymi pojemnościami i stabilizatorem (coś w stylu Tomanka).
 9. Najpierw stabilizacja a'la Tomanek (stab plus spore uF), a następnie SALAS niskonapięciowy. Oddzielne zasilanie dla maliny, oddzielna dla allo digi+ (z pruciem ścieżek). Interfejs I2S. Mi takie rozwiazanie najbardziej się sprawdziło.
 10. Odpuść to na prawdę cienizna. Ja jużbym wolał czarnego mundorfa, chociaż on ma trochę techniczne granie.
 11. Nie wiem po co Unison na siłę pcha kondy między potencjometr, a lampy sterujące. W starym simply 845 tez takie rozwiązanie jest, oczywiście po usunięciu tych kondensatorów jakość dźwięku się poprawia.
 12. Ja przetestowałem kilkanaście różnych rodzajów zasilaczy do maliny i to one maja największy wpływ na rodzaj basu jaki generuje wg mnie. U mnie udało się finalnie tak dobrać zasilanie, ze z basu byłem zadowolony, bardziej doskwierała mi lekko sucha i techniczna barwa, która w przypadku graniu z plików chyba zawsze się pojawi...
 13. Mój wzmacniacz ❤️ 😄. Faktycznie mało ustawny, chyba 70cm długości jeśli dobrze pamiętam. Ale w środku miejsca wolnego za dużo nie ma, za to wszystko jest tam mądrze umiejscowione, krótkie ścieżki sygnałowe, podzespoły uwalniające duże ilości ciepła odsunięte od kondensatorów itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.