Jump to content

plastik1989

Moderatorzy
 • Content Count

  2795
 • Joined

 • Days Won

  8

plastik1989 last won the day on August 3 2017

plastik1989 had the most liked content!

Community Reputation

3326 Audioholik^3

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.simple-events.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Prasa

Recent Profile Visitors

10015 profile views
 1. Ciężko mi się wypowiedzieć bo ich nie słuchałam. Ale ogólnie marka godna polecenia i aż dziwi trochę, że tak mało popularna u nas w kraju.
 2. Ja sluchalem kolumn Legacy Studio HD. Znakomite kolumny moim zdaniem.
 3. Tak w ciemno, to Dynaudio i Unison nie jest optymalnym połączeniem. Cechy obu sprzętów nakładają się na siebie, co może skutkować zbytnim spowolnieniem dźwięku, ale trzeba przerysować już indywidualnie. Ja dosyć długo słuchałem na zestawie Dynaudio special40 i Unison reserarch simply 845 i to się fajnie zgrywało moim zdaniem. Ale inne kolumny Dynaudio które próbowałem sporo traciły w połączeniu z tym wzmacniaczem.
 4. A czemu akurat dwa? Jeden większy nie wystarczy? BTW W jakim metrażu słuchasz ze potrzeba Ci tak dużych przetworników?
 5. Jak towar ma na stanie i potencjalny klient wydaje się sensowny to zawiezie, wniesie, podepnie. Wiadomo, że nie ma co liczyć by dystrybutor w ciemno zamawiał sprzęt za milion bo ktoś tam chce posłuchać, ale jeśli go ma u siebie to problemu nie ma.
 6. Firma, a raczej manufaktura MB Audio Cable działa na naszym, polskim rynku od kilku lat. Jak większość krajowych manufaktur, koncentruje się na sprzedaży w mniejszej skali, ale za to dużą uwagę kładzie na kontakt bezpośredni z klientem. Siła marki skupia się na osobie projektanta i konstruktora kabli, jego charyzmie, stosunku do klientów, a przede wszystkim słuchowi i gustowi muzycznemu, które odpowiadają za odpowiednie strojenie i zachowanie proporcji dźwiękowych przewodów. Patrząc na klub użytkowników MB Audio Cable, działający na naszym forum od 2015 roku ( link do k
 7. Czym się różnią Twoje "ulepy" od "ulepów" innych osób? Przecież sam słuchasz na "garażowych" kolumnach, to po co się nabijasz z innej osoby z kolumnami DIY?
 8. Firmy NAIM szczególnie przedstawiać nie trzeba – to jeden z kamieni milowych rynku Hi-Fi ostatniego półwiecza. Założona 1973 roku jako owoc prac Juliana Verekera, który nie będąc usatysfakcjonowany z jakości dźwięku oferowanego przez urządzenia studyjne i estradowe, postanowił na poczet własnych potrzeb, zaprojektować i skonstruować urządzenia wzmacniające sygnał. Tak w dużym uproszczeniu powstał pierwszy komercyjny model NAIMa, wzmacniacz NAP160. Co ciekawe w tej konstrukcji (mającej za sobą prawie pół wieku) to fakt, że bardzo dużo rozwiązań wypracowanych wtedy, do dziś dnia prak
 9. Zobacz cały artykuł
 10. Jeden z najważniejszych albumów muzyki Rockowej XX wieku, czyli The Wall, Pink Floydów. Tutaj prezentuję album live, w wykonaniu Rogera Watersa z okazji upadku muru Berlińskiego. Na scenie obok Watersa pojawili się m.in Scorpions, Bryan Adams, Van Morrison, Sinead O'Connor, Cyndi Lauper. Album wydany na dwóch, przezroczystych krążkach, prócz wartości muzycznej posiada już wartość historyczną, koncert ten zapisał się w historii jako wielkie wydarzenie i jeden z najważniejszych występów Rogera Watersa w Jego karierze. Lista utworów: Strona A In The Flesh?
 11. We współpracy z Krakowskim Audiotrendt, chcieliśmy Państwu zaprezentować najnowsze produkty z Ich oferty. Potężne kolumny Polskiej firmy Pylon, grające dużym dźwiękiem z solidną podstawą basową i głębią sceny: „Amber mkII - model kolumn opartych o głośniki niskotonowe dużego kalibru i driver kompresyjny. Zestaw oferuje szerokie pasmo przenoszenia wraz z wysoką efektywnością przy zachowaniu minimalizacji podbarwień. W 2-drożnym układzie głośnikowym za niskie tony odpowiada para 12-calowych, celulozowych driverów o wysokiej skuteczności i stosunkowo szerokim zakresie częstotliwoś
 12. Klasyczny DAC wiąże się z pewnymi kłopotami jakie wynikają z transportu. Transporty CD to już praktycznie wymarły gatunek i póki ten format (CD) dominował, DAC i zewnętrzny transport miał sens. Obecnie, gdy dominuje źródło cyfrowe to oddzielny transport plikowy wiąże się z większym kosztem zakupu oraz dodatkowym kosztem kabla cyfrowego (od 1000 zł w górę jeśli chcemy coś sensowniejszego) no i dodatkowy kabel zasilający. W takim układzie sensowniej kupić streamer z DACiem lub DAC ze streamerem (jak kto woli nazwać) i mamy temat źródła zakończony. Można oczywiście dodatkowo podłączyć transport C
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.