Jump to content

Ronee

Użytkownicy
  • Content Count

    37
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Witam po czasie 🙂 Dzięki za podpowiedź w temacie. Rodzicom złożyłem zestaw Yamaha R-N 602 (2.000zł) i kolumny Wilson Movix (1.500zł) +100zł za pozostałe 3 szt z zestawu. Więc rodzice zadowoleni w stosunku cena jakość. Oczywiście ten zestaw wybrali po odsłuchu. Klipsch grał lepiej, w każdym aspekcie, ale wychodził ok 3700 po rabacie więc za drogo dla nich było a inne kolumny za ok 1300 to totalna padaka. Nawet nie wiem co to było. Jedno co mi się podoba w R-N to że jest loudnes. Do filmów ustawiasz go na ok 80% i bass prawie na maxa i masz efekt subwoofera, Daje basem bardzo przyjemnie. Jak w kinie. A jak się chce spokojnie posłuchac muzyki to bas na zero a loudnes ok 40%. Obecnie sam jestem na etapie szukania coś pokroju R-N803D, NAD C356BEE + jakieś monitorki do ok 3.000zł.
  2. Witam. Poszukuję w rozsądnej cenie amplitunera stereo z wejściem USB do odtwarzania plików muzycznych (z możliwością korekty barwy). Nie wiem jakie obecnie takie ustrojstwa są dostępne i warte uwagi. Co do kolumn muszą to być podłogówki, bas reflex z przodu (będą blisko ściany), najlepiej dwa niskotonowe + średni + tweeter. Całość głównie pod filmy. Ma być dużo basu, aby pominąć subwoofer oraz trochę mocy aby było czym pokręcić. (najlepiej zejście 40Hz). Wiem że cena śmieszna za całość, ale wiem że można coś w miarę rozsądnego złożyć. Nie zależy mi na delektowaniu się niuansami muzycznymi. Przeważnie w tej cenie są dostępne amplitunery 5+1 i jakieś dwie kolumienki. Pełno tego, więc po co płacić za ampli pod typowe kino jak można lepszej jakości kupić wzmacniacz stereo. Wzmacniacz będzie wpięty na co dzień pod TV wejściem optycznym. Coś poradzicie?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.