Jump to content

loizik

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W 88 roku jako 13 latek byłem z ojcem 2x we Lwowie za 1 razem telewizor Elektron za 2 gramofon unitra wega ep 110. Gramofon w pełni sprawny hula do dzisiaj.
 2. Roots nigdy nie udało mi się przesłuchać w całości za to Quadra kręci się nieprzerwanie od wczoraj.
 3. Denon m39,40,41 do 8m2 lepiej nie znajdziesz.
 4. Sepultura w formie właśnie od Dante i jest coraz lepiej. Ostatni Machine Messiah to jedna z lepszych płyt wystarczy posłuchać Iceberg Dances. Nowa też będzie dobra.
 5. Piszecie o miniaturyzacji kosztem jakości hm a jak się mają do tego stwierdzenia klocki cyrusa, regi, heeda, dayensa i pewnie wielu innych jeszcze?
 6. Nie wygoda a potrzeba. Musisz zrozumieć że dla większości ludzi taki system al in one jest i tak już na wyrost.
 7. Fajna propozycja w której zawarta jest odpowiedź na postawione pytanie "Dlaczego ludzie odwracają się od dużych wież?"
 8. Pada kwota 2-3 tyś do pokoju w bloku 16-18m2 kolumny wiadomo że nie będą stały wysunięte a do tego mam parę płyt, córka ze smartfona i radyjko internetowe dla żony. Co poradzisz do muzyki w tle?
 9. Czytam ten wątek i się nie zgadzam z większością że to przez brak kasy ,modę, sklepy itd. Znajomi uprawiają różne sporty rowery, narty ,bieganie, wędkarstwo i wydają na to mnóstwo kasy (od sprzętu po wyjazdy). Ten co jedzie na rowerze nie rozumie tego co siedzi na rybach ale w garażu obok bardzo drogiego roweru stoi jakiś spining bo lubi ze 2 razy w roku ze znajomymi wyskoczyć na jakiś staw połapać rybki. Odwrotnie jest tak samo, każdy jakiś w domu rower ma i nie jest to wypas tylko zwykły rowerek do codziennego użytku. Większość ludzi lubi muzykę ale jest ona przy okazji nie siadają i się nie wsłuchują, nie gromadzą płyt. Ludzie dla których muzyka jest ważna na pewno znajdą miejsce, sposób na żonę i kasę na sprzęt bo to jest ich pasja( zresztą sami wiecie jak to jest). Kiedyś wracałem z kolegą z brydża 5 rano (mgła, zimno, zgnilizna) przejeżdżamy obok zalewu są ławeczki to robimy postój na fajkę. Widzimy wędkarzy siedzą opatuleni daleko od siebie wpatrzeni w te swoje sprzęty. Kumpel mówi że to trzeba być głupcem żeby tak siedzieć a ja mu na to żeby poszedł im powiedzieć że przesiedział 14 godzin w nocy przy kartach i teraz wraca 40 km do domu bo na 9 rano idzie do pracy.
 10. Witam chciałbym zapytać dlaczego nie polecany jest cyrus5?
 11. loizik

  Wzmacniacz do castle

  U mnie też były zmulone i żaden wzmacniacz tego nie mógł zmienić dopiero 80 cm od tylnej ściany i dorzucenie na nią (tylną ścianę) 100 winyli na stojakach oraz regałów z książkami załatwiło sprawę. Trzeba uważać bo to duże kolumny i poniżej 18 m2 może być faktycznie ciężko.
 12. Jak brakuje mocy nie jest to grajek dla Ciebie.
 13. Cześć ten denon to porządna maszynka i w 13 m2 powinien fajnie zagrać. Dlatego zanim go oddasz pokombinuj z akustyką, ustawieniem kolumn. Pamiętaj że przesiadasz się z buczącego panasonica więc twój słuch jest przyzwyczajony do innego brzmienia a do filmów dokup suba i też będzie fajnie.
 14. Słucham na Espressivo hd 600 a beyer dlatego kupiłem 32 ohm żeby sobie z denonka posłuchać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.