Jump to content

kamil79

Użytkownicy
 • Content Count

  1394
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kamil79

  stolik audio + tv

  Stoliki będzie można na żywo zobaczyć w pokoju 410
 2. Czy nie przydadzą się że dwa stoliki pod ten caly sprzet?Moze udalo by sie zaprezentowac na zywo moje konstrukcje?
 3. kamil79

  stolik audio + tv

  Rama tego typu jest bardzo pracochłonna,proszę zwrócić uwagę na jakość połączeń profili z nogami które są okrągłe.Taniej wychodzi jeśli robimy ramę z nogami z prostokąta lub kwadratu.Gotowy stolik szef 1500 gł 550 I wys 600 z biletami debowym z całym kpl kolce i podkładek udało się zrobic finalnie w cenie 2k i taki jeden gotowy posiadam od ręki.
 4. Gratuluję, nic tak nie cieszy jak zrobienie coś samemu ,faktycznie można było zrobić bez tej nakrętki widocznej ale samozaparcie godne podziwu.
 5. Ewidentnie brakuje Ci stolika pod audio.😉,służę pomocą
 6. Ok,zamówiony pro ject ,potrzebuje jakiś kubełek. Co polecacie do podłączenia pre że wzmacniaczem?Taka melodika może być?
 7. Jutro się z nią zapoznam bliżej,dziś nie było czasu jedyne co zauważyłem, że w porównaniu do coplanda 405 tutaj trzeba gałka głosu o wiele dalej kręcić,jest dużo słabsza choć na papierze powinna mieć więcej wątków.Pewne jest raczej ,że z proac 1sc się lubi ;-))
 8. Jolida 502b już u mnie.Prosze o przyjęcie do klubu.
 9. Czy ten pro ject pono box ds zamawiac czy jest moze cos uzywanego godnego uwagi ??
 10. Witam,zupełnie zielony jestem w temacie ,dotychczas mój Thorens byl podłączony do pre który był we wzmacniaczu.Jedzie do mnie inny wzmacniacz który już przedwzmacniacza nie posiada.Co jest godne polecenia z drugiej ręki do tysiąca zł? System to jolida 502b ,proac 1sc i Thorens td 145 z wkładką ortofon
 11. Myślicie, że proac 1sc i jolida 502b to dobry duet?
 12. kamil79

  stolik audio + tv

  Jest gotowy stolik długość 1300 ,blat dębowy .Dla forumowiczów cena to 2099 za gotowy stolik z dowozem i montażem. Zapraszam na pw.
 13. Witajcie,zdecydowanie kupie 502 ,jak ktoś coś to priv.
 14. kamil79

  stolik audio + tv

  Każdy stolik jest robiony indywidualnie pod wytyczne klienta,jak widać w tym wątku był też biały z okrągłym nogami.Byl tu inny wątek gdzie było wklejone kilka stołow.kazdy inny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.