Jump to content

kamil79

Użytkownicy
 • Content Count

  1447
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Dobry

5 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z innej beczki,wpadły mi przypadkiem stare jak świat jmlab 5.1 I z e- 408 zgrywaja się lepiej niż SF EA1 czy tannoy dc10 .Taka ciekawostka
 2. Rewelacji nie ma,kupilem kiedys za 3300 sprzedałem za tyle samo,miałem pilot karton itp.
 3. Nie mam pojęcia,ja ich nie kupilem
 4. Już się sprzedały...
 5. Co do tego czy Luxman gra lepiej,dawno już doszedłem do wniosku że takie porównania na jednej parze kolumn niczego nie dowodzą. Przez kilka lat miałem w domu z 50 par kolumn i z jednym wzmacniaczem ta sama kolumna może grać tragicznie by z innym grała cudownie i na odwrót. Sztuka polega by wzmacniacz się dogadał z danymi głośnikami.Takie jest moje zdanie.Ten accu 408 to już granie wysokich lotów i to jest bezsprzecznie.
 6. U mnie gra z proac r1sc,miałem to z contour 3.0 i było za potężnie na moje 18m2.Z SF amator 1 mi się podobał ,relaksacyjne granie.Wpadly mi też tannoy dc8 i to zupełnie nie chciało grać.Szczeka opadła na kolumnach kolegi Charles martin I to już był dźwięk referencyjny,źródło to mój Meridian 508.20
 7. Wzmacniacz pokazuje klasę z głośnikami z półki cenowej 30k w wzwyż.
 8. Na zamowienie
 9. kamil79

  stolik audio + tv

  Tak zamówił klient,miały pasować do stolika.Mi się podobają ale jak że wszystkim rzecz gustu.Niebawem powstanie stolik modułowy będzie można wybrać ilość modułów i nawet za rok zamówić kolejny jeśli ktoś będzie miał potrzebę.
 10. kamil79

  stolik audio + tv

  Standy w ofercie się pojawiają ,kpl.do stolika.. 8
 11. Sprzedaje bo się zorientował ,że to nie gro 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.