Jump to content

Harrow

Użytkownicy
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  7968276

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Manley J/Shrimp + Mahi. Tym mam moje Tannoye teraz spiete tyle, ze w dole malo sie dzieje.
 2. A co sądzicie o tych paczkach? [Hidden Content] ELECTRO-VOICE z przetwornikami TL606DW, DH1506 Słuchałem ich na AS ostatnio w pokoju Nomos vintage audio i przyznam że wydały mi sie interesujące. Chcę sie przymierzyć do zmiany paczek i na pewno chciałbym tuby. Tylko sam juz nie wiem czy szukać czegoś starego czy dać któremuś z szanownych kolegów zarobić , zmontować jakiś dopracowany projekt.
 3. Mam 200 litrowe Edinburgh'i. Niebawem zamieszczę kilka filmów. Niestety tam też nie ma mocnego zejścia w dole, mimo, że niby schodzą do 30Hz +-3db . Wiem, że to niepoprawne ale wspomagam sie szybkim subem skręconym na minimum który podbija nieco najniższe pasmo. Jestem zadowolony. Wcale nie zakłóca to całości. Dźwięk jest masywny, gdzie trzeba. Mam głęboko w poważaniu, że to jest niepoprawne podejście. Jak nie ma sie pieniędzy na paczkę za 40 000 to trzeba kombinować. Generalnie, sam przetwornik zastosowany w nich daje dużo emocji. Każda płyta jest odtwarzana inaczej. Mają swój klimat i urok. Są przy tym niesamowicie szybkie i głośne, może nawet ciut za. Pogadaj z Lutkiem. Jego konstrukcja jest naprawdę godna uwagi. Chociaż to jakieś ~100l.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.